Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) batman91


batman91
őstag

Nekem személy szerint a 4. része volt a nagy kedvencem. Baromi sok órát letöltöttem vele. Az újabb részek már nem fogtak meg.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#2) GreatL


GreatL
őstag

Tolták volna ki inkább a 12. felvonást.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#3) Daelion válasza batman91 (#1) üzenetére


Daelion
őstag

Ugyan ez nálam is, ált sulis voltam amikor ment a 4 és agyon játszottuk suli után. :D

Azóta meg hanyagoltam a szériát és most nyáron vettem meg leárazás keretében a 11 Ultimate-t Steam-en.
Hát meg kell mondjam ritka béna vagyok egyenlőre benne, szép meg jó csak az irányítás/harc rendszer egyenlőre nekem fura. 'kontroller-el persze'

Bunyós játékot MK 4 óta csak Street Fighter/Dragon Ball Fighter Z ment. Azokhoz képest a MK 11 teljesen más meg nekem valahogy nehezen emészthető a harcrendszer/irányítás de gondolom ez user error. :B

(#4) nylontacsko


nylontacsko
senior tag

Nekem a SNES = Mortal Kombat :B
Jó néhány szombat-vasárnapom ráment anno.
Tyühühűűűű de régen volt :D

[ Szerkesztve ]

"A tett halála az okoskodás" /Az ember tragédiája/

(#5) NomAd_82 válasza nylontacsko (#4) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

Mortal Kombat 1 volt a nagy kedvenc.
Általános Iskola vége felé ( 7-8. oszt) jelentek meg a játszóházak és ott lehetett 30-60-90 percre gépet bérelni. Na oda költöttük a zsebpénzünket. :D

[ Szerkesztve ]

(#6) gabor7th


gabor7th
addikt

De semmi új játék bejelentés...

Viszont közben a mobil játék kapott egy giga update-et az évforduló alkalmából és még mindig jönnek hozzá az új karakterek, megnéztem a 11 PC verziójánál nem volt semmi.

Nem is csoda, hisz a mobil játéknál egy karakter töredékének a megszerzéséért kell annyit fizetned mint kb. a teljes PC játékért... miért fejlesszenek új PC játékot ha a mobillal tízezerszer többet keresnek.

A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

(#7) markknight válasza gabor7th (#6) üzenetére


markknight
veterán

De hová ez a nagy sietség a 12 kapcsán? Oké, hogy három éve jelent meg de egy rakás feloldható dolog van benne. Szerintem üljenek még rajta 3-4 évet kicsit.

Nekem személy szerint a Mortal 4 volt az első saját videójátékom a GTA mellett. Imádtam nagyon, de az új részek közül is mindegyikben volt olyan ami tetszett. Természetesen az összes résszel játszottam azóta, beleértve a PSP-s meg a különböző származékokat is (mame) Magasan a 11 a kedvencem, nyilván mivel ez a legújabb.

Kicsit szomorú vagyok, mert többet is megérdemelt volna ez a frencsi egy 2 perces videónál, de majd jön még az animációs film és még ki tudja mivel rukkolnak elő.

(#8) markknight válasza Daelion (#3) üzenetére


markknight
veterán

Hozzám pont a Street Fighter áll a legtávolabb. Olyan bonyolult a harcrendszer ezzel a félkor, negyedkörös dolgokkal, hogy csak lesek :D

(#9) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Én már egy original 1-2. rész remaket vagy rebootot szeretnék. :(((

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#10) Woodslave


Woodslave
nagyúr

soha nem felejtem mekkora király voltam a kocsmában az első rész pénzbedobós automata változatban. :D vagy legalábbis úgy emlékszem ;]

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#11) melega válasza batman91 (#1) üzenetére


melega
őstag

Nekem gyerekkorom egyik kedvenc sorozata volt a 4. résszel bezárólag.

Imádtam.
A 11. rész már annyira nem kötött le mint az előző 2, és egy új rész sem fog.
Már nem tud megfogni.

(#12) #72042496


#72042496
törölt tag

Impressive.
A videó viszont nem tetszett. Jó lett volna ha hosszabb, cserébe nem pármásodperces vágásokkal operál, miközben több dolog történik egyszerre a képernyőn. Szívesen pihentettem volna a szemem azon, hogy milyen volt a kezdet, aztán az újabb részek.

[ Szerkesztve ]

(#13) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Sega Megadrive-ra a mai napig a fejembe vannak a kódok. "Véres kód": ABACABB. A másik pedig a LE, FEL, BAL, BAL, A, JOBB, LE. Pedig lassan 30 éve volt... :D

(#14) Memora


Memora
senior tag

Haha, gyerekként én is nagyon sokat játszottam a sorozattal (nem mondom meg, melyik részeivel :D ), de rémlik, hogy már akkoriban is untam sokszor, ma meg már képtelen lennék élvezni azokat a játékokat, játékstílusokat, amelyeken felnőttem (verekedős, platform, stb). Viszont most kezdtem el bepótolni akár 25-30 éves jrpg-ket is, snes emulátorral is ismerkedek :DDD

Fancy quote placeholder

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.