Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #65537792


#65537792
törölt tag

Grafikailag sajnos nem nagyon változott. Tudom-tudom a story biztos elviszi majd a hátán, de azért na. Legalább egy kicsit lehetne szebb az előző részhez lépest.

(#2) jamez


jamez
senior tag

végigtoltam az első részt a dlc-ett is. Lényegében ugyanaz. új történet. Bár ami jó nehéz túlszárnyalni. :K

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#3) bepken válasza #65537792 (#1) üzenetére


bepken
veterán

én olyan szempontból örülök kicsit neki, hogy így talán még nálam is eldöcög majd valahogy :DDD

egyébként ez a map tényleg elég nagynak tűnik! már maga Minas Ithil is egész nagy terület, de aztán kirakta nagyba a térképet...mondjuk egyáltalán nem biztos, hogy mind be is járható majd, minden esetre így is sokkal nagyobb felfedezni való lesz benne :)

╔═══════ "Csak egy visszatérés létezik és az nem a királyé...hanem a JEDIÉ!" ═════╗ ╚════════════════ Xiaomi Mi A1 ═════ Huawei Nova 5T ═════════════╝

(#4) R3wind


R3wind
csendes tag

Tetszenek az új tájak. A régivel az volt a bajom, hogy túl egyhangú volt egy idő után. Persze végső soron mindegy, az orkok szadizása magasabb szinten végig jó móka volt. ;]

(#5) CJ4567 válasza #65537792 (#1) üzenetére


CJ4567
veterán

Ha fele olyan jól lesz optimalizálva, mint az előző rész, akkor szinte mindenen fog menni. :)

No Sana No Life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.