Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joey04


joey04
titán

Az s6 nagyon jól sikerült, lesznek itt ennél is jobb számok is. Rájuk is fér ahogy néztem...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#2) pusszycat válasza joey04 (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Jöhetne egy S6 mini vagy S6 mini edge is. Tovább növelné a számokat. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#3) Csapoati válasza joey04 (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ja, a share igy is csokkent, 31-rol 23%-ra. Bar nyilvan a profit a lenyeg, de azert ez sem mindegy.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) Plazmacucci válasza pusszycat (#2) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Ja a szokásos kicsi fos, semmire sem jó, csak nevében hasonlító S variáns. Ha beletennék ezt a hardvert 4,5 colba, az lenne a mini. Biztosra veszem, hogy 3 tized collal lesz kisebb és S410 soc kerül bele majd :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#5) pusszycat válasza Plazmacucci (#4) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

S610 még belefér. Sajnos mini edge-re nincs kilátás, így sem győzik a panelt hozzá.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#6) babkukta válasza Plazmacucci (#4) üzenetére


babkukta
senior tag

Pontosan, de legalább drágán el lehet adni.
+ valljuk be, az s5 tényleg úgy volt sz.r, ahogy volt, a kamerát leszámítva. Az s6ot még én is megvenném... pedig ez nagy szó (baráti kör tudna erről beszélni)

Üdvözlettel, Tibi

(#7) kengyel


kengyel
nagyúr

Ezen meg sem lepődöm !

kengyel

(#8) mazsi1911


mazsi1911
aktív tag

70 millio egy ev alatt? Legtobb okostelefont?

Apple '15 elso negyedeve alatt eladott 61 milliot, és itt most csak 550£ feletti keszulekekrol beszelunk ugye.

Nem kell lehurrogni, csak elmondtam.

Apropo, az s6(nem edge)-t meg en is megvennem.

[ Szerkesztve ]

(#9) Micsurin válasza mazsi1911 (#8) üzenetére


Micsurin
nagyúr

okostelefonról volt szó :DDD troll off

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#10) boeing


boeing
senior tag

Ez várható volt. :K

(#11) Matada2.3 válasza pusszycat (#5) üzenetére


Matada2.3
veterán

:K . Ám ahogy feljebb is mondták a fejemet rá, hogy 410 lesz benne, amivel nincs is baj csak nem lesz értelme a többi széria miatt.

Finn the human

(#12) babkukta válasza Micsurin (#9) üzenetére


babkukta
senior tag

Na, ez betalált!! Up! xD

Üdvözlettel, Tibi

(#13) Csapoati válasza mazsi1911 (#8) üzenetére


Csapoati
nagyúr

S miert mondtad el? Hogy johessen az Apple-Samsung vita 479. felvonasa (ami szinten nem ugy kezdodott, hogy egy Apple fan bedobott valamit egy samsungos hirhez)? ;]
Amugy nem ertem hogy miert pont az S6 jon be neked jobban, nem pedig az Edge.

#11: Annak sok ertelme nem lenne az A5 mellett.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#14) M5Norbi válasza Csapoati (#13) üzenetére


M5Norbi
őstag

Nekem is jobban bejön a sima.
Vagány az Edge de sok értelmét nem látom.

Oké lehet hogy én vagyok rosszul összerakva ;]

MÁS: Amennyire tudom és olvasgattam az S5 Mini nem olyan rossz.

És ha van eszük az S6 Mini-t is komolyan veszik (bár biztos gyengébb lesz) és odateszik magukat.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#15) Micsurin válasza M5Norbi (#14) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Samsung , és az "odateszik magukat " , jó vicc , köszi :D eddig jó mini-t még nem igen adtak ki :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#16) Csapoati válasza Micsurin (#15) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az S6 (+Edge-nél) is odatették magukat, a fóbiát mit sem változtat ezen. :B

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#17) Micsurin válasza Csapoati (#16) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ja ja , fszák a gyári karcok :D Ha valami igazán új és jó dolgot is letesznek majd fejet hajtók , addig marad ez a vélemény :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#18) M5Norbi válasza Micsurin (#17) üzenetére


M5Norbi
őstag

Ilyen kritikák után szerintem olyat úgysem tudnának csinálni ami neked megfelelne.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#19) Micsurin válasza M5Norbi (#18) üzenetére


Micsurin
nagyúr

De , FHD (max ) , fém ház , stock droid , valami Snapi proci , 3gb ram , és egy 5-6.000 milliamperes aksi na akkor befognám a számat és még akár meg is venném ;)

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#20) M5Norbi válasza Micsurin (#19) üzenetére


M5Norbi
őstag

Akkor ekézheted a többi gyártót is mert ilyet senki nem csinál :C

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#21) bulikavagyok válasza M5Norbi (#20) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

..talán nem véletlenül! :D

(#22) Crafter32


Crafter32
őstag

A Samsung azért sokkal több fajta telefont készít nagyobb rétegeknek, mint az Apple aki csak a drága szót ismeri. Samsung nagyot dobott az S6-al, a Sony és más régi márkák összekaphatnák magukat, hogy vmi újat mutasson. Még a Blackberry is kiköhögött magából egy Passportot ami elég újszerű vagy divatos szóval innovatív. Jól csinálja a Samsung, grt neki!

(#23) Micsurin válasza M5Norbi (#20) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Pedig már tényleg jó lenne egy ilyen kis univerzális cucc :D egy olyan 4,9-5,2 col közt :)

@Crafter32: Kösz Emese :) Apple legalább nem 30.000.000 telot csinál , amik mint a klónok más belsővel , és a drága meg megint egyéni , meg nem feltétlen kell 6+ , 5s is jó telo , és egész baráti már a 16gb-s ára (150 körül) pedig én nem éppen vagyok apple fan :)

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#24) BulletBill27 válasza Csapoati (#13) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

Gondolom, mert az Edge nem jobb annyival, amennyivel drágább. Nekem is jobban tetszik az Edge, de inkább az S6 tűnik ésszerűbb választásnak.

(#25) Csapoati válasza BulletBill27 (#24) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ésszerűbb és jobb az ár/érték aránya, de a 200+ ezres kategóriában nem biztos, hogy ez a döntő. Kíváncsi leszek az eladási számokra.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#26) BulletBill27 válasza Csapoati (#25) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

Igen, az eladások engem is érdekelnek. Bár nem lepődnék meg, ha ez az év is Apple-ről, meg Samsungról szólna. A többi gyártó is odatehetné már magát.

(#27) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Ezzel igen lehet villogni, de nem eladások. :D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#28) Mr.Silkó válasza babkukta (#6) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Hülyeség, az S5 véletlen sem szar, ezt is csak olyan írja le, akinek 2 percig se volt még a kezében.

(#29) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Ma olvastam valahol, hogy akkora a kereslet, hogy új gyárat nyit a Samsung, hogy kitudja szolgálni a vásárlókat.

(#30) butth válasza Fejvadi (#29) üzenetére


butth
csendes tag

Gyárat.. lol. Jó lesz az gyártósornak is. ;)

(#31) Touch-ko válasza Fejvadi (#29) üzenetére


Touch-ko
őstag

Igen, Apple hirnel errol ment az anyazas, mert `mestersegesen generaltak a keszlethianyt`...

Bar a temahoz kapcsolodik, az Apple valoban az elso negyedevben majndem annyit adott el amennyit a Samsung iden egesz evben tervez eladni.. Ha jol tudom az iPhone-okbol 61M fogyott az elso 3 honapban..

(#32) Csapoati válasza Touch-ko (#31) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Bar a temahoz kapcsolodik...

:DDD
(nyilván csak a csúcskészülékekre vonatkozott az a 70 millió, azon belül is csak az S6-ra + Edge-re)

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#33) iNfAntRy válasza Csapoati (#32) üzenetére


iNfAntRy
senior tag

Nekik magyarázhatod :) S6/S6 Edge, Note 4, A3 A5 A7, Alpha simán lesz együtt 150 millió az év végére (becslés)

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#34) Csapoati válasza iNfAntRy (#33) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha annyi nem is, de jóval több, mint 70 millió, és akkor még a Note-ot nem is vetted bele. Mondjuk én akkor is nyugodtan fogok aludni, ha teszem azt csak 50 millió megy el belőlük. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#35) bulikavagyok válasza Csapoati (#34) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Minél kevesebb, annál jobb, nehogy már ezek is néptelefonok legyenek. ;] A szűk ismeretségi körömben már kb minden harmadik embernek i6-ja van, ez szerintem a gyártón kívül senkinek sem jó. :)

(#36) Touch-ko válasza Csapoati (#32) üzenetére


Touch-ko
őstag

Termeszetesen en is az S6-rol beszelek. 70 milliot 1 ev alatt. Ezt hasonlitottam ossze a negyedeves 61 M eldott iPhone-nal. Ennek tukreben mar nem olyan szep az a 70M.

(#38) Fejvadi válasza butth (#30) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Megkerestem a cikket és itt gyárról van szó [link]

(#31) Touch-ko
Én elhiszem, hogy ekkora a kereslet, mert körülöttem is aki él és mozog, már megvette vagy megrendelte az S6 vagy S6 EDGE-t. Türelmetlenül várják. Igaz ez csak egy szűkebb kör, de ilyen még nem volt a ismerős és baráti körömben. Van köztük jócskán iPhone tulaj aki már árulja a telefonját. Én meg maradok a jól bevált márkámnál :)

(#39) bulikavagyok válasza #32839680 (#37) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Létezik, csak nagyon szűk..:D De lassan más telefon után kell néznie ezeknek az embereknek, mert az iPhone státusszimbólum jellege teljesen megszűnőben van. Kíváncsi vagyok rá, hogy a Samu vagy az Apple fog hamarabb piacra dobni egy 2-3 ezer dolláros "szuper prémium" telefont, ezeknek az igényeknek a kielégítésére. Egyébként már évek óta várom, hogy a Samu megjelenjen egy prémium márkával a piacon, nagyon szűk modellpalettával. Nem értem eddig miért nem lépték meg.. :F

(#40) pusszycat válasza Fejvadi (#38) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Politikus vagy? :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#41) BulletBill27 válasza bulikavagyok (#39) üzenetére


BulletBill27
aktív tag

Nem a Galaxy Alpha volt a prémium modell?

(#42) Ádám16


Ádám16
addikt

Kíváncsi leszek az S6 eredményeire, illetve arra, hogy a Note5-öt is ilyen fogadtatás fogja-e érni.

(#43) Touch-ko válasza Fejvadi (#38) üzenetére


Touch-ko
őstag

Tehat Apple-nel kamu Samsungnal nem :) mert kb te erre reagaltal.

"Én meg maradok a jól bevált márkámnál :)"
-hasznald egeszseggel!

En is maradok a sajatomnal. Pl en nem valtanek S6-ra..

(#44) bulikavagyok válasza BulletBill27 (#41) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Az "csak" 550 euróba került megjelenéskor -ha jól emlékszem. Én valami sokkal ütősebbre gondoltam, kb 1500 eurós indulóárral. Amiből csak százezres nagyságrendben adnak el évente, és nem jön veled szembe mindennap az utcán, tehát lehet vele villogni. :) Ez már nem is prémium, hanem inkább luxus termékvonal lenne. Szerintem nem kell rá sokat várni, és vagy a Samu, vagy az Apple nyitni fog ebbe az irányba. Azt ne értem, hogy eddig miért nem tették.. :F

(#46) bulikavagyok válasza #32839680 (#45) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem értem. A Vertu nem 1500 eurós mobilokat gyárt, hanem 5200 euró a legolcsóbb modelljük. Létezik egy elég nagy piaci rés amit a Samsung, és az Apple is betölthetne, persze szigorúan csak új márkanév alatt. Lásd Toyota- Lexus. Remélem érted.

[ Szerkesztve ]

(#48) bulikavagyok válasza #32839680 (#47) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Pontosan! Csak megértettük egymást! :D :R

(#49) Fejvadi válasza pusszycat (#40) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Dehogy vagyok.

(#50) Fejvadi válasza Touch-ko (#43) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

"Tehat Apple-nel kamu Samsungnal nem :) mert kb te erre reagaltal."
Nem értem ezt. Nem reagáltam semmi ilyet. Én csak azt írtam és így is írtam "körülöttem is aki él és mozog, már megvette vagy megrendelte az S6 vagy S6 EDGE-t. Türelmetlenül várják. Igaz ez csak egy szűkebb kör" Megemlítettem, hogy elég sokan közülük iPhone tulajok, de szintén az én szűkebb ismerősi köréről tudok mondani bármit. Nem utaltam olyanra, hogy az Apple-nél mi a kamu.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.