Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blaise


Blaise
veterán

Jó cikk, de ezt javítsd: Quake 8 :D :C

(#2) cousin333 válasza Blaise (#1) üzenetére


cousin333
addikt

NFS -3? :) Szerintem direkt írta...:D

Jó kis teszt, bár talán lehetne hosszabb is. A vége elég kurta-furcsa. :)

"We spared no expense"

(#3) zolle


zolle
tag

Nem gondoltam volna, hogy bárki is végigolvassa:D
A befejezésekkel mindig hadilábon álltam, ezt nézzétek el nekem.

(#4) KoPy89 válasza zolle (#3) üzenetére


KoPy89
tag

Nem féltél kirakni a párkányra? :D

mod:
árat, pár adatot (pl: pontos súly) hiányolom

[Szerkesztve]

(#5) zolle


zolle
tag

A képeket összelopkodtam, de az összes ugyanígy néz ki, esetekben az ujjlenyomatolvasó hiányozhat.

(#6) killergeri


killergeri
csendes tag

Hahó!
Tegnap beraktam két új 1GB-os memóriát (Kingmax 1GB 667MHz) a D620-ba, azóta se kép se hang, még akkor sem, ha visszarakom az eredeti memóriát. el se indul.......
Mi lehet?

(#7) cresc


cresc
csendes tag

Igen, de miért lopkodtad össze a képeket? Ez így nem igazán fair. Legalább megemlíthetted volna, hogy a notebookreview.com -ról vannak.

(#8) crusoe2


crusoe2
csendes tag

Én már 1,5 éve használok egyet, én egy dolgot emelnék ki mint hibát:
a hűtőjét nagyon nehéz takarítani, az egész belsejét ki kellett szednem (hűtőt, csatlakozókat, stb), hogy a ventit ki tudjam pucolni.
Persze lehet hogy egy kompresszoros átfújatás is segített volna, de nem tudom a venti mennyire szerette volna azt...
Más gépeknél legalább van egy levehető fedél hogy ezt megtegyük.

(#9) geogabcsi válasza crusoe2 (#8) üzenetére


geogabcsi
tag

Sziasztok!

Látom totál kimerült ez a topic. Manapság úgy látom reneszánszát éli ez a típus, elég sok megfordul a HardverAprón is, piszok olcsó hozzá az alkatrész is.

Nemrég jutottam hozzá itt egy D620-hoz. Nagyon pöpec gép volt amikor megjelent és mit sem veszített belőle az elmúlt 3 év alatt. Szerviz, teszt és gyakorlás céljából vettem.

Kezdetnek mindjárt kifogtam a leggyakoribb notebook hibákat:
1. Billentyűzetet kellet cserélnem, mert szeretem a full magyar bill.-t használni, itt a PH!-n sikerült új magyar nyelvűt venni 7k-ért.
2. Nagyon melegedett a gép, üvöltött a ventilátor és a SpeedStep, MultiCore támogatásokat kis sem mertem használni, mert 100fokos volt a proci néhány perc alatt. Takarítás, pasztázás mit sem ért. Itt vettem észre egy kedves fórumozó észrevételeit. Ajánlotta a hőcső cseréjét.
3. Nem volt könnyű beszerezni, egy hazai alkatrészeket forgalmazó cégtől rendeltem egy ventilátort egy hőcsövet és egy pár zsanért. Kicserélgettem őket és máris tökéletesen működött mindent.
4. A rendelt ventilátort már be sem építettem, mivel a hőcső cseréje megoldotta, de ami késik nem múlik.
5. A zsanér cserélje után a kijelző billegése is megszűnt.
6. A következő amit ki fogok cserélni az a HDD, sajnos nem az eredeti Seagate/Toshiba van benne, ami 80-100Gb-os lehetett, hanem egy WD 320Gb-os kész színű. Eléggé reszelő hangos, bár ezek még ugyan jó típusok, nem is akarok megválni tőle. Egy SSD-t szeretnék majd bele és abszolút hangtalan lesz a gép.

Akinek bármit segíthetek D620-al kapcsolatban, bátran keressenek meg akár priviben, mert az gyorsabb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.