Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Olasza


Olasza
aktív tag

Én vettem egy átlátszó keménytokot, aminél a gombok szabadon vannak. :)
Véd az ütéstől, de nem zavar semmiben.

(#2) gorlin


gorlin
őstag

Szerintem a legidegesítőbb dolog ha a kijelző lesz karcos.Ezért én minden telefonomra teszek védőfóliát.
A palmokra lehet kapni egy csomagban (nem emlékszem pontosan)kb 10 fólia van amiből 1 fólia 2-3 telefonra elég .Tehát az ember élete végéig kitart:)És 3500Ft körül van
(nagyon strapabíró)

(#3) Jégkokó válasza gorlin (#2) üzenetére


Jégkokó
veterán

Nálam a fólia a telefonról pár hét alatt lekopik,ha a zsbembe hordom.Amugy meg annyi pénzt tuti nem adnék ki érte, mivel olyan 900 ft ért is lehet venni fóliát.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#4) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Miért tartják az emberek tokban a mobilt?

Én pl. azért tartom (övre csíptethető) tokban a mobilomat, mert zavart, h. az előző telefonjaim burkolata megkopott a zsebben való hordástól -zsebből kivétel, zsebbe betétel. A tokban hordot telefon burkolata is kopik, de lényegesen kevésbé, mint a zsebben hordott társaié.

Samsung Galaxy A54

(#5) Dluinet


Dluinet
nagyúr

Én még a mobiltelefon mániát sem értem.
Veszek egy telefont max 15000-ért, aminél a fő szempont, hogy lehessen vele telefonálni, és vékony legyen. A többi nem érdekel. Ha összekarcolódik a kijelzője, akkor úgy marad és kész. A telefont addig használom, amíg be nem döglik (2,5-3 év), aztán kidobom és veszek egy másikat. Szerintem, a telefon van értem és nem fordítva.
Tehát le a tokkal!

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#6) Viktor0610 válasza Viktor0610 (#4) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kiegészítés:
A többi fajta tokot én is rühellem... ;)

Samsung Galaxy A54

(#7) Ra3


Ra3
őstag

nekem egy Samsonite tokban van a telóm, más nem is lenne praktikus mivel én nem zsebben hanem hátizsákban tartom. a két és fél éves telón csak annyi karc van amit az előző tulaj fél év alatt rátett, kopás semmi.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#8) Shodan


Shodan
addikt

Én vettem utángyártott előlapot hatszázé, az ugy karcolódik ahogy akar, ha meg el akarom adni csak visszapatintom a gyárit azt kész. Ja és az a poén hogy a tok drágább mint az előlap.

www.pc-style.hu - Első magyar minimal modding oldal.

(#9) MobilosFeca válasza Shodan (#8) üzenetére


MobilosFeca
tag

Tökéletesen egyetértek, azért vetem telót hogy használjam, nem azért hogy mindentől megóvjam, ha már nagyon csúnya, akkor veszek rá új előlapot, aztán puszi... Különben D900-am van, és furcsa mód nem is karcolódik, sokkal inkább zavar a por, ami a plexi és az LCD között van... Miután megvettem kb. 2 hétre rá eltőrt a kijelző, szóval kijelzőcsere házilag, mert a szervízben 40k...

[Szerkesztve]

(#10) Dottore


Dottore
addikt

Aranyos egy cikk.

Hát ha veszek egy telefont, nekem bizony eszemben sincs beletenni mindenféle tasakba. Sőt, szeretem ha a használat miatt egy idő után kicsit ''viseletes'' lesz. Ettől válik olyan tárgyá amihez nem csak a célszerűség miatt kötődöm esetleg. Ha becsomagolom mindenféle vacakba az olyan számomra mintha uralkodna rajtam. Márpedig ő van értem, nem én érte :)

[Szerkesztve]

(#11) EQMontoya


EQMontoya
veterán

a régi siemensem kijelzője nekem is elég ramaty állapotban volt, diákigyazolvány-tartó mellett hordtam zsebben, amiben volt bakkártya, meg ilyenek. d900-ra hét hónap alatt egy karcot nem sikerült abszolválni, pedig esett is már le, meg ilyenek...

Same rules apply!

(#12) REDeath


REDeath
őstag

én telefonom érhet kb 4-5 ezer Ft-ot, soha ne mvolt tokban, ne mis lesz, a hátlapját lefúja a szél, ne mérdekel, nem kap újat, anélkül is működik, szines a kijelzője, de fényben nem látszik rajta semmi, folyotn lefagy (ezen végülis mér csodálkozok, hiszen siemens...), magától küld néha üres sms-eket stb...

ráadásul én legszivesebben elő és hátlap nélkül hordanám, akor fél centivel vékonyabb lenne ,csak billentyűzete kiesik úgy...

amúgy rohanok a boltba tokot venni, valami jó biztonságosat, kevlárból, hogy a golyóktól is megvédje a telómat, amin igazából az már csak segítene..

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#13) paramedic


paramedic
aktív tag

Jó minőségű, övre csiptethető bőrtok. Farzsebben soha nem hordanám, a heréim mellé meg nem szívesen rakom, míg nincs 100% bizonyítva, hogy nem ártalmas a kis fickóknak... :U

(#14) Ferdzsoo válasza REDeath (#12) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

magától küld néha üres sms-eket LOL :DDD
EZ mekkora! :DDD :DD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#15) Vamp


Vamp
senior tag

Faterom jófajta földmíves, a telefonját évek óta tokban hordja (egy 3310-es amúgy). Namost a tok rengeteg kosztól megvédi a kicsikét, néha kiszedem, ha SMSt akarok írni róla, olyan mintha új lenne. Egyébként 5 éves. Jah és a vicc, hogy az akssija is 5 éves, gyári, de semmi baja:D

Fater belenyúlt a vásárláskor:D

(#16) Boz


Boz
csendes tag

Én azért is hordom tokban a telómat (Nokia 6233), mert zártházas, szal nem igazán lehet könnyen, olcsón, elő-hátlapot-kijelzőt cserélni rajta. Meg azért is ''óvom'', (némi karc azért van rajta a kamera körüli hátlapon) mert ha eladom, (vizuális hatás fontos szempont szerintem) akkor mindjárt többet ér eladáskor, mint egy agyon amortizált.

(#17) Sipi16


Sipi16
senior tag

Én teljesen feleslegesnek tartom a tokkat. Nekem is volt régen de nem használtam. Nem kényelmes. 1ik zsebben csak a mobil. Az a legegyszerűbb.

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#18) péter007


péter007
senior tag

hát nekem egy gagyi 3120-asom van de tokot még soha nem látoo, mindig a zsebemben hordom de nem is nagyon óvom a leeséstől és a dobálástól
azért van ilyen telefonom mert ez csak annyit tud mint amennyir egy TELEFONNAK tudnia kell...
telefonálni lehet vele meg sokáig bírja az akksija
erre nem kell vigyázni, nem kell tokkban tartani
ha ez beszarik akkor is egy ugyanilyen gagyitelefont fogok venni, max annyi hogy fekete lesz de semmi több...

(#19) Napster


Napster
tag

Én már több mint 2 éve használok nokia 6230-at nadrágzsebben tartva tok és egyéb védelem nélkül.... sztem felesleges tok meg hasonlók.. minimális karcolások vannak rajta ... pedig nem kímélem tulságosan ...

...N@PsTeR***

(#20) bandiras2


bandiras2
senior tag

Teljes bőrtokban hordom, mert féltem az érintőképernyőt. [link]
Ha ezt tok nélkül farzsebbe tenném, akkor 2 héten belül búcsútinthetnék a monitornak és az érzékelésének. Hátrány ugyan, hogy emiatt kénytelen vagyok mindig rezgőn használni, de a teló jó tulajdonságai kárpótolnak.

A társadalom amely az egyenlőséget a személyes szabadság elé helyezi, egyiket se fogja elérni. A társadalom amely a személyes szabadságot az egyenlőség elé helyezi, mindegyikből bőségesen részesedik. Milton Freedmann

(#21) nesa válasza bandiras2 (#20) üzenetére


nesa
veterán

En zsebbe hordom kozel 3 eve ugyanazt a telat de nemmondanam hogy karcolodik sot szinte semmi karc,kocsiba van hogy csak barakom egy muanyag rekeszbe a kezifek alatt ahol kisebb eletet elhet de meg igyse:)
Amugy ha minosegi anygbol van nem karcolodik , meg nem geci szar elcoteqes vackokat kell venni, ami gagyi kinai muanyagbol van....

(#22) csibor


csibor
őstag

Csak gagyit használok most pl:Siemens ME75,általában zsebben,de a farmerhez van börtokom is.Nem védeni akarom a telcsit,hanem úgy kényelmesebb cipelni.

(#23) villamos


villamos
őstag

Nekem most egy 2610 -em van. Full fapad. Volt már csillivilli hiperszuper hájtek mobilom is, de rájöttem, hogy az égvilágon semmi szükségem sincs rá. Nem teszem tokba, a zsebemben van, vagy az asztalra teszem.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#24) Ferdzsoo válasza nesa (#21) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

'' meg nem geci szar elcoteqes vackokat kell venni, ami gagyi kinai muanyagbol van....''

LOL. :DDD A tapasztalat, meg az évek, mi papa? :DD

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#25) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Mi a baj az övre fűzhető telefontokokkal? Nem pont ilyen, létezik ebből sportosabb, vagy elegánsabb változat is, bőrből és vászonból egyaránt.

[kép]

Effektíve egy kiegészítő zsebként működik, azaz ha használod a telefont, akkor kiveszed belőle, viszont a védelmi funkciót tökéletesen betölti, és nincs útban, nem nyom leülésnél, mozgásnál, érzem, ha rezeg.

Egyedül akkor van gond, ha olyan ruhában van az ember, amihez nincs öv (rövidnadrág), de mivel munkám során mindig van rajtam, így nekem ez a tökéletes megoldás. Strandra úgysem viszem a telefont, kocsiban autós tartóban figyel, a kevés köztes időben meg zsebreteszem - gondosan ügyelve, hogy ne kerüljö kulcs, aprópén, vagy bármilyen más cucc mellé, ami karcolhatja.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#26) REDeath válasza paramedic (#13) üzenetére


REDeath
őstag

az a 10 centi a zsebed és derekad közt aztán nagyon sokat számít...
tudod te hány dolog van amire nap mint nap mondják hoyg rákkeltő mg minden, és mégis mindenki fogyasztja?

hamár telóknál vagyunk, akkor mostanában a legmenőbb az hogy a BT és más headsetek agyrákot okoznak... meg buta leszel tőle, mert pusztulnak az agysejtek... nc

[Szerkesztve]

Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

(#27) nesa válasza Ferdzsoo (#24) üzenetére


nesa
veterán

Igy van Papi:) de most ott hagytam oket:)

(#28) Algieba válasza csibor (#22) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Most nekem is egy ''gagyim'' van, Siemens M55, de azért betettem egy bőrtokba. Egyszer egy másik mobilon sikerült véletlenül kulccsal egy ronda karcot ejtenem. Azóta kerülöm a kulcs-mobil keveredést, és tokba teszem a mobilokat.
Persze telefonálás, sms-írás idejére kicsúsztatom belőle. :)

Az állapot megőrzést azért tartom fontosnak, mert a családban, baráti körömben telefon-vándorlás van, és nem mindegy, hogy mit adok tovább. Egy lelakott rútság elég tré ajándék.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#29) Flow


Flow
senior tag

Szvsz munkafüggő. Ha hálózatépítő lennék, övre csatolható. Ha ''Menedzser'' :D akkor zsebbe.

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#30) csibor válasza Algieba (#28) üzenetére


csibor
őstag

Én nem tudom hova passzolni.Mindenkinek komolyabb telefonja van a családban.Egyébként használom amíg tönkre nem megy,majd kidobom.

(#31) zsiga667 válasza parandroid (#25) üzenetére


zsiga667
addikt

Ugyanilyen Samsonite tokom volt pár éve. A rezgést gyakran nem éreztem ha a tokban volt a telefon, néha leesett az övemről vagy kinyílt és kiesett a mobil, egy év használat után el is hagytam a telefonnal együtt. Azóta csak zsebben hordom a telefonjaimat.

(#32) JulWCZar


JulWCZar
senior tag

Érintőképernyő miatt. Mindig ki kell venni.

De legalább mágneses.

[kép]

[Szerkesztve]

(#33) parandroid válasza zsiga667 (#31) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Hm, évek óta használok hasonló Samsonite tokokat. Sosem tapasztaltam még az általad leírtakat. :D

JulWCZar: Tuti ez a tok, ilyesmit akarok venni a PDA-mnak. Nem tudsz valami kiindulópontot?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#34) zsiga667 válasza parandroid (#33) üzenetére


zsiga667
addikt

Hát pedig velem előfordult rendszeresen. :) Azt beismerem hogy amikor elhagytam akkor épp az első sorban voltam egy punkkoncerten :DDD, de máskor is előfordult hogy leesett.
Mondjuk végülis nem jártam rosszul mert egy 3210-est vesztettem el és egy 7110-es lett helyette...

(#35) szimplabek válasza paramedic (#13) üzenetére


szimplabek
csendes tag

Ez a kis fickós komment :C

/bek/

(#36) JulWCZar válasza parandroid (#33) üzenetére


JulWCZar
senior tag

Nem sajnos. Gyári tok Qtek 9100-eshez.

De lehet hogy valaki megválna tőle, nem mindenkinek jön be.

Viszont kemény, szoros a csíptetője és erősek a mágnesek, szóval tényleg korrekt.

(#37) r0pi válasza parandroid (#33) üzenetére


r0pi
tag

mindekeppen tokkal
azota van egy szabad zsebem.

a rezges meg lerugja a vesemet :D


peterketT: [link] htc tytn-hez valo bortok, ilyet adnak hozza alapbol, jo csipesz es eros magnes.

(#38) feka007


feka007
nagyúr

Én is egy utángyártott 1k-s előlapot nyüstölök egy másfél-két éves 6630-on, azt úgy gányolom, ahogy akarom, aztán ha megyek vmi faxább helyre, akkor vissza szoktam rakni a telóra a csilli-villi alig használt gyári előlapot.

(#39) masterful87


masterful87
senior tag

Előkaptam a telót, műanyag tok leróla, és most nézem, hogy ez a mocskos sz@r gyári Nokiás elő/hátlap kopik!!! Igaz csak ott ahol a tok nem véd, és a múanyag legeslegszélén :(((
Hülye 4 éves 7210-es :DDD

(#40) ngabor2


ngabor2
nagyúr

a glofiish-hez is adtak egy toknak álcázott valamit... csak épp nem övre akaszthatót. úgyhogy mehetek ki nézegetni valamit, amit az övre tudok tenni, és megvédi a játékos érintőképernyőjét a behatásoktól. túl sokba van nekem, hogy csak úgy zsebben hordjam.

a jó öreg 6230-asomat ott szoktam általában hordani, ha zenét hallgatok róla, egyébként műbőr tokban, az övemen. a zsebeim mindig tele vannak kulcsokkal, tollakkal, meg egyéb gonoszságokkal. a tok előtt én is csak simán zsebbe tettem, van is pár igen csúnya karc a kijelzőn.

(#41) Diego! válasza JulWCZar (#36) üzenetére


Diego!
senior tag

A mágneses tok nem árt a telódnak? Mondjuk ez telófüggő, anno V3-omnál bezavart.. :))

(#42) parandroid válasza JulWCZar (#36) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nézegettem én is a gyári (és nem gyári) tokokat a PDA-hoz, de nem találtam normálisat normális áron. Majd sűrűn kell nézegetnem a boltok fotóstáska-oldaltáska-telefontáska készletét, aztán majdcsak találok valamit. Az a baj, hogy webshopból, fénykép alapján ilyesmit nem szabad rendelni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#43) ngabor2 válasza Diego! (#41) üzenetére


ngabor2
nagyúr

nem igazán illene... az adattárolás nem mágneses úton történik, az elektromágnese hullámokba meg egy viszonylag gyenge állandómágnesnek nem kellene beleszólnia.

(#44) JulWCZar válasza Diego! (#41) üzenetére


JulWCZar
senior tag

Egyáltalán nem. Pedig bazierős, a vaskos kulcscsomómat egy centiről magához rántja és felemeli.

(#45) Diego! válasza ngabor2 (#43) üzenetére


Diego!
senior tag

Annyi hogy a külső kijelző villant fel amikor beraktam a tokba...

(#46) ngabor2 válasza Diego! (#45) üzenetére


ngabor2
nagyúr

mikor beraktad, mozgásban volt. márpedig a mozgó mágneses mező az érdekes dolog. de igazából annak se illene komoly bajt okoznia egy ilyen kütyüben, hisz elvileg úgy vannak tervezve. vagy se...

(#47) akasp válasza r0pi (#37) üzenetére


akasp
senior tag

rezges meg lerugja a vesemet

Én viszont járkálás közbe meg se érzem a v3-ast amikor hivnak :(

nemszeretem, ha csörög hangosan, meg már a hangszóró is recseg :B

mod: én utálom a to9kokat, jobb az zsebben,csupaszon. enyém alig karcolódik meg kopik de azért már van rajta. de letojom, mert ugyse allok ki az ut szelere mutogatni. ja, ha eladásra kerül a sor, akkor meg senki se venné meg, mert a telóimat én mindig xarráhajtom, szal párszázast se érne meg

[Szerkesztve]

(#48) Diablo.


Diablo.
csendes tag

Akkor most árt a mágneses tok a teloknak vagy csak némelyiknek? :F

''A nagy erő nagy felelőséggel jár.''

(#49) Bdanyy


Bdanyy
addikt

ÉN az alcatel 302 óta minden telómat tokban tartottam,de csak oylanban,amiből nem kell kivenni,hogy lehessen használni ;)

A mágneses tok szereti meghülyíteni a csúszkás nyitogatós telókat

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#50) pityulee™


pityulee™
tag

én még anno vettem ericsson 2618-hoz (első teló) tokot. jofajta ócsó műbőr, hátulján csipesz, eleje meg átláccóműanyag... hát akkó az vót a menő :) . frankón matt lett tőle a kijelző. nem is vettem azóta sem tokot
viszont amikor zenét hallgattam telóról, akkor jól jött haver ''levedlett'' övrerakós mágneszáras tokja (ami szénné koptatta a nokijáját :D . SE-nek semmi baja nem lett tőle)

nekem az teccik nagyon amúgy amikor vki azért hagyja rajta a kijelzőn a fóliát h szép maradjon a teló. az már más dolog h nem látszik miatta rendesen a kijelző, meg 1hét múlva csupa bubi lesz, feljön a széle (mindig simogatja olyankor az illető) és ott öszegyűlik a mocsok; meg amikor levágja a már nem ragadós szélét, akkor ollóval jól összevési a kijelzőt :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.