Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DarkByte


DarkByte
addikt

Tök jó kis írás. Köszi hogy megosztottad a történetet. :) Remélem nem bánt meg - én is jól elmosolyogtam azokon a részeken, ahol a párod is :B Viszont ezek az élmények örökre megmaradnak, és ha másért nem, ezekért biztos érdemes élni.

Néhány észrevételem lenne magával a cikkel: a hosszú szakaszt kicsit jobban tördelhetnéd (ezt írom úgy hogy engem is megszóltak ezért mikor a saját cikkemet publikáltam itt), másrészt írtad hogy fotózgattál. Esetleg pár jobban sikerültet betehetnél, mert az még jobban feldobná a dolgot. Amúgy nekem így első olvasásra helyesírásilag okés a cikk :)

(#2) Racecam válasza DarkByte (#1) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ez az!!

Fotókat bele! A tájról, esetleg rólatok, stb.
És tagolás!!! Kifolyik az emberek szeme a sok egymásra halmozott betűtől.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3) szepi79 válasza Racecam (#2) üzenetére


szepi79
őstag

ok, rendben, ha hazaérek töltök fel fotókat (mondjuk a legtöbb tájkép.)
rólunk nemtom mennyire tudok feltenni képeket, mert a kedves nem szereti, ha fényképezik, így nem biztos, hogy belemenne, ha kiraknám ide a fényképeit, és esetleg valamit megvonna tőlem :DDD (meg ugye személyiségi jogok is :DDD ) de magamról teszek fel párat.

tagolni viszont most megpróbálom, ha lehet még szerkeszteni :D

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#4) Racecam válasza szepi79 (#3) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem gond, jöhetnek a tájképek. ;)
Nem kell sok, 3-4 kép már jól tagolja az írást.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#5) szepi79 válasza Racecam (#4) üzenetére


szepi79
őstag

töltöttem fel pár képet, de mivel túl nagyok voltak, kicsinyiteni meg nem akartam őket (+lusta is vagyok), ezért csak belinkeltem őket.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#6) szepi79


szepi79
őstag

Köszönet Racecam-nek, aki lekicsinyitette a képeket helyettem. :R
Aki kiváncsi és nagyobb felbontásban is le akarja tölteni őket, az itt megteheti:

[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

szerk: kérésre linkelek még képeket.

[Szerkesztve]

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#7) #64791808


#64791808
törölt tag

Jó kis írás, így a képekkel zsír lett!

Főnök: hogyan lehet képeket középre tenni? Még mindig nem tudom :D

(#8) szepi79 válasza #64791808 (#7) üzenetére


szepi79
őstag

bár nem főnök vagyok, de úgy tudom, hogyha beszúrsz egy képet, az alapból középre kerül.

''Ne menj sebesülten vadászni, mer' lehet, hogy lelegelnek az őzek'' by elmoraan(r) a ''Nők, nőügyek'' topikban

(#9) Djuree


Djuree
félisten

ja, ez tényleg jó lehetett, egyszer megéri kipróbálni a magas árak mellett is. majd egyszer én is elmegyek valahova...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#10) edipqe


edipqe
senior tag

süti kis iromány. :R

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#11) tkazmer


tkazmer
addikt

Jó hely az a Tauplitz, anyukám és a húgom a szilveszter utáni héten mentek oda síelni, és azt mondtál, nagyon jó volt, még egy jó kis hóvihart is kifogtak.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.