Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Sikerült!

Hozzászólások

(#1) Bog


Bog
HÁZIGAZDA

Egy évig jártam én is, a BSE-be. A lefkisebb csoporthoz már öreg voltam, az eggyel nagyobbakhoz meg még béna.

De megérte.

Megtanultam nyesni, fonákkal pörgetni, asztalhoz odaállni, gyorsan játszani, védekezni. Azóta is - ha néha pingpongasztal közelébe kerülök - élvezem, és azt is élvezem, hogy még legközelebbi barátaim sem vágják, hogy jó eséllyel legyalulom őket.

Ennyit számít egyetlen év.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#2) concret_hp


concret_hp
addikt

csak így tovább :) :R

nagyon fontos a rendszeres mozgás és ha még sikerélményt is okoz az külön nagyon jó ! :)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#3) VargaI válasza concret_hp (#2) üzenetére


VargaI
senior tag

köszi :R

Az idő pénz, az egyetem idő, hülyeségekre meg nem költöm a pénzem. - - - - - - - - ''The answer for the ultimate question is: 42.''

(#4) BloodRay válasza Bog (#1) üzenetére


BloodRay
veterán

Hehe igen a legjobb odaállni ismeretlenekkel játszani! ;]
Én mindig megjátszom a: ''Nah jó játszunk, már úgyis rég játszottam.''-t. ;)
Kicsit hagyni az elején, aztán párszor odapörgetni az asztal sarkára teljesen véletlenül kocára. :D
Én mostanában teniszezni kezdtem el hobbi szinten, azért ott is próbálkozik az ember gonoszkodni... ;]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#5) bpx


bpx
őstag

grat :)

én most fejeztem be a 4. félév pingpongot BME-n, kicsit azért hiányozni fog :)

(#6) raver


raver
aktív tag

6 évig én is toltam. Ebből 3 évet ''versenyszerűen''. Legjobb eredmény, megyei 3 :(( . A Maradék 3 évben az un. Holdsugár egyesület tagjakénk, az utcáról gyűjtöttük be a kölköket, és tanítgattuk őket ütni.
Az utolsó 3 év-ben nem kaptam semmiféle elismerést, de valahogy jobban tetszett mint a versenyszerű játék.

kb 2 éve valahogy abbamaradt at egész. Nem tudom miért. Azt nem mondom h nincs rá időm, mert lenne. Mind1 is....



BloodRay: csak a tenisznél, meg ne opróbálj aztal alolól pörgetni ;]

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Sikerült!
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.