Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) moma


moma
őstag

Mondjuk ebből lehet pont az ellenkezőjére is következtetni. Ha szerencsétlen pillangó épp azon elmélkedik, hogy csapjon e a szárnyával vagy sem, hogyan dönthetne jól, ha ennyire nem látja döntései következményeit, azt, hogy mikor lesz annak jó vége, mikor nem. Tehát, ennyi erővel kijukadhat arra is, hogy akkor szarok bele azért is csapkodok, hisz a fene se tudja, mi mihez vezet.

we all deserve a bit of luck.

(#2) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

nemnem, rossz következtetés. minden lépésed (jó vagy rossz, mert ezek relatív dolgok ám) hatással van másra. másra, máshol! (ezen logika mentén). szóval lehet baromkodni csak bátran, max megszívja pár új zélandi koalamackó ;] (bocsánatot kérek minden koalamackótól)

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#3) -FreaK- válasza Parci (#2) üzenetére


-FreaK-
veterán

Az egyesült magyar koalavédő fanklub nevében kikérem magamnak!:D

Amúgy a második rész szerintem igen gyengusz volt, nem is tudtam teljesen végígnézni, ellenben az első résszel amit viszont 3x is láttam, mert szvsz igen jó volt.
Úgy tudom h az első résznek van valami alternatív befejezése vagy mi, erről nem tud valaki valamit?

(#4) The DJ válasza -FreaK- (#3) üzenetére


The DJ
addikt

Van a PH!-n topikja a filmnek, ott le van írva minden, könnyen rábukkanhatsz :D

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#5) Kisiparos válasza -FreaK- (#3) üzenetére


Kisiparos
csendes tag

Youtube-on rákeresel a ''Butterfly Effect alternative ending''-re és ott megnézheted az összeset

(#6) joco1114


joco1114
csendes tag

Két dolog:

ez a pillangó effektus igen érdekes, mert mi van, ha olyan az egész, mint egy tóba dobott kavics? Azaz egy idő után ''elülnek'' a fodrok, tehát egy pillangó szárnya, mivel önmagában is egy piciny esemény (persze ki tudja?), nagyon hamar lecseng, akár nem is lesz hatása semmire (lényegesre).

A másik: ha minden mindennel összefügg, akkor viszont minden eleve determinált, tehát eleve elrendeltetett. No choice!

Joc

(#7) niti


niti
aktív tag

Ha a tóba dobod a kavicsot, csak a felszínen ülnek el a fodrok, a mélyben végbemennek változások. És amíg leér a fenékre, addig is megmozdít dolgokat, amik megmozdítanak dolgokat, amik megmozdítanak dolgokat...

(#8) Lenry


Lenry
félisten

én épp ezért nem bánok meg soha semmit... még a legnagyobb hibáim is hozzájárultak annak a személyiségnek a formálásához aki most én vagyok...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) snecy


snecy
senior tag

Ha jól tudom a Donnie Darko is hasonló témát taglal, akinek tetszett a Butterfly Effect, nézze meg.

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#10) The DJ válasza snecy (#9) üzenetére


The DJ
addikt

Azt a filmet is láttam, összességében nem volt rossz, csak egyeseknek kicsit elvontnak tűnhet. Nekem jobban tetszett a Butterfly Effect 1-2.

Az ilyen és ehhez hasonló témájú filmek mindig is érdekeltek, aki tudna esetleg ilyen címet említeni, akkor kérem ne tartsa magában :R

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#11) snecy válasza The DJ (#10) üzenetére


snecy
senior tag

Ezeken kívül nem nagyon tudok ilyen témával foglalkozó filmeket :(

Viszont ha minden igaz, ez az üzenet is hatással van az univerzumra?
Jó tudni ;]

Manapság egyre több informatikusnak van nemi élete. Hígul a szakma ;o)))

(#12) EQMontoya


EQMontoya
veterán

az 1 jó film, jó mondanivalóval, nekem tetszett a donnie darko is, a 2-t most töltöm.

Same rules apply!

(#13) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Hát tudjátok az energia nem vész el, csak átalakul, de többnyire át bizony alakul, hacsak nem vagyunk valami jó hipermédiumok... :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.