Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) tambek


tambek
csendes tag

tkazmer!
''Nem gondolom, hogy az adott esetben gyönyörű kerítésemet el kellene rondítanom mindenféle betűkkel és számokkal néhány tévelygő kedvéért , csak mert az lusta térképet venni, vagy felhívni azt, akihez tart''
Ez a mondat már nem az én keresztem!
Azon elgondolkodtál már, hogy akkor mi a fenének vannak utcanevek és házszámok?
:F

philoxenia!
Jogos! Sokkal pontosabb a forgalom sebességének a növeléséről beszélni. :R

virkir! Na ugye , akkor van benned kurázsi, meg ahogy látom rengeteg tapasztalat. Akkor vitatkozzunk:
1. A video és a fénykép védelmében. Sajnálom, hogy nem fogalmaztam pontosan a 20 perces normaidővel kapcsolatban. Természetes, hogy személyi sérülés esetére ez nem tartható. Viszont a balesetek jelentős részében a vas törik , és a felelőség megosztásában folyik ádáz küzdelem a szereplők között.És mindez a lezárt úton. Én úgy gondolom, hogy ezekben az esetekben a szükséges és elégséges adatok és információk begyűjtéséhez kiváló eszköz a video és a foto a helyszínelő rendőr részéről.. Méricskélni sem mindig indokolt.
Én a szituáció feloldására és a közlekedés biztosítására javaslom az intézkedések lényeges gyorsítását. Az apropót egyébként két gépkocsi ütközése adta pár hónapja az M3-as bevezetőjénél. Közel 2 órán keresztül torlódott a forgalom!!!.Következményeit lásd feljebb. :((

2. Egyetértek :B

3. Nem, arra gondoltam, hogy a tábla indokolt-e ott ahol van, illetve olyan szükséges amilyet kiraktak. Például sebességkorlátozás, kintfelejtett ideiglenes kresz táblák.
Vagy , nem budapesti példa .( Bár már a múlt, mert átadták az autópályát Nyíregyháza felé) Amikor kelet felől fel akartál jönni az M3-as autópályára, volt navigáció egy darabig, amikor is a tábla mutatta, hogy merre van Budapest. Aztán elértél egy hármas útkereszteződéshez. Jobbra Nyíregyháza, balra Debrecen felirat. Merre mentél, ha nem tudtad a helyes utat. Hát előre. Na ez volt a rossz, mert balra kellett menni Budapest felé. Aranyos, nem ? :F

4. Lásd a tkázmér -nak írtakat. Ezzel a ponttal kapcsolatban fenntartom maradéktalanul a véleményemet

5.Jó, hát lelőni ezt a sofőrt azért mégsem lehet. De talán ezekre odafigyel.

''Ennek az egésznek meg lehetne adni egy alcímet ( Válasz egy közlekedő lúzernek)''

Az alcímre már énis gondoltam a cikk kapcsán. Csak az a kérdés, hogy ezt ki írja kinek? :((

Peet210!

Lásd a fenti választ!

Kopi31415!

Lásd a fenti választ. Az nem baj ha ennyire dühöng benned az önbizalom. Végül is ez is vélemény. Van igazad is.De téged nem bosszantanak ezek a dolgok? Az írás minősítgetése és a személyeskedés helyett tudsz te írni jó ötleteket is! :F


dekoninck! Köszi! :B

Zoli bácsi! Minden szavaddal egyetértek! ;)

Egy snitt az előző válaszokból:
Sajnálom, hogy nem fogalmaztam pontosan a 20 perces normaidővel kapcsolatban. Természetes, hogy személyi sérülés esetére ez nem tartható. Viszont a balesetek jelentős részében a vas törik , és a felelőség megosztásában folyik ádáz küzdelem a szereplők között.És mindez a lezárt úton. Én úgy gondolom, hogy ezekben az esetekben a szükséges és elégséges adatok és információk begyűjtéséhez kiváló eszköz a video és a foto a helyszínelő rendőr részéről.. Méricskélni sem mindig indokolt.
Én a szituáció feloldására és a közlekedés biztosítására javaslom az intézkedések lényeges gyorsítását. Az apropót egyébként két gépkocsi ütközése adta pár hónapja az M3-as bevezetőjénél. Közel 2 órán keresztül torlódott a forgalom!!!.Következményeit lásd feljebb.

Viktor0610!
Köszi Viktor, én is erről beszélek. :B

Zoli bácsi!
A második bejegyzéseddel is teljes mértékben egyetértek. Örülök , hogy találkoztunk. Már kezdtem meginogni abban a hitemben, hogy a többség mégis szeretne változtatni ezeken az áldatlan dolgokon. :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.