Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#44) Renwick


Renwick
őstag

A Logout kontextusában nem értem sem az írások ''minőségével'', sem a helyesíráassal kapcsolatos aggályokat. Srácok, ez egy közösségi portál, annak minden diszkrét bájával. :)
Az ilyen oldalak nem tűrnek el semmiféle ''felső szintű'' korrektúrát, maximum a user kontrollt tartom elfogadhatónak, azaz majd a nyájas olvasó szépen, nagyfiú/nagylány módjára egyedül eldönti, hogy az adott írást mennyire tartja hitelesnek/szakmainak/szórakoztatónak: jónak.
Egyáltalán kíváncsi-e rá.

Jó, persze a kirívó esetekben valahogy közbe kell lépni, de erre ott van Racecam & Co. :)

A PH-n megjelenő írások korrektúrájával kapcsolatban azt tudom mondani, hogy igyekszünk, de csak az nem hibázik, aki nem dolgozik. :B
Jelenleg minimum három ember futja át a cikkeket, illetve a hírrovat anyagait. A hírrovat a működéséből eredően problémásabb, ott ugyanis többnyire később érkezik csak a belső kontroll, addigra az olvasók az esetleges hibák egy részét kiszúrják és közlik a szerzővel. De még így is előfordul, hogy marad bug az írásban.
Hogy ezen a helyzeten mennyit javítana egy ''külsős'' korrektor, nem tudom. Mivel az már nemigen fér bele sztem, hogy az anyagok a megjelenés előtt átmenjenek egy harmadik-negyedik emberen is, szerintem semmit...


üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.