Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Renwick


Renwick
őstag

Képi bizonyíték nélkül az egész fabatkát sem ér... :P

üdv

R.

I see you blaming each other -- And I love you still

(#2) Lasi


Lasi
tag

Hah, ez a kis szösszenet ugyan nem nevettetett meg, de felvidított. Köszi! :R
Gondolom az immunrendszered alapos kiképzést kapott. ;)

A kakaót magam sem vetem meg, de (hosszú)szívószállál nem szokott problémát okozni.
Legalábbis eddig... :DDD

Nem hiába véletlen! - http://lasi.atw.hu/

(#3) bambano válasza Renwick (#1) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Ne erőlködj, semmi pénzért nem fotóztam volna le, hogy a sörhas+hidegvíz kombó milyen eredményt hoz :DD

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#4) Lasi válasza bambano (#3) üzenetére


Lasi
tag

Lehet, hogy nem is kiváncsi rá, csak kötözködik. :DD

Nem hiába véletlen! - http://lasi.atw.hu/

(#5) bambano válasza Lasi (#4) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

A cím hétköznapi horror. Ha lenne fotó, akkor nem hétköznapi sokkot okozna... Szerintem az ENSZ küldene békefenntartókat :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#6) Lasi válasza bambano (#5) üzenetére


Lasi
tag

Valószínűleg először evakuálnák a házból az embereket. Aztán a kommandós egységek megközelítenék az ajtódat, majd... jöhet a hidegzuhany! :DDD :DD

Nem hiába véletlen! - http://lasi.atw.hu/

(#7) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Köszi bambano, szereztél pár vidám percet... :)

https://www.coreinfinity.tech

(#8) lesaux


lesaux
veterán

Nagyon ütött a gugás rész a végén. :D

(#9) twollah


twollah
nagyúr

Télen -20 fokban fürödtem hideg csapvízben, mert beszart a konvektorunk, mindez karácsony másnapján, hogy nagyobb legyen az élvezet.

(#10) varga911


varga911
senior tag

Látod, ezért jó hideg vízzel zuhanyozni, mert ezek az esetek egyszerűen megoldhatóak. Az ismerőseim hülyének néznek, de hidd el hogy megszokod, és teljesen normális néhány nap után a hideg víz. :))

(#11) Nimrod válasza twollah (#9) üzenetére


Nimrod
addikt

Anti-szauna. :))

(#12) Nimrod


Nimrod
addikt

Látod neki sincs melegvize. :DDD :))
[link]

[Szerkesztve]

(#13) bambano válasza twollah (#9) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Ó, hát akkor te is teret adhatsz a kárörömnek :))

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#14) Crystalheart válasza varga911 (#10) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Második Don-kanyarra gyúrsz? ;) Ehhehe :DDD

(#15) Crystalheart válasza bambano (#3) üzenetére


Crystalheart
senior tag

''Szóval az időjárásnak megfelelő öltözetben lebzselek a gépem előtt. Ezt kevésbé pallérozottan úgy is mondhatnám, hogy egy szál himbilimbiben...''

Öhm, himbilimbiben... :P Na mit szólnál, ha aszondanám, hogy én meg a múltkori 41 fokban is hosszú farmernadrágot és alágyömöszölt magasszárú gumicsizmát hordtam? :DDD

(#16) Zewa


Zewa
senior tag

Örülj neki hogy joa z izlésed és hidegen iszod az instant baglyot! Gondolj csak bele mien kellemes lehett volna ez az érzés ha forró kakajót öntesz magadra :D
Nem para a hideg víz. megmosod az arcod beugrasz alá párszor hogy ne ragadj és a tűzhelyen melegitesz pár lábas forro vízet és abban kiáztatods magad ;)

[Szerkesztve]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#17) EQMontoya


EQMontoya
veterán

jó a cikk :D amúgy én is boritottam már le gépnél cuccot, igaz az nem rám ment, hanem a gépre, az volt a mázlim, hogy épp az asztalon lévő noti üzemelt, nem a leöntött gép...

Same rules apply!

(#18) Mcray válasza EQMontoya (#17) üzenetére


Mcray
senior tag

Hehe most mondjam az hogy ''Mert megérdemled:)''? Biztos túl sokat szúrkáltad a távhős fickók voodoobabáit és így vágtak vissza:)

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#19) Andie


Andie
őstag

Hidegviz, balkánhét, visitás... Ha nincs a kakaós baleset, akkor egész héten nem tusolsz? :DD
Én sajna ha akarnék sem tudnék himbilimbiben kakaózni otthon, no nem a himbilimbi vagy a kakaó hiánya miatt, hanem mert úgy hozzáragadnék félpercenként a börszékhez, hogy csak cuppogna :)

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

(#20) tbs


tbs
addikt

Imádok hidegvízben zuhanyni... ;]

(#21) bambano válasza Andie (#19) üzenetére


bambano
titán
LOGOUT blog

Nem azt mondtam, hogy nem tusolok, hanem hogy plusz tusolást kellett beiktatni a visítós fajtából... Szerencsére idén csak 3 nap volt a balkánhét. Nekem törülköző van a bőrszéken...

[Szerkesztve]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#22) brownus


brownus
veterán

hihi guga megkapta:D

(#23) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Tetszik a történet, borzongva élem át a hidegvizes zuhanyozást. Ugyanis február derekán a hadseregben szervizeltük a Csepel gyártmányú teherautókat, ennek következményeként több kiló olajsár, miegyéb ragadt rám. Irány a körlet, és a pancsi. Csakhogy egyetlen csap volt fél méterenként. Tuti nem meleg. Az egyikre gumicső volt húzva, az játszotta a zuhany szerepét. Nem volt választásom, fürödnöm kellett.
Tehát jó a történet, és teljes súlyával értékelem is.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) tildy válasza Andie (#19) üzenetére


tildy
nagyúr

No latod, kellett neked borszeket venni. Igy kimaradsz a gép előtt meztelenülülés különleges varázsából. Pedig jó az:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#25) Crystalheart válasza tildy (#24) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Én még aludni is alsógatyában alszom, nemhogy gép előtt ülni... :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.