Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mongi_


mongi_
aktív tag

Most nézem, hogy ennek a cikknek nem jutott topic. Na ne legyen már igy. :) :U Megrendeltem a cikkben említett könyvet, remélem olyan jó lesz, amilyen jó volt a beharangozója. ;]

booty time booty time across the USA

(#2) G@ben válasza mongi_ (#1) üzenetére


G@ben
addikt

Nekem megvan a könyv, természetesen magyarul. Mintha a 2. rész is meglenne, de ebben nem vagyok teljesen biztos. Érdekes olvasmány. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#3) mongi_ válasza G@ben (#2) üzenetére


mongi_
aktív tag

Nekem megvan a könyv, természetesen magyarul.

Ki mondta, hogy nekem nem magyarul lesz meg? :P Nya félre a tréfával, most látom a darwinawards.com-on, hogy készül egy DVD is a témával kapcsolatosan. Az előzetes itt tekinthető meg: [link]

[Szerkesztve]

booty time booty time across the USA

(#4) G@ben válasza mongi_ (#3) üzenetére


G@ben
addikt

Csak a képből gondoltam. :)
Megnéztem a trailert (hang nélkül, mert melóban vagyok), ez most ilyen vígjátékszerű lesz vagy komoly? Eléggé vicces hatásúnak tűnt, mint az alacsony költségvetésű vígjátékok. :)

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#5) mongi_ válasza G@ben (#4) üzenetére


mongi_
aktív tag

Hát nem tudom, őszintén megmondom, nem nagyon néztem még utána, én is most akadtam rá erre a DVD-s ügyre. De szerintem valami klassz kis vígjátéknak nézünk elébe. :)

booty time booty time across the USA

(#6) EQMontoya


EQMontoya
veterán

Darwin dijas halálok közül vannak ennél viccesebbek, de jó a cikk :R

Same rules apply!

(#7) mongi_ válasza EQMontoya (#6) üzenetére


mongi_
aktív tag

Köszönöm. :) Hát most ezeket sikerült össze szednem. :P Ha tudsz jobbat, akkor idézz belőle, vagy linkelj, ennyit megtehetsz a hű Darwin awards fanokért. ;)

booty time booty time across the USA

(#8) G@ben válasza mongi_ (#7) üzenetére


G@ben
addikt

Az egyik legjobb szerintem a ház tetejéről leugró srác, akit véletlenül lelőnek zuhanás közben. Nagyon jól lett leírva, az sokat dob rajta. :)

#9: ismered? Ha nem, olvasd el, eléggé megdöbbentő!

[Szerkesztve]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#9) mongi_ válasza G@ben (#8) üzenetére


mongi_
aktív tag

Ez jó. Tudom, nem illik mások halálán nevetni, röhöngni, de Istenem, ami pech az pech. ;] :P

Szerk.: Ahha, hallottam már róla. ;) De nem a könyvből, hanem valamelyik oldalon láttam itt a neten. Köszönöm a felidézést.

[Szerkesztve]

booty time booty time across the USA

(#10) EQMontoya válasza mongi_ (#7) üzenetére


EQMontoya
veterán

Egy ember meghalt, amikor a Mammoth Mountain sípályán egy habszivacs matracon csúszott le és a sífelvonó oszlopának ütközött. A baleset hajnali 3 óra körül történhetett a sheriff szerint. A 22 éves Matthew David Hubal és barátai egy turistaúton baktattak fel a sípályához, a sífelvonó egyik oszlopáról leszedték a habszivacs védőréteget és azon csúszkáltak le, amíg Hubal egy oszlopnak nem csapódott. A habszivacsot arra használják, hogy megvédje a síelőket, ha esetleg az oszlopnak ütköznének. A nyomozás során közben kiderült, hogy az oszlop mely megölte Hubalt pont az volt, melynek védőrétegét a srácok eltávolították.

A rendőrség közleménye szerint egy Olathe-i férfi szörnyethalt, miután egy vonat elütötte. Az áldozat autója lerobbant a 35-ös főúton és mivel nem sikerült megjavítania a helyszínen a járművet, telefonon akart segítséget hívni. A mozdonyvezető ekkor vette észre a férfit, amint az a sínek között állt. A mozdonyvezető elmondta, hogy látta, amint a férfi egyik kezében telefonnal állt a síneken, míg a másik kezét a fülére tapasztotta, hogy a közeledő vonat által keltett zaj ne zavarja a telefonhívás lebonyolításában.

Az 1995-ös győztes viszont igazán vállalkozó kedvű férfiú lehetett, nyugodjék békében. A sebesség volt a mániája, ezért beszerzett egy gyorsítórakétát, ami a Jumbo Jetek felszállását segíti, ráerősítette az autójára, és a nevadai sivatagban kipróbálta. A halála előtti pillanatokban valószínűleg ráébredt, hogy a rakétát csak bekapcsolni lehet, ki már nem, emiatt aztán körülbelül 480 kilométeres sebességgel szétkenődött a Sziklás hegység oldalán...

Átállás a nyári időszámításról a standardra okozott kavarodást terrorista csoportok között. Pontosan 5:30-kor izraeli idő szerint két bomba robbant két autóban azonos időben, két különböző helyen, és megölték a bombát szállító terroristákat. Eleinte azt gondolták, hogy a bombákat idő előtt robbantották fel amatőr terroristák. Az ügyet jobban átvizsgálva kiderült, hogy a robbanás előtt három nappal Izrael áttért a nyári időszámításról a standardra, így akarták az imádkozást előtérbe helyezni a napfelkelte előtt. A palesztinok nem akartak élni ''szionista idő''-ben. Már két héttel az időátállás előtt készek voltak a bombák a Palesztinok által ellenőrzés alatt lévő területen, persze nyári időszámítás szerint. A sofőröknek, akiknek a bombákat kellett szállítaniuk a színhelyre, izraeli standard idejük volt. Az eredmény az volt, hogy a robbanás idejében a bombák még mindig úton voltak, így a terroristák akaratlanul utaztak el ebből a világból.

Same rules apply!

(#11) mongi_ válasza EQMontoya (#10) üzenetére


mongi_
aktív tag

Az 1995-ös győztes viszont igazán vállalkozó kedvű férfiú lehetett, nyugodjék békében. A sebesség volt a mániája, ezért beszerzett egy gyorsítórakétát, ami a Jumbo Jetek felszállását segíti, ráerősítette az autójára, és a nevadai sivatagban kipróbálta. A halála előtti pillanatokban valószínűleg ráébredt, hogy a rakétát csak bekapcsolni lehet, ki már nem, emiatt aztán körülbelül 480 kilométeres sebességgel szétkenődött a Sziklás hegység oldalán...

Valahogy igy nézhetett ki:

[kép]

;]

A többi is nagyon klassz. Thx.

booty time booty time across the USA

(#12) The DJ


The DJ
addikt

Láttam a filmet, szerintem megéri megnézni, egyrészt poénos másrészt vannak benne igazságok, amik a végén tisztázódnak és amiket le lehet vonni konzekvenciaként :)

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#13) mongi_ válasza The DJ (#12) üzenetére


mongi_
aktív tag

Megvárom a DVD-s megjelenést. :) De azért köszönöm az ''előzetest''. :P

[Szerkesztve]

booty time booty time across the USA

(#14) The DJ válasza mongi_ (#13) üzenetére


The DJ
addikt

DVD-Rip már létezik ;]

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#15) I_Am válasza The DJ (#12) üzenetére


I_Am
veterán

A törhetetlen üveg és a párnával nekiugrás esete, meg a szöke nő és a ''robotpilóta'' az nagyon ütött. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#16) The DJ válasza I_Am (#15) üzenetére


The DJ
addikt

Na igen, ott szó szerint kész voltam, feküdtem a röhögéstől a szőke nős résznél :DDD Meg a vége felé a két beszívott rock koncentre igyekező srác se volt semmi :D

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#17) SLYM válasza EQMontoya (#10) üzenetére


SLYM
veterán

már az alap story is ütött de ez... ez kegyetlen. batapasztja a fülét LOL!!! ű de ááááááá. ilyen csak a mesében van komolyan. idiotizmus vazz. de az első meg akkora szánalom, hogy akarva is nehéz lenne űberelni. az ucsó csak simán gáz :D

(#18) mongi_ válasza The DJ (#14) üzenetére


mongi_
aktív tag

;]

booty time booty time across the USA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.