Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) simonzé


simonzé
addikt

Hmm... Ezek a 9800-asok nem éppen olcsó kártyák igen jó teljesítménnyel (még talán ma is jónak számítanak). Nem értem miért akartad tuningolni? Miért vállaltál rizikót? Mindegy is, remélem tanulsz belőle, ha mást nem leülni a seggedre ha van egy jó kártyád. Az átverést persze sajnálom, és várom a folytatást.

I don't fit in. I fit out.

(#2) woodpaul válasza simonzé (#1) üzenetére


woodpaul
őstag

Telhetetlen voltam és megfizettem érte. Mondhatnám úgy is, hogy jókor jött a pofon, és mondhatni, kijózanító erejű volt. Elég nehéz szívvel gondolok vissza azokra a napokra. Azért is közlöm le ''láthatóbb'' helyen a történetemet, hogy más okuljon belőle, ne kövesse el azt a hibát, amit én.

Holnap következik a folytatás (úgy döntöttem, 3 részben adom le az írást, úgy biztos beférek a rendszer biztosította keretek közé :D)...

[Szerkesztve]

Androidő

(#3) Akheron


Akheron
senior tag

Hát nem tudom, hogy ez tényleg ekkora probléma-e. Elvégre a világ egyes részein éheznek, meghalnak - sőt, néha még mi is meghalunk. :)

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#4) woodpaul válasza Akheron (#3) üzenetére


woodpaul
őstag

Ez is relatív. Nekem az a 40 ezer forint akkoriban, diákként elég nagy pénz volt... na meg amúgy sem a ''szenvedésemen'' van a hangsúly, hanem a történet alakulásán, mert lesz egy-két váratlan fordulat.

Mint tudjuk, az élet a legnagyobb rendező! :D

Androidő

(#5) ktg3


ktg3
őstag

húúúú
amennyiben nyélbe ütötted az embert mmint a diákmatricával
grat jó5let...
nagyon várom a folytatást!!

(#6) Rizzo válasza Akheron (#3) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Nem az értéken van a hangsúly, hanem azon, hogy átb@sztak :((( . Jó ha az ember otthon összedob egy egyszerű adásvételi szerződést, és nagyobb értékű biznisznél elég csak meglengetni a papírt, ha csaló, akkor egyből megremeg ;)

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#8) dome911


dome911
tag

:F
poén lelőve, no comment.... :W

[Szerkesztve]

(#9) Racecam válasza dome911 (#8) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem látta senki, úgyhogy mehet majd a folytatás. ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#10) dome911 válasza Racecam (#9) üzenetére


dome911
tag

:C

[Szerkesztve]

(#11) DJ.Gróf válasza Racecam (#9) üzenetére


DJ.Gróf
aktív tag

Ez a történet nagyon felidegesített! Sokan tiszeteségesen probálunk üzletelni itt a ph-n,de sajnos az ilyenek miatt nem lehet már elég biztosra menni! Hálistenek eddig semmi gond nem volt semmivel amit eladtam és azzal sem amit vettem!
Várom a folytatást!

[Szerkesztve]

(#12) woodpaul válasza Racecam (#9) üzenetére


woodpaul
őstag

Köszi, hogy hagyod izgulni azokat, akik még nem ismerik a sztorit! :)

A folytatás már elérhető itt: [link]

Androidő

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.