Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Tud a kiscsaj.

(#2) warrior28 válasza (Kolombusz) (#1) üzenetére


warrior28
aktív tag

Jah, tud. :R

(#3) twollah


twollah
nagyúr

Elkezd mutalni es elmegy a hangja.

A jobb oldalon az nem az alkesz David Hasselhoff? [kép]

(#4) talmida válasza twollah (#3) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Igen.

''The show was hosted by Regis Philbin and judged by actor David Hasselhoff, singer Brandy, and journalist Piers Morgan.''

IN GOD WE TRUST!

(#5) BloodRay válasza twollah (#3) üzenetére


BloodRay
veterán

De kérlek... Ő Michel Knight és ő is tuti énekes! :DDD

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#6) EQMontoya válasza BloodRay (#5) üzenetére


EQMontoya
veterán

jaja, nem mondtál hülyeséget: [link]

de elég méretes LOL eza klipp :D

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#7) KrAt


KrAt
veterán

Korrektül énekel a kiscsaj :)

(#8) BloodRay válasza EQMontoya (#6) üzenetére


BloodRay
veterán

De kérlek szinte a német Elvis! :DD :DD :DD

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#9) koxx


koxx
MODERÁTOR

A 2007-es brit got talent nyertese [link]

(#10) talmida válasza koxx (#9) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Not bad! :))

[Szerkesztve]

IN GOD WE TRUST!

(#11) BloodRay válasza koxx (#9) üzenetére


BloodRay
veterán

Ki nem nézné belőle sem az ember ezt a hangot! :Y :R

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#12) EQMontoya válasza koxx (#9) üzenetére


EQMontoya
veterán

uhh vazz, ránézésre tényleg nem az az operaénekes... :D

Same rules apply!

(#13) twollah válasza koxx (#9) üzenetére


twollah
nagyúr

Ezt en is lattam, szepen enekel a fazon.

(#14) raszputyin


raszputyin
senior tag

Van hova támasztania a hangját :D

(#15) Retro11 válasza twollah (#3) üzenetére


Retro11
senior tag

''Elkezd mutalni es elmegy a hangja.''

Te ezt most komolyan gondoltad?Mert ha igen akkor veled baj van,valszeg irígy vagy!Ismered te Christina Aguilera-t?Láttál már videokat róla mikor ennyi idős volt,sőtt még kisebb?SŐT hallottad is esetleg?Nem hiszem..Akkor nem irnál ilyet.De igazad van,biztos Christinának is mutált azóta a hangja csak fura módon még jobb lett tőle...

Amit írtam ez saját vélemény volt,kicsit érdekes a hozzáállás.Hmmm mutálni fog és pont.Most így írás közben felvetődik bennem a kérdés.Te nem szereted a zenét?Ha szeretnéd nem hiszem hogy ezt írtad volna.

Csak ennyit szerettem volna.


On: Én kívánom hogy ne kerüljön be a mókuskerékbe,nagyon nagyon nagy jövő állhat előtte!


P.S: Reméltem énekli a Say a little pray, vagy a Summertime-ot:(Sarah C. és Jill Scott előadásába hihetetlen:)!Aki ismeri a zenéket tudja miért írom:)

[Szerkesztve]

(#16) urban racer


urban racer
senior tag

Nos. Biankával a következő fog történni: Pár év múlva elkezd mutálni-->süllyesztő. Innentől kezdve nem fog érdekelni senkit(mint énekes). Sok kislányt, kisfiút láttunk már, akik nagyon tehetségesek. Mind így végezte.
De gondoljatok bele. Itt nem a Reszkessetek betörők kisfiújára gondolok(valószínűleg ő nincs elveszve a filmszakmában), Én erre a kislányra gondolok. Szép és jó, hogy énekel, csak meddig? :F
(((Amúgy az RTL is rájött, hogy kokót, mint forma-1 tudósító lehet, hogy tényleg mellőzni kéne.))) Ez tényleg csak zárójelben...

Retro11: Igen, a ritka esetek egyike ez. De a történelemben sok olyan volt már(konkrét nevet ne kérdezz, én mp3-at hallgatok éneken), hogy szép volt a hangja a fiúnak, majd amikor mutálni kezdett, kidobták az egyházi kórusból. Később hangszeres zenész lett. Pontosan nem tudom, hogy ki volt, de ha lényeges, és valaki tudja, hogy ki volt ő, akkor árulja el.

[Szerkesztve]

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#17) EQMontoya


EQMontoya
veterán

ha ezért kapott 1millió dollárt, és van 1 kis esze, abból bőven megél a további életében, ha jól forgatja. és szarhat a mutálásra :D

Same rules apply!

(#18) urban racer válasza EQMontoya (#17) üzenetére


urban racer
senior tag

Berakja bankba, kamatoztatja, mire felnőtt lesz(10 év!), tényleg lesz egy szép kis summája. Utána ha befekteti, akkor lehet, hogy megtíszerezi. És közbe ki se kell nyitni a száját.... :DD

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#19) EQMontoya válasza urban racer (#18) üzenetére


EQMontoya
veterán

És közbe ki se kell nyitni a száját.... Max párszor, h megnyerjen 1-1 pályázatot :D De akkor is csendbemarad...

Same rules apply!

(#20) koxx


koxx
MODERÁTOR

Paul Pottsról egy rövid összeállítás a fókuszból [link]

(#21) talmida válasza koxx (#20) üzenetére


talmida
Közösségépítő

Szenzációs ez az ember! :DD

IN GOD WE TRUST!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.