Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JoeYi


JoeYi
őstag

király írás, grat :)

(#2) KrAt


KrAt
veterán

Frankó írás :)

(#3) CsodaPOK


CsodaPOK
senior tag

Grat az íráshoz.

Amikor az az orosz csapat játszott, szívesen ott lettem volna az ellen csapatba ;] ;]

Az írás végén található BKV-s, kamerás balhéhoz. Velem ilyen Franciaországba fordult elő, hogy egy mittudoménmilyen bevásárlőközpontba voltunk. Egy nagy része a föld alá lett építve. Nem érdekes. Elégg kihalt volt. Páran gyalogolgattunk, mondom, kamerát gyors megnézem h a végére-e van tekerve. Ahogy elővettem a tatyóból, security bácsi már indult felénk aggresszív tekintettel. Mutogatva, hogy no cam no cam.... :U :U

Másik hasonló eset: Velencébe. Mendegélünk, találunk egy Ferrari boltot. Mindenki ott fényképezget, bennt kinnt. Mondom csinálok én is egy két-képet, videót. Előveszem a kamcsit, tulajdonos sír, hogy csak fénykép, no video. Mondom, csak fényképet csinálok. Nem az kamera, nem fényképező. Gondolom magamba, jólvan rohadj meg, legalább értenél hozzá. Mind1. Az nem zavarta, hogy mások fényképezővel csinálták a videókat.
De mi ebbe a logika? Videózni nem lehet, fényképezni igen :F :F

(#4) L.T.


L.T.
aktív tag

Kitűnő a cikk, gratula :R
Ami többit illeti, habár nem értek a kosárhoz, de a szervezés tipikusan magyar. Még azon csodálkozom, hogy nem lépett fel valamelyik megastar vagy gyüzüke vagy egyéb ilyen népségek.
Viszont a nénik látványa remélem azért kárpótolt mindenkit :Y
A békávé meg nemrég szüntette meg azokat a metró átszállójegyeket, amit csak egy helyen az induláskor kellet lyukasztani. Persze az olcsóbb meg kényelmesebb volt az utazónak. No de kell a pínz a 4es metróra a demszkinek. Hát kívánom nekik, hogy a többletből vegyenek minél több csákányt meg lapátot azt fúrjanak Kínáig. :W




[Szerkesztve]

(#5) SupaCow


SupaCow
tag

örülök, hogy van akinek tetszik az írás.

L.T.

A nénikről van videónk is, öröm nézni őket :))

f: @geboleather

(#6) L.T. válasza SupaCow (#5) üzenetére


L.T.
aktív tag

Ment egy privát

(#7) DJ.Gróf


DJ.Gróf
aktív tag

Tényleg jó az írás, gondolom azért a divatbemuató nem volt annyira rossz :D :C

(#8) koxx válasza DJ.Gróf (#7) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Igen, elviselhető volt a látvány :DDD , kicsit kompenzálta a rendezvény egyéb hiányosságait.

(#9) bnss


bnss
veterán

Gratulálok, pofás kis írás lett. :) Mióta készülök én is egy ilyen pesti rendezvényre, csak valahogy sosem jön össze...

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#10) csepelball válasza bnss (#9) üzenetére


csepelball
tag

Tök jó irás:) Szerintem jó volt az a nap, nem csak mert nyertem a zsákolóversenyen,hanem mert nekem az egész hangulata igazán tetszett. Elismerem, hogy J.Smith igazán kemény zsákológép!

Dudu

Ryzen + madárpókok. Mi kell még ?

(#11) koxx válasza csepelball (#10) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Grat a győzelemhez! Súlypont emelkedésed mennyi?

[Szerkesztve]

(#12) jhos910


jhos910
aktív tag

A bp - i streetball versenyek körét bővíti a Filatorigáti kosárpálya versenye ami igen jóra sikerült volna, ha.......
-ha a kevés amatőr csapatot nem a profikhoz rakják be
-ha ezt jelezték volna felénk előzetesen / megkérdzetek volna minket
-ha nem a Hopp starz-os srácok ellen kellett volna játszanom :D
(akik mellesleg nem is olyan kemény csávók mint amennyire mondják sem lelkileg sem basketball szinten .......... )
-ha rendes helyen csinálják meg nem oylan iskolai pályán ahol a 3pontos épp kifér a pályára

Mindegy élveztem és meg is dicsértek h igenjól játszottunk a profik ellen is, egy jó nap volt sok nevetéssel és sok tanulással :)

Mod: jó írás grat hozzá :)

[ Szerkesztve ]

(#13) jhos910 válasza koxx (#11) üzenetére


jhos910
aktív tag

ezt mérik cm-ben? vagy arra gondolsz h mekkorát ugrik ?:)

Nekem a 2003as országos zsákoló bajnok jóbarátom aki kijutott európai döntőbe is :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.