Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Első LOGOUTos megjelenésem, de azért nem kell kímélni a kritikától, amennyiben az építő jellegű. Köszi h elolvassátok!

mod: Helyesírási hibákat, ilyesmiket PÜben ha lehet! Köszönöm

[ Szerkesztve ]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#2) FoxiestFox válasza TheDragon007 (#1) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Kéééééphiáááány. :)

(#3) Geller72


Geller72
veterán

Csatlakozom az előttem szólóhoz és hozzátenném, hogy nagyon levágtad a végét, rövid volt. Amilyen elánnal belekezdtél, olyan gyorsan megfeneklett a dolog. Az utolsó 30 órás utat egy mondatban elintézted. Mondjuk, ennyit jelent, ha valaki autópályán megy végig fél európán. Semmit nem lát szinte. Ha csak franciában lementetek volna 50 kilométert, több élményed lett volna, mint az összes 50 óra úton. De tudom, siettetek. Azért, ha lehet, egy kicsit húzd szét, tagold, adj több információt a fantáziánknak..:). Akkor jó lesz ez.
Üdv:
Geller

(#4) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Jó hely Skócia is, de főleg Dániába mennék el. Århus sem lehet rossz.
Barátnőd magyar, vagy dán?

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#5) TheDragon007 válasza CYBERIA (#4) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Hehe, ez jogos kérdés. Bnőm lett.

Többiek: A képeket nem tartottam annyira fontosnak, de ha már ennyire kéritek, keresek valamit az úton készültekből.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#6) tothm


tothm
őstag

Skóciában szerintetek mi olcsóbb, mint itthon? Mit érdemes behozzni? :R

(#7) TheDragon007 válasza tothm (#6) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Arra gondolsz hogy mi olcsóbb itt mint Magyarországon? A forint árát tekintve, szerintem az elektronika jöhet szóba...

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#8) miccur válasza tothm (#6) üzenetére


miccur
aktív tag

Szerintem a single malt whisky :B Persze ha ott iszod meg , irigylem a srácot de vissza vágyok oda, sajna most 0-ás a költségvetés, de azért nem adom fel , és nem csak a whisky miatt :K A nyugalom a táj.......stb :O Igaz én horgászni voltam :))

no comment.....

(#9) eVan válasza tothm (#6) üzenetére


eVan
tag

Skótokat esetleg? :DDD

Minél több embert ismerek meg,annál jobban szeretem a kutyákat.:)

(#10) McClane


McClane
aktív tag

Nocsak én is Szlovákiából származok de én Magyarországon tanulok és tartózkodok jelenleg. Sok sikert kívánok Skóciához!

(#11) Retro11


Retro11
senior tag

Ott hagytad a messziségbe szegény leányt? Biztos szomorú...

Egyébként pedig "Good Luck"!

[ Szerkesztve ]

(#12) Solten


Solten
addikt

Nem ugy volt hogy nyaron jossz? :U ;)

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#13) TheDragon007 válasza Solten (#12) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Hehe, nyáron majd az öcsikém jön :U

Retro11: Írta már, hogy azt szeretné küldjem el magam emailben... Mivel erre még nincs lehetőség, azt válaszoltam, hogy tőlem nyugodtan szórakozzon, belőlem csak egy van. De nyugodtan elmehetsz megvigasztalni, ha gondolod, nem szeretem amikor szomorkodik a lány :K

McClane: Sok szerencsét kívánok Magyarországhoz! ;]

[ Szerkesztve ]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#14) CYBERIA válasza TheDragon007 (#5) üzenetére


CYBERIA
őstag

Úgy érted, hogy Lettországból való? Azok is jók :)

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#15) Solten válasza TheDragon007 (#13) üzenetére


Solten
addikt

Ja, akkor vele beszelgettem online... :D Ha mar ilyen sok kozos van bennetek, a baratno is kozos...? ;) :DDD

[ Szerkesztve ]

Saor Alba

(#16) TheDragon007 válasza CYBERIA (#14) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Jó meglátás ;)

Solten: Azért nem kellene ezúttal is magadból kiindulni...

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#17) Retro11 válasza TheDragon007 (#13) üzenetére


Retro11
senior tag

Ezt a mondatot nem értem.. "Írta már, hogy azt szeretné küldjem el magam emailben."

Na... Csak jelentett valamit az a leány, ha magaddal vitted a fehérneműjét.. :DDD Szegényke magányos... ;]

[ Szerkesztve ]

(#18) TheDragon007 válasza Retro11 (#17) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Szó szerint ezt mondta: Jó lenne, ha el tudnám magam emailezni hozzá.

Amúgy nem kell ennyire múlt időben beszélni, így is tartjuk a kapcsolatot - január vége előtt már repült is hozzám egy pár napra, húsvétra megint jön, de erről majd a következő részekben írok ;)

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#19) Retro11 válasza TheDragon007 (#18) üzenetére


Retro11
senior tag

Ja már értem :DDD . Szívesen fogom olvasni azt az írást is.

(#20) Solten válasza TheDragon007 (#16) üzenetére


Solten
addikt

Nincs is ocsem... :N ;) :DDD

Saor Alba

(#21) TheDragon007 válasza Solten (#20) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Egyke vagy? De jó neked :DDD

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#22) Solten válasza TheDragon007 (#21) üzenetére


Solten
addikt

:D Nem vagyok ekkora mazlista. :D Ha van valami kerdesed Edinburgh-el kapcsolatban, kell help stb, allok rendelkezesedre.

Saor Alba

(#23) TheDragon007 válasza Solten (#22) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Hát, ami azt illeti, lehet h lenne pár dolog... Privi jöhet? Nem akarom szétoffolni a topicom :DDD

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#24) Solten válasza TheDragon007 (#23) üzenetére


Solten
addikt

Of korz. Nem offoljuk szet, Skocia a tema... :)

Saor Alba

(#25) tildy válasza TheDragon007 (#1) üzenetére


tildy
nagyúr

Arról szeretnék tőled érdeklődni, hogy szlovákiai magyarként hogy kerültél el Dániába főiskolára, majd Skóciába :U Bár ez utobbit pár szóban összefoglaltad, mégis kíváncsi lennék rá.
Milyen lehetőségek vannak, mennyibe kerül az iskola, stb, stb :)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26) TheDragon007 válasza tildy (#25) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Rendben, püben jó lesz?

Solten:
Te hova vinnéd el a bnőd, ha pár napra jönne Edinburghbe és már láttátok az Edinburgh Castlet?

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#27) tildy válasza TheDragon007 (#26) üzenetére


tildy
nagyúr

Jaja, jöhet:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#28) VoDaFoNe


VoDaFoNe
aktív tag

Irány Skócia!

De csak nyáron. :) Jólesz. Várom. :)

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#29) tocsa válasza McClane (#10) üzenetére


tocsa
senior tag

"Nocsak én is Szlovákiából származok de én Magyarországon tanulok és tartózkodok jelenleg."
Na ez az igazan durva es kalandos!

Acer Predator Helios 500 Ryzen, Samsung 960 Pro NVMe + GeChic 15.6" kulso monitor a mobil irodahoz

(#30) Timyyy


Timyyy
őstag

Mééég sok sok képet!! ÉS nagyon jó kis írás!
Személy szerint a csalagútra kíváncsi lennék ha tudtál ott fényképezni :)

(#31) Solten válasza TheDragon007 (#26) üzenetére


Solten
addikt

Vidd el a bevásárlóközpontokba... :DDD ;) Na jó, viccen kívül:

- Granton "beach" vagy egyéb tengerparti rész (valójában öböl, de ez mellékes)
- Leith Docks: Royal Yacht Brittania
- Royal Botanic Garden
- Holyrood Park
- Nemzeti Múzeum
- Calton Hill (meg nem voltam, terv)

Saor Alba

(#32) TheDragon007 válasza Timyyy (#30) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Azért a következő részre is kell hagynom a képekből :B
A Csalagutat pedig átaludtuk - nem volt nehéz, ugyanis egy vonatban zötyögő autó nem túl érdekes dolog belülről, kiszállni és le-föl császkálni meg nem ajánlott a vonatban, mert ha valaki esetleg mégse húzta be a kéziféket... :U

Solten: Kösz a tippeket :K

tocsa:
Annak idején én is terveztem Mo.-gal főiskola tekintetében, de nem bántam meg hogy Dánia lett belőle ;]

[ Szerkesztve ]

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#33) Solten válasza TheDragon007 (#32) üzenetére


Solten
addikt

Nm ;) Kifelejtettem: Edinburgh Zoo.

Saor Alba

(#34) tacsk0


tacsk0
aktív tag

Hello

Erdekes cikk, de jo!!

Udv tacsek

(#35) TheDragon007 válasza tacsk0 (#34) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Köszi. Hamarosan megírom és felrakom a folytatást, ettől valszeg jobb lesz :B

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#36) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

Feltettem a folytatást, címe: Első napjaim Skóciában. Cheers!

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#37) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

A képek nem működnek az imageshack miatt, megpróbálom mihamarabb újra feltenni őket.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#38) TheDragon007 válasza TheDragon007 (#37) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Ez meg is lenne. Remélem nem hagy újra cserben az imageshack... azt hittem, hogy az megbízható tárhely, de látom nem árt több helyre is elmenteni a fontos fotóim.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.