Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jorden06


jorden06
senior tag

Azt írtad T-Mobile MDA Compact II-d van, szerintem jó alternatíva lehet számodra egy T-Mobila MDA Vario III (rengeteg néven fut még, attól függ ki forgalmazza, pl HTC Kaiser TyTN II) Ebben aztán tényleg minden benne van, az egyik legjobb PDA ami jelenleg kapható.

Én iPhone-ról nem sok jót olvastam, a designe tényleg lenyűgöző, de a tudását és használhatóságát lehet vitatni (persze kinek mi a jó és mi a fontos?) olvasd el ezt. :)

[ Szerkesztve ]

(#2) DJGABI


DJGABI
addikt

Akkor a Touch valószínűleg nem éri meg. MP4 lejátszó wifi-vel, aztán ennyi? Ha meg egy picit hozzáteszel, akkor megvan az iPhone.

Ajánlani szabadna-e? HTC TyTN II esetleg? Hasonló oprendszer, mint az MDA-n, megvan benn minden amit írtál.

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#3) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

igazából szeretem a HTC-ket meg minden, de ezek nem 60ezres kategória körül mozognak újan... egy iPhone-t pedig 60 darab magyar ezresért tudok így hozni, míg az iPod Touch 47k :B

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#4) jorden06 válasza Sh4rKy (#3) üzenetére


jorden06
senior tag

Nem 60ezres, viszont tudja az árát a HTC az is biztos:) elolvastad egyébként azt a cikket? te hogy állsz azokhoz a hibákhoz?

(#5) Sh4rKy válasza jorden06 (#4) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

én úgy vagyok vele, hogy az összes windows mobile szinte ugyan azt teszi az orrom elé, semmi különlegeset nem tud felmutatni... az, hogy a kis mda-mat megszoktam, az is annak köszönhető, hogy mindenféle programmal teletunkoltam, meg upgradeltem WM6-ra, de ehez meg a 200mhz-s proci kevés
apple handheldjei pedig alapbol egy összevissza effektelt, baromi szép felületet adnak...
amúgy a cikket még régen végigolvastam, de most csak így átfutottam, és a hibák nagyrészét én eltudom viselni...
"a kiesik a kezemből" hiba ízlés kérdése, sztem max az jár így akinek nem volt kezében soha régebbi ipod, vagy vékonyabb pda-k...
kamera minősége egy dolog, a jelenleginélk rosszabb képeket úgy sem fog csinálni :DDD
a leges legfontosabb dolog ami szerintem nagyon nagy pozitívuma az apple új termékeinek, hogy folyamatosan frissítik az os-t, jönnek az új firmware-ek és ennek hála folyamatosan szűrődnek ki a software hibái :)

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#6) bbazsy válasza Sh4rKy (#5) üzenetére


bbazsy
őstag

..., amiből nem is kevés van :P

[ Szerkesztve ]

..

(#7) blunt


blunt
aktív tag

én még 07ben vettem 360 dollárért a 8 gigás iphoneomat (10% kedvezményem van minden évben USA boltokban), és még mindig azt kell, hogy mondjam, hogy ennél jobb telefonom soha nem volt, pedig voltak már elég komoly telefonjaim. többek között mo-n enyém volt az első titán nokia még évekkel ezelőtt amikor megejelent. ha jól emlékszem 2002 v. 2003ban volt ez, akkor került 280e ft-ba. szóval nagy telefonbuzi voltam.

mióta iphoneom van, mást nem akarok. ja, és a második telefonomat is lecseréltem iphonera, de az már 16gigás :DDD szóval nem fogsz mellényúlni vele, hidd el.

[ Szerkesztve ]

(#8) jookomak


jookomak
őstag

Sztem egy dolgot kéne legelőször is tisztázni.
Most telefont szeretnél venni, vagy egy médialejátszót? Mert ez a legalapvetőbb különbség a két kütyü közt. Egy túlcicomázott médialejátszó, és egy még nem eléggé kiforrott mobiltelefon, ami nem PDA.
Másrészről ha a pénzt nézzük 60/47k, akkor egyértelműen iphone, hiszen tudja, amit az ipod touch, és még telefonálni is lehet vele. Szóval nálam az iphone nyer. Bár én inkább vennék egy telefont, valamint egy ipod shuffle-t, mivel nem akarom magam büntetni a 14x10pixel felbontású kijelzőkkel "filmnézés" közben.

(#9) Sh4rKy válasza blunt (#7) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

na az ilyen kommentekre vagyok kiváncsi pontosan... :DDD
köszöntem és grat az iphone(ok)hoz :))

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#10) Sh4rKy válasza jookomak (#8) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

igazából egy nagyon egyszerű médialejátszónak is felfogható a telefonom, mert videót nyugodtan tudok rajta nézni, zenét lejátszik, bár közelse olyan jó minőségbe mint az apple termékek
nem az a kérdés, hogy telefont akarok e venni vagy mediaplayert, hanem, hogy meik éri meg jobban?! megéri e az a +15k azt, hogy tudok telefonálni?
ipod shuffle alapbol nem játszik, max a nano vagy a classic

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#11) blunt válasza Sh4rKy (#9) üzenetére


blunt
aktív tag

örülök, ha segíthettem. irigykedőkre meg olyan emberekre ne hallgass, akik csak "cikkeket" olvastak róla. Ez olyan, mint amikor egy olyan ember fikáz le egy ferrarit, akinek még csak trabantra se futja. Szóval hajrá, előre, de tényleg! :R

szerk: az iphonet csak az hívja pda-nak, aki ahhoz is hülye, hogy megkülönböztesse a szezont a fas*omtól. Az iphone nem PDA, hanem Iphone.

[ Szerkesztve ]

(#12) Alex91


Alex91
félisten

Az iPhone jelenleg "csak" telefon. De lassan PDA lesz belole :). (Mondjuk nem valoszinu, hogy a mostaniak, de az Apple lepeseit nezve e fele halad...)

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#13) JoeYi


JoeYi
őstag

inkább hozatnál 20darabot, eladnád őket 75ért, és még mindig 25-el olcsóbban adnád, mint a hazai legjobb

(#14) Sh4rKy válasza JoeYi (#13) üzenetére


Sh4rKy
senior tag

najó ezen is gondolkoztam bevallom őszintén, de ritkán látott rokonságtól ez túl nagy kérés lenne :DD
és ki se tudnám fizetni egyből nekik ezt az összeget :(

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#15) Kaics


Kaics
tag

Az iPhone divatcikk és nem valószínű, hogy valaha is fel fog érni a komoly eszközökhöz. Kissé elhamarkodták a tervezők. :(((

(#16) Alex91 válasza Kaics (#15) üzenetére


Alex91
félisten

Pedig sokkal nagyobb benne a potencial, mint amit eddig megmutattak :DD !

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#17) virkir válasza Alex91 (#16) üzenetére


virkir
veterán

Ez igaz, csak elgurult a viagrája.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#18) Alex91 válasza virkir (#17) üzenetére


Alex91
félisten

Szerintem fognak meg itt nagyott nezni :) ! Pöckösitik majd az Apple-nel :DD!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#19) tiv83us


tiv83us
veterán

Nekem iPhone-om van, epp tegnap akartam egy kis zenet csinalni a szobaban...hat a kulso hangszoro ne legyen a dontesedben befolyasolo tenyezo... lofaxt nem hallani, hacsak nem odatolod a fuledhez teljesen. A YouTube talan kicsit hangosabb, videokat szoktam nezegetni, azt turhetoen hallani /bar az attol is fugg, hogy a feltoltott video maga milyen minosegu/.

A brutusz /bluetooth/ meg tulkeppen semmire nem jo, csak headset-hez.
Az meg gondolom taccsra nem kell, mivel telefonalni ugysem tudsz.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#20) WonderCSabo válasza tiv83us (#19) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Amerikában mennyire divat az iPhone? Én azt hallottam, hogy nem nagyon tetszik nekik, mert nagynak találják, különben sem státuszszimbólum a király mobil. Tényleg így van?

(#21) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ha a kettő közül valamelyik, akkor persze, hogy iPhone, de egy MDA-val lehet, hogy tényleg jobban járnál, bár nem tudom, hogy annak milyenek a multimédiás képességei. Az általad említett két készüléknek remek, de más viszonyításban sokkal több mindenre jó egy MDA.

(#22) Jhonny06 válasza WonderCSabo (#20) üzenetére


Jhonny06
veterán

Nem is csodálom. Amikor előveszed a zsebedből és mondjuk egy kézzel akarsz a kényernyő alján megnyomni valamit, az nagyon nehézkes, ilyenkor lejjebb kell csúsztatni és majdnem kiesik a kezedből. :F

[ Szerkesztve ]

(#23) tiv83us válasza WonderCSabo (#20) üzenetére


tiv83us
veterán

Ja eleg elterjedt. A fiatalok es a nem-biznicemberek koreben eleg elterjedt. Legalabbis errefele...
Nem nagy az szerintem. Ahhoz kepest legalabbis miket tud.

Jhonny06: Erre talaltak ki egy rendkivul praktikus rubber case-et, ami $19-ert megvasarolhato szinde minden elektronikai boltban. Plusz kapsz hozza 3db vedofoliat a kepernyore, hogy ne piszkolodjon/ujjlenyomatozzon/karcolodjon.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#24) infectedmann


infectedmann
őstag

Én megvárnám a 3G -s iPhone -t, addig nem ugranék bele a vásárlásba :)
Valószínűnek érzem, hogy jópár hibát is hiányosságot kijavítanak, valamint a legtöbb hiányolt funkció szerintem alapból benne lesz.
Remélem összekapják magukat :)

(#25) zolle


zolle
tag

nem hiszem hogy egyet kellene értsek a divatcikk dologgal, és hogy nem ér fel a többiekhez.

(#26) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

ezúton szeretnék megkérni mindenkit, hogy ne keressen olyannal, hogy tudok e neki is hozni iphone-t illetve touch-ot mert ha tudnék úgyis ott lennék az apróhirdetések között...

ha netán ilyen dologba kezdenék ígérem tudatni fogom :R ;)

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#27) macikos válasza Sh4rKy (#26) üzenetére


macikos
addikt

Nem vagy egyedül, nekem is szoktak írkálni, hogy hozzak/hozassak iPhone-t :D

(#28) matykooo


matykooo
aktív tag

Sziasztok!

Van egy ipod photom, és az a problémám, hogy tegnap már megcsináltam minden okés volt itunes is felismerte szal tényleg oks, aztán véletlenül rányomtam a Restore-ra, na és azóta nagyon nem akarja az igazat, szal be sem kapcsol, mindig bejön a kis alma jel, aztán mutat egy hálózati töltő jelet...
Hiába teszem rá a kábelére sztem tölt, és nem akar bejönni rendesen a szines kép meg ilyenek...
Kicsit bonyolultam fogalmaztam :)

Ilyenkor mi a teendő?
Lécci segítsetek!
Köszi

''a walesi srác aki legenda lett''

(#29) tiv83us válasza matykooo (#28) üzenetére


tiv83us
veterán

Valoban total ertelmetlenul fogalmaztal.
Vagy egy iPod micsodat? Photod?
Phone-od?

Ha a restore-ra nyomsz az iTunes-ban, akkor az visszaallitja az iMicsodadat eredeti allapotaba, tehat mindennek szevasz-tavasz.
A halozati toltojel vagy azt jelzi, hogy az akksit felkene tolteni, vagy azt, hogy a gepre rakellene csatlakoztatni, hogy ujra szinkronizalja a gepedet az iPod-dal.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#30) Blaise válasza tiv83us (#29) üzenetére


Blaise
veterán

(#31) trassher válasza Sh4rKy (#3) üzenetére


trassher
addikt

Ha azokat a dolgokat tudja az iPhone amiket te használnál akkor szerintem nem kérdés főleg ha olcsóbban tudsz hozzájutni. Osztálytársamnak van iPhone meg iPod és ahogy nézegettem okos kis kütyü de hosszab távon nem hiszem hogy elbírnám viselni :D . Maradok a jó kis 6230i-nél, de azt már csak félve említem hogy iPhone témával :) , az nagyon bejött.

blunt:csak nem egy nokia 8850-ről írtál?

Redmi Note 7

(#32) palm treo 75


palm treo 75
tag

Az ipod nem iphone nem kell ahoz hasonlítani ha az iphone bővíthető rendszerű akkor csak az n95 jöhet szóba ha az n95 elgyalázza az iphonet csak kezelőfelületbe nem de itt a megoldásos videóm.ajánlható..... { iphone téma és kész![link]

[ Szerkesztve ]

Go! Go! Nokia!!! N95 + 8GB

(#33) regr


regr
csendes tag

Sziasztok!
Sajna abszolút nem vagyok szakember, ezért azt kérem ne szakmai választ írjatok, csak típust. A kérdésem milyen ipodot érdemes venni, olyat szeretnék, ami megbízhatóan működik, nem kell vele állandóan szervízbe rohangálni és a kezelése se túl bonyolult, és legyen rajta kijelző, nem hátrány, de nem is követelmény, h filmet is lehessen nézni rajta. Előre is köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.