Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Halkow.


Halkow.
senior tag

Jó teszt lett, öröm volt olvasni :R

(#2) kicsaba


kicsaba
csendes tag

És ha a kijelző néha nem reagál és félre érzékel? De közben olyan mocsok mód meleg, hogy alig lehet kézben tartani?
1000 milliószor le lett ejtve, ház teljesen horpadt, eldeformált... Kijelző már volt benne cserélve...
Én is azt mondtam ismerősnek,hogy ez inkább alaplap hiba lesz,mint kijelző, főleg, hogy a kijelző már 1éve ki lett cserélve,akkor is azért mert földhöz lett vágva a telefon. (iPhone 5s)

iPhone 3G----> Nokia 5530---->HTC Desire G7-----> HTC Sensation XL----> HTC One X-----> Huawei Ascend P6-----> Samsung Galaxy S5----> Samsung Galaxy Alpha----> Samsung Galaxy S7----> iPhone X

(#3) shteer válasza Halkow. (#1) üzenetére


shteer
titán

teszt?

..szerintem jónak tűnik

(#4) Simi87 válasza shteer (#3) üzenetére


Simi87
senior tag

Kommentgyűjtés lvl noob. :D

(#5) Halkow. válasza Simi87 (#4) üzenetére


Halkow.
senior tag

Beszótáá? :))

(#6) helixP válasza Simi87 (#4) üzenetére


helixP
nagyúr

Egyetértek, amit ez a nick mostanában művel... :U

(#7) Paul119 válasza Simi87 (#4) üzenetére


Paul119
addikt

Offtopickal nehezen gyűji :)

Megnéztem volna Sámsont, ha nem rockernek nevelik, Rapperként a gettóban kopaszon mivel dicsekedik

(#8) Jeanne d'Arc

Jó ezeket a cikkeket olvasni, kicsit a színfalak mögé lat az ember. :)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#9) Gabeszkutya


Gabeszkutya
tag

Ez a legjobb blog.

(#10) Vikooo válasza Gabeszkutya (#9) üzenetére


Vikooo
addikt

Jo a cikk, szivesen latnam LG, Sony, Samsung stb szerviz cikkeit is!

(#11) draco31 válasza Vikooo (#10) üzenetére


draco31
veterán

Ezt én is támogatom.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#12) Krisztián777


Krisztián777
csendes tag

Remélem az én iphone-om nem lesz ilyen...már minden zászlós hajót kipróbáltam ami érdekelt (S3 LTE,S4,Note4) mindegyik bedöglött pár hónap után,a garanciális szervizt meg hagyjuk... :D iphone 6 az utolsó állomás,utána veszek egy Nokia 3310-est az legalább kibírt 1évet

(#13) HarleyCustom válasza Krisztián777 (#12) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Hát nekem a Samsung garanciával még sosem volt gondom.Bármi volt,azonnal cserélték,javították,stb.... Korrektek voltak mindig.Az iPhone-nál szintén.Csak jót mondhatok.
Neked negatív a tapasztalatod a Samsung szervízzel?

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#14) alkatraz3000 válasza Krisztián777 (#12) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Ne parazz, 1 nap alatt kapsz uj készüléket.

Amúgy nekem egyszer halt meg eddig Apple eszköz, de akkor totálisan. Megjelenés heten megvettem az air2-t, 1,5 héttel később felforrt es a kijelzo érintése meghalt. Kaptam egy újat 22 óra alatt, es azóta működik.

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#15) Koda #1 válasza alkatraz3000 (#14) üzenetére


Koda #1
tag

Barmint kaptal egy refourbished keszuleket amit fomodell cserenek konyvelnek el :) azon minden uj kiveve az alaplap. Persze ez nem feltetlenul para, mert a gari ujraindul ilyen esetben, de amit az iStyle "szerviz" muvel az gaz. Ha a szakertelem lenne olyan magas ott, mint Handras homloka inkbak lennenek :DD szerviz miatt, ha meg garis az eszkoz csak Almarium vagy iCentre. ;)

(#16) Koda #1 válasza HarleyCustom (#13) üzenetére


Koda #1
tag

Nekem volt negativ tapasztalatom Samu szervizzel. Haver Galaxy Nexusat mikor visszakapta Wifi stb modul csere miatt kesobb szetszedtuk es tobb csavar hianyzott a telobol :D Nekem
mikor a Note 1-en a kijelzot csereltek beeges miatt eloszor akkor illesztesi hiba volt a panel bal also sarkaban es eloszor nem is reagalt a telo kijelzoje. Ment is vissza a szervizbe egybol. Szerintem a szallagkabelt szerul vagy egyaltalan nem tettek vissza. :D

(#17) alkatraz3000 válasza Koda #1 (#15) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Istyleba max vásárolni megyek ritkán. Tudom, es hallottam is a csodálatos szervizukrol, egy jo barátom 4 a4-es oldalban küldte el őket az anyjukba, amit TG-vel folytatott. Bécsi icentre, es az Almarium a nyerő.

Amúgy kétlem, hogy az iPad helyett akkor refurbished darabot kaptam, mert 3 hete volt piacon :P

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#18) Koda #1 válasza alkatraz3000 (#14) üzenetére


Koda #1
tag

Mas: Toled, mint aktiv Ari 2 felhasznalo velemenyet es tapasztalatat szeretnem kerni par kerdesben. Jelenleg Ari 2 128Gb 4G vetelet fontolgatom, (VPN-en sok adat maszkal es mediafogyasztas es vagott videok hordozasa miatt, csak ez a meret az opcio itt is mint az i6-nal) viszont par kerdes nem hagy nyugodni.
- aktiv hasznalat mellett: MS office+ apple witeless keyboard kombo, egy munkanapot (6-6,5 ora) kibir az eszkoz 80-100%-os fenyeron szerinted?
- max.-hoz kozeli hangeron a keszulekhaz rezonal a vekonysag miatt?
- a bluetooth jelerossege velemenyed szerint milyen es mennyire stabil?
- 5-10% koruli toltotsegrol a full toltes tobb-e, mint 3-3,5 ora? (Gyari toltovel termeszetesen)
- a wifi jelerosegge milyen stabil es az 5ghz-s frekvenciat is frankon kezeli-e, vagy voltak problemaid vele, amik szemoldok rancolasra adtak okot?

Elore is koszonom a valaszod!

[ Szerkesztve ]

(#19) Koda #1 válasza alkatraz3000 (#17) üzenetére


Koda #1
tag

Jaja harom hetesen sanszosz hogy nem a holland refourb volt a kapott cucc, inkabb zsir uj ;)

(#20) alkatraz3000 válasza Koda #1 (#18) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

1. Véleményem szerint igen, ki fogja bírni. Masszívan buzeralom az ipadet, egyszer 13 óra kijelzoidot produkált. Erős 3D játékokat nyomatok, némelyik online is, plusz YouTube es indavideo filmnezes, socialnetwork stb stb. Nyilván ilyen napsütésben fel is kell tolni a fenyerot. Amúgy a rekordom 13 óra kijelzoido volt. ez a ma reggeli állapot.
2. Bluetooth-t csak billentyűzettel hasznaltam, ott semmi probléma nem volt.
3. Igen rezonal, engem egyáltalán nem zavar. Haveromat meg pl igen.
4. Ezt a töltés dolgot sosem figyeltem. A 2A-s tolto izmos dolog, a 6+-t hip-hop telivagja, ha éppen sietek vhova.
5. Wi-fi az szerintem totál átlagos. Sem nem bika erős, sem nem gyenge. Legyen inkább "jó", de nem kiemelkedő. 5ghz-es hálózaton talán 1x 2x volt, ott sem tapasztaltam problémát :) nekem egy régi tplink router van itthon, csak 2.4-et tud, legalább mondjuk N-es. Bár 100-as netem van, abból a router 50-et bir el, es az iPad olyan 47-et vesz fel belőle.

Ui.: néha sütni lehet vele. Bár használat közbeni hátrányt nem tapasztaltam (kivéve mikor totál meghalt az 1.) bir melegedni. Illetve szerintem ennek van valami RAM hibája, mert rendszeresen ledobal weblapokrol, majd ujratoltogeti. Ez főleg nagy méretű kontent eseten van igy. Lusta voltam megint visszavinni eddig :D

[ Szerkesztve ]

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#21) helixP válasza Koda #1 (#18) üzenetére


helixP
nagyúr

Azért elgondolkodtam rajta, mi az az az Ari2... :)

(#22) Koda #1 válasza alkatraz3000 (#20) üzenetére


Koda #1
tag

Koszi szepen! A melegedessel (sot forrosodassal) en is szivok i6-nal, de szerencsere van Almariumbol szerviz szakvelemenyem es cserelik csurortokon telenorba oroginal boxra. A rezonalas meg elviselheto a minim meg torzit kemenyen. Mondjuk a weblapokbol kidobalason meglepodtem, mert nekem is csinalja a mini, de azt a keves ramnak tudtam be. Ezek szerint SW bug lesz, remelem az iOS 9-ben javitjak vagy mar 8.4-ben. :)

[ Szerkesztve ]

(#23) Koda #1 válasza helixP (#21) üzenetére


Koda #1
tag

:DD ez az atka ha 5 sor utan allok neki geplni (ahhm potyogni :) ) telefonrol keso este. Air-bol Ari lesz. A vidd ki a bilitbol meg idd ki a bilit :DD

(#24) llaszlo válasza kicsaba (#2) üzenetére


llaszlo
veterán

Csoda, hogy egyáltalán működik. Ki az az aberrált, aki földhöz vág egy telefont? OMG. Ennyi észt.
Komplett telefon csere a megoldás, bár nem tudom, hogy az ilyennek érdemes-e új telefont venni.

(#25) Halkow.


Halkow.
senior tag

Hemzsegnek a hardverapron a panel hibás, töröttnek nyílvánított no comentes i5-ők, sokan megveszik az olcsó iphone reményében a végén meg sírnak.... hogy nem tudják megcsinálni..

(#26) Krisztián777 válasza HarleyCustom (#13) üzenetére


Krisztián777
csendes tag

Nekem csak annyi hogy vettem még annak idején egy vadiúj SIII LTE-t a t-től,tudni kell a telefon életéről" hogy abból ált asztalról felveszem(munkahely) hazamegyek,asztalra leteszem kész ennyi mivel nem járok soha sehova,ezt csak ezért írom le: elmúlt a telefonom 1éves és kereken 1napos...fura elszíneződések kijelzőn oké hát beégett,Amolednél előfordul...pár óra múlva hiába hívnak én hallom őket,ők nem engem...oké mikrofon hiba lesz..akku legalább egy napot addig kibírt,most már csak pár órát de akkor ha nem használom a telefont túlzottan...felhívtam a szervizt persze küldenek futárt mivel "prémium" garancia így 48óra és meg is javítják mivel helyszíni szervizt most nem tudnak biztosítani...ok másnap meg is jött a futár telefon becsomagol,elvisz...eltelt a 2nap,3nap,4nap (csütörtök) már csak felhívom őket...igen igen hétfő küldik vissza!Na mondom vééégre nem érdekel a 48órás kamu prémium csak kapjam vissza!Meg is érkezett hétfő,gyorsan bevisz,kicsomagol...össze rakom ki próbálom működik!!Olvassunk mit ír a szerviz: sajnálattal közlik de a telefon "visszafordíthatatlan" károsodást szenvedett ami vízkártól keletkezett!Így garanciában nem javítható,de pénzért igen :Y küldtek képeket is egy kb 3hónap után Dunából kihalászott S3-ról aminek már zöld volt a belseje,az én telefonom sosem látott vizet egyszer sem!!!Szóval úgy kb ennyi ki lett tisztítva ezért működött ideig-óráig...az S4-em kijelzője is beégett halványan,már nem szenvedtem a szervizzel eladtam,a Note4-em 3-4hónap után döglött be hívtam a szervizt ó persze küldjem be és akkor ez lesz az lesz...ezek után már nem bíztam bennük azt is eladtam,nem keveset bukva mindegyik telefonomon!Ami szomorú hogy ismét Samsung tulajdonos vagyok :C :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.