Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#102) Gengi válasza joey04 (#100) üzenetére


Gengi
senior tag

Dupla- Ráadásúl a linkeket is elszúrta :(.

[ Szerkesztve ]

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#103) zolee90 válasza Z0mbi (#7) üzenetére


zolee90
csendes tag

iphone on van külön youtube alkalmazás, ezért nem is kell flash a böngészőbe, a másik meg, hogy nem azért nincs flash mert lennének ingyen játékok, hanem azért mert a flash kódolás egy hatalmas biztonsági rés akármilyen rendszeren használod, már évek óta vitatkozik az Adobe és az Apple ezen a flash témán.

(#104) zolee90 válasza tommje (#41) üzenetére


zolee90
csendes tag

igen, jól tudod nekem is olyan van, épp eladó sorban :D
[link]

(#105) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

szerintem az iPhone az egyetlen telefon amire 2 évig jelennek meg frissítések, minden évben kap valami újat a user, mégha nem is túl sokat.

Alig 1-2 hónapja is jött ki friss firmware a Nokia 5800-ámhoz, pedig az sem fél éve jelent meg.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#106) j-cool válasza janos666 (#105) üzenetére


j-cool
tag

Ez ok, de hozott valamilyen új funkciót? Ha jól tudom "csak" biztonsági frissítés volt.

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#107) joey04 válasza janos666 (#105) üzenetére


joey04
titán

megkapta az új symbiant? nem. iosnél 2 verziófrissítéssel számolhatsz, ha nem is kap meg mindent. a nokiánál az n8 lesz az első ilyen modell, ami a következő symbiant is mgkapja, most úgy néz ki, nyáron.

(#108) janos666 válasza j-cool (#106) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ez a legutolsó lehet hogy csak maintenance update, de volt néha egy-két apróság. Pl. amire emlékszem, az sorban:
- új adobe flash player
- kinetic scrolling
- valami openoffice csomag frissítés (azt hiszem azzal ingyenes lett az olvasó része)
Vagy mikor megnyitották a GPS software navigáció részét is ingyenesre...

Na meg persze rámegy a moddolt C6 firmware. :DD

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#109) mrhitoshi válasza joey04 (#89) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nincs ezzel semmi gond, nem tetszik neked hát ez van. Nekem meg sajnos az nem tetszik, hogy ezért a különbségért, illetve magáért a márkáért, elkérnek +80eFT-ot. Szóval magyarul szinte a semmiért.

Más.: Szóval akkor már ne is beszéljünk hogy milyen hype is van a samsungnál, ott legalább normális árak árak vannak. ;) )

Részemről a téma befejezve. :)

[ Szerkesztve ]

PS4

(#110) tDr1v3r válasza mrhitoshi (#109) üzenetére


tDr1v3r
veterán

"(...) hogy ezért a különbségért, illetve magáért a márkáért, elkérnek +80eFT-ot. Szóval magyarul szinte a semmiért."
Talán tudod, de a "külömbségért" kapsz egy olyan rendszert, ami a vanilla Androiddal összehasonlítva is toronymagasan a legjobb. Igen, kezelőfelület, AppStore (ahol nincs sok spyware mint Marketbe), biztonság, meg maga az hogy egyszerű a telefon kezelése, és érződik rajta hogy szoftveresen "egybe" van. :)

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#111) joey04 válasza mrhitoshi (#109) üzenetére


joey04
titán

mondjuk ott ferdítesz, hogy ez nem tetszés kérdése, ezek hátrányok. az egy dolog, hogy téged nem zavarnak. és igen, sokkal nagyobb agymosás van a samoled körül, mint bármelyik apple termék körül. és elég sok pluszt kapok, mert gyorsabb, stabilabb, jobb a support, minőségibb anyagok, jobb kijelző, nagyobb belső tárhely. hátrány meg csak a megkötések miatt van, de azt meg ellensúlyozza, hogy pont ezért biztonságosabb is. meg ugye nem is 80k eleve a difi, hiszen dominóban az i4 180k, a sgs 131k

[ Szerkesztve ]

(#112) j-cool válasza mrhitoshi (#109) üzenetére


j-cool
tag

Nincs ilyen, hogy a márkáért kérnek el pénzt, és nem 80k a differencia.

Ha belegondolsz az SGS-nél a szoftvert nagyrészt nem a Samsung fejleszti (csak a TouchWiz felületet) az Androidot ingyen kapja. Az Apple pedig saját magának fejleszti az iOS-t ami bizony nincs ingyen, én ezzel magyarázom az árkülönbséget. Ne csak a hardvert nézzük...

Visszatérve a márkáért kérnek el pénzt dologra, régen én is így gondoltam sokmindennel, aztán azt vettem észre, hogy a márkáért kifizetett pénz valahol visszajön azzal, hogy a Saxoo felsőim 5 év után is felső marad, a Lacoste és Puma cipő pedig ugyanúgy 3 éve megvannak, az Apple iPhone 3G-m pedig szoftveresen folyamatosan tartotta a lépést a korral és majdnem olyan állapotba adtam el másfél év után mint ahogy megvettem.

Másik dolog: kinek mennyit ér meg egy dolog. Van aki az ár/érték arányt nézi, van aki specifikáció megszállott és van akik egyszerűen szeretnék használni gördülékenyen a készüléküket. Nem azt nézik, hogy mit lehet rajta b@szogatni, hanem azt, hogy milyen gyorsan lehet megoldani egy adott feladatot.

Erre kiváló példa, hogy van egy idősebb ismerősöm aki eddig Nokia 6xxx-et használt. Tudott vele telefonálni és nagy nehezen sms-ezni, ennél többet abszolút nem. Most iPhone4-e van és azon nézi meg az emailjeit, időjárást és internetezik is vele, pedig nem végzett el semmilyen tanfolyamot hozzá. Ez az a dolog ami nem kifejezhető árban és ez az amit mondjuk egy hozzáértő user sosem fog megérteni (hiszen ő tud mindent kezelni).

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#113) Gengi válasza j-cool (#112) üzenetére


Gengi
senior tag

Ez is egy "Dogma".

DOGMA az ,hogy : Csak és kizárólag tanfolyam elvégzése után lehet kezelni minden más oprendszert használni. Ez egy igen komoly szemellenzőt jelent. Én csináltam rajta egy szoftverfrissítést(Official Kies ,de hogy tökéletesn menjen kellett volna egy "Factory Reset" ,amit szervízbe pillanatok alatt megcsinálnak a hozzá nem értőknek vagy a szolgáltató ingyen) azóta csak a marketről leszedett pogikkal tuningolom a cuccom. Azt pedig ne állítsuk ,hogy befogsz egy embert az utcáról (szó szerint) ,hogy írj meg egy SMS-t vele. Ez valahogy mindíg előkerül ,hogy milyen egyszerű mennyire egyértelmű . Csak észre kell venni ,hogy valójában egyértelmű és egyszerű a WP7, a Bada vagy épp az Android "legtöbb felülete".

A frissítések is érdekesek. Az I3G egy nagyon buta szoftvert kapott a mostani állapothoz képest. Ezen bőven volt lehetőség mit csiszolni. Meg is tették! Viszont 2 főverzió érkezett. Csak az a két fő verzió elég lassan jött meg. Az A. ennél jóval gyorsabban fejlődött ,látszik is hiszen már a 2.2 -höz képest a 2.3 nem hoz nagy változást.

Mint felhasználó engem nem érdekel ,hogy ki fejleszti a mit. Adja ki a liszenszet oldja meg. Vagy hát izé a főnök préniuma miatt 2000 Ft-vel drágább. Kit zavar? (Ráadásúl ugye a nylívánossá tett jelentések alapján bőven van ott haszon)

De nagyon tetszik az is csak nem ájulok el.

PS.: A Lacoste ,Nike cipőim nekem se mennek tönkre csak lekopik a talpuk és kijukadnak. A 4 -5 éves ruhák pedig kimennek a divatból :).

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#114) mrhitoshi válasza joey04 (#111) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nem SGS-re gondolok. Nekem nem ér meg ennyit az a + pénz. Márkára vissza térve, ha már márka akkor bírjon az a nyomorult telefon legalább 4 évet, de ez sehol sincs így. És higgyétek el, hogy nem kapjátok meg az ár különbséget. A garancia is szól 3-4 évig, de ezt kifelejtik, hogy 2 év múlva úgy is cserélsz telefont. Az Apple is erre alapoz. Most itt van az Iphone 4, oké hogy jó meg minden, de ki a franc fog foglalkozni vele 2 év múlva ?
Úgy hogy az a plusz pénz sose térül meg. :U

[ Szerkesztve ]

PS4

(#115) joey04 válasza mrhitoshi (#114) üzenetére


joey04
titán

az androidos gépekre már az egy nagy frissítés sem garantált, és ha jön, akkor is késve. iphonera azonnal. 3-4 év nekem nem kell, pontosan azért, mert 2 év múlva biztos cserélem.

(#116) .bableWes


.bableWes
őstag

még iphone 4et nem tapicskoltam de ipod 4et - vagy hogy kell irni - volt szerencsém a héten. a kijelzö valami brutál finom. le a kalappal elötte

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#117) joey04 válasza .bableWes (#116) üzenetére


joey04
titán

pedig az nem is az i4ben lévő retina display [link]

(#118) schawo válasza joey04 (#115) üzenetére


schawo
titán

Ez tény viszont ennek az az oka, hogy a iPhonokon volt hova frissíteni. Az IOS3 olyan nullára sikerült, hogy az vad lett volna, ha nem frissítik az I3G(S)-t IOS4-re. Az IOS4 viszont egy nagyon is kellemes oprendszer lett.

Androidon a 2.0/2.1->2.2 váltás sok érdekeset nem hozott, ahogy a 2.2->2.3 sem, kis csiszolgatás itt-ott. Ugyanez lesz 3.0 is, tulajdonképpen azt nem is fogják telefonokra kiadni, tabletekre szánják. Ebből valószínűleg az fog kisülni, hogy szűkül a rés a telefonok és a tabletek között.

A SGT 7"/380g-ja nekem már sok, nem fér el zsebben és nem kényelmes, rettenetesen nehéz. De például el tudnék képzelni egy 4,5-5"-os telefont, amit ingzsebben tudok hordani, feltéve ha tudják valahol az SGS 120g-ja körül tartani (vagy alatta, persze jobb ha felébredek). Gondolom nagyon nagy meló lesz, de csak ez a hordozhatóság útja. A Dézi HD ~165g-ja nem játszik, szakóca. Ha Apple tudná ezt az igényt kiszolgálni, akkor almás masinám lenne, ha más, akkor Androidos.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#119) tschyllagh


tschyllagh
tag

Nagyon korrekt, független cikk lett, még az utolsó mondatoknál is alig hittem el, hogy egy Apple user tud ilyen is lenni :)
A "felugró buborékok" szókapcsolat viszont nem tetszett annyira, én imádom, hogy mindent látok mindenről és főleg azonnal!

Samsung Galaxy Nexus 4.2.2

(#120) joey04 válasza schawo (#118) üzenetére


joey04
titán

nem ez az oka, ez az apple stratégiája. Egyébként meg nekem az ios 4 szinte semmit nem hozott. Nekem a vas kellett, ezért vettem a 4est. a 3mas rendszer is tökéletes volt. multitask felesleges, ahogy azt a wp7 is mutatja, vagy ahol kell, ott eddig is megoldható/áthidalható volt. a többi apróság jb után eddig is ment, legyen az háttérkép, vagy mappák. Egyik sem fontos nekem. De biztos van olyan akinek igen. azoknak ez öröm.

(#121) DiVaD válasza Tomate (#83) üzenetére


DiVaD
senior tag

Hülyén fogalmaztam, bocs. Fordítva. :)
3G jön a mostani Blade mellé. Én az alap 2.1-el használom, de amire kell (gmail, facebook) arra így is elég. Megvárom már a hivatalost, elvileg nem sokára jön már szerencsére. (Vagyis remélem :U )

(#122) Everman


Everman
addikt

"A 4-es pedig hatalmas csalódás. Mindössze másfél hónap alatt megjelentek hajszálkarcok (azért nem akkorák, csak fénynél látható, ha direkt keressük őket) az elején és a hátulján egyaránt."

Irigyellek, hogy gyémántokat hordasz a zsebedben az iPhone mellett..
Az üveget ugyanis csak annál keményebb anyaggal lehet megkarcolni és a Gorilla Glass a hagyományos üvegnél is sokkal jobban ellenáll az ilyen behatásoknak. Nálam közel fél év alatt sem szedett össze egyetlen karcot sem, pedig soha nem látott tokot (és már repült le lépcsőn fél emeletet).

"További hátrány az IPS kijelzők nagyobb fogyasztása"

Az iPhone4-nek van a piacon az egyik legkisebb fogyasztású kijelzője, az 3GS-hez képest töredékét fogyasztja. [link]

(#123) Everman válasza idkfaiddqd (#15) üzenetére


Everman
addikt

"nexus one-omon tökéletes bármily nemű flash tartalom..."

Miért dugtál rá egeret és billentyűzetet is? Tekintve, hogy a legtöbb flash-es alkalmazás ragaszkodik az ilyesmihez.

(#124) tDr1v3r válasza schawo (#118) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Az IOS3 olyan nullára sikerült,
Mint az Android 1.6? Mert kb. annyira volt "nulla" mint az. Abból is rengeteg felesleges szar alapfunkció hiányzott, mint az iOS3-ból.
Mondjuk az más dolog, hogy az Apple-nek van annyi esze, hogy olyan dolgokat ne rakjon bele a telefonja rendszerébe, amit az ember nagyjából sose használ. :)

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#125) Everman válasza tDr1v3r (#124) üzenetére


Everman
addikt

Meg mondjuk a sokat cikizett copy-paste az Android 2.3-tól talán már megközelíti az iOS-es lehetőségeket....

(#126) szabi113


szabi113
tag

"Az üzeneteket kizárólag chat nézetben látjuk (ez Apple találmány), (...)"

Neked sem volt anno Nokia 3310-esed. Ott már volt chat nézet az SMS-hez. Mikor is volt ez? valamikor 2000 előtt, nem? :)

(#127) twine válasza Everman (#122) üzenetére


twine
addikt

"Irigyellek, hogy gyémántokat hordasz a zsebedben az iPhone mellett..
Az üveget ugyanis csak annál keményebb anyaggal lehet megkarcolni"

:DDD :DDD
Ebben azért ne legyél annyira biztos....A minőségi karórám "karcálló" zafirkristály üvegén is sikerült egy két karcot ejtenem....néztek is a márkaüzletben....A Gorilla glass-os készülékek topicjaiban pedig nem egy, itt ott "hajszálkarcos" Glass-ról lehet olvasni! Tudom jó, és strapabíró,(hiszen a rengeteg több hónapos karcmentes készülék ezt támasztja alá) de azért nem csak gyémánttal lehet neki adni.... :DDD És egyébként még golyóálló is? ;]
Ajánlom a harmadik perctől megnézni a videót Tudom nem Iphone, viszont gorilla glass....nem látok gyémántokat sehol csak egy egyszerű sniccert!

[ Szerkesztve ]

(#128) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Nagyon jó írás !!!

A 4esben 1 dolog ami kevéssé fog meg az a külső....nekem a 3 as széria jobban bejön külsőre ...term a hardveres részről a 4es messzemenően jobb :K

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#129) Pickle Rick


Pickle Rick
senior tag

Jó kis írás. :C

• XBL: Uborka Rick • PSN: Uborka_Rick • Steam: Pickle Rick • Battle.net: UborkaRick

(#130) dave666


dave666
aktív tag

Köszönjük a jó, részletes írást :R

Dave666

(#131) Matthu


Matthu
aktív tag

Köszi a jó írást. Végig olvastam a hsz.-eket és majdnem felhúztam magam. Oké, hogy drágább az i4, de hasonlìtsátok már össze az SGS-el. Ócska széthullós műanyag az iphone meg fém. A supportról nem is beszélve. Nap mint nap találok új hasznos appokat a storeban. A játékokról nem is beszélve.... Az érték állóság sem mindegy. Haverom a 2éves 3Gjét eladta 60-ért. Csináld meg ezt egy tömeg samsungal(ha egyáltalán nem hullik addig szét) Fél éve használok 3GS-t. Előtte volt 1000 telefonom. Most úgy vagyok, hogy ez mérföldekkel jobb. Ez a hype? Sokat használom a telóm, net, email, játék. Hibátlanul és gördülékenyen megy minden. I4-et pedig azért nem vettem mert nem érzem indokoltnak a cserét. Majd az 5:) Aki pedig trolloskodik próbált már IOS-t?

[ Szerkesztve ]

(#132) j-cool válasza Matthu (#131) üzenetére


j-cool
tag

Köszönöm a dicséretet.

Osztom a véleményedet, viszont értelmetlen összehasonlítani az SGS-t és az iPhone-t. Olyan ez mint a mac vs win párbaj. A két telefon (és a két említett rendszer) teljesen más szempontok alapján készült, aki pedig trollkodik amellett hogy az egyik jobb mint a másik az szerintem hülye. Minkét cucc két választási lehetőséget vonultat fel. Ki ezt választja ki azt.

iPhone4-el összehasonlítani csak egy másik iOS modellt lehet (pl 3GS) az SGS-t pedig mondjuk a HTC Desirehez lehet mérni.

Érték állóság pedig a másik dolog: használtan még 2 évesen is van kereslet egy iPhone-ra (ez viszont picit a hype (=apple marketing) miatt is van) emiatt tartja az értékét. Más modellekről sajnos ez nem mondható el.

A nagy hype pedig ami körülölengi az iPhone-okot az két dologra vezethető vissza. Vagy valaki nagyon meg van elégedve vele és ennek hangot is ad (esetek kb 80-85%-a) vagy nem tetszenek neki az Apple megkötései és ennek ad hangot. De beszélhetünk azokról akik 3 perc használat után fikázzák az iOS-t. (ezzel egyébként mégjobban növelve a hype-ot)

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#133) joey04 válasza j-cool (#132) üzenetére


joey04
titán

iPhone4-el összehasonlítani csak egy másik iOS modellt lehet
ezt soha nem értettem. Már miért ne lehetne máshoz mérni? sőt, kell is. ahogy wp7hez, és symbianhoz is, bár ahhoz nincs értelme, vagy hát ugye minimum vicces.

[ Szerkesztve ]

(#134) themebuilder válasza Matthu (#131) üzenetére


themebuilder
senior tag

Miért ne lehetne összehasonlítani :F

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#135) tDr1v3r válasza themebuilder (#134) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Hardverileg nem, de rendszerileg már annál inkább összehasonlítható. Megjegyzem, a vanilla Android ott is elhasal... ;]

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#136) Matthu válasza themebuilder (#134) üzenetére


Matthu
aktív tag

Írtam ilyet?

(#137) j-cool válasza joey04 (#133) üzenetére


j-cool
tag

Miért nem lehet? Mert teljesen más elképzelés mentén találták ki őket.

Példa:
iPhone4 - 16 vagy 32 GB beépített tárhely. Miért? Hogyha szinkronizálod a gépeden található zenéidet a telefonoddal akkor legyen elég hely. Nincs micro SD. Miért? Hogy nehezebb legyen az iTunes-on megvásárolt zenéidet odaadni másoknak, illetve mások ne tudjanak neked zenét adni, hogy te az iTunesből vedd meg. Az iPhone nem egyszerűen csak egy telefon, hanem az iTunes Music Store, Appstore világ része.

Az Androidnál jelenleg pl zenében nem tudsz venni semmilyen storeból, de hidd el, hogyha a Google is csinál sikeres zeneáruházat előjönnek a fent említett megkötések.

Aztán kezelői felület: Android: teljesen belenyúlhatsz a rendszerbe, ha akarsz más launchert használsz, teletömöd widgetekkel, de néhány beállítást több kattintással, vagy nehezebben érsz el, kivéve ha widgettel megoldottad. Tehát manuálisan van lehetőséged eltérni a gyáritól (manuális váltó).

iOS: a rendszer eleve egyszerűnek van tervezve, hogy mindent a lehető leghamarabb megtalálj és a lehető legkevesebb kattintással juss el hozzá, de nem tudsz ettől eltérni kevesebb beállítási lehetőséged van(automata váltó).

A két váltót vagy rendszert vagy felfogást pedig értelmetlen összehasonlítani, mert elbeszéltek egymás mellett, két teljesen más szempontok szerint megtervezett valamit hasonlítotok össze. A véleményem változatlan, nincs olyan hogy iPhone jobb mind SGS vagy fordítva. De olyan van, hogy szubjektív véleményed szerint számodra jobb, de az nembiztos, hogy számomra is ugyanazt jelenti.

[ Szerkesztve ]

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#138) joey04 válasza j-cool (#137) üzenetére


joey04
titán

ez mind igaz. de ettől még lehet, sőt kell is hasonlítani.

(#139) themebuilder válasza Matthu (#136) üzenetére


themebuilder
senior tag

de hasonlìtsátok már össze az... :K

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#140) Deviance


Deviance
tag

En azt nem ertem , hogy mindenki miert van ugy felhaborodva amiert az iPhone 4 draga es nincs OLED meg mitomen....

Ezt mindenki a sajat penztalcaja donti el es veszi meg a neki tetszesre illo telefont.
Ha nem tetszik nem kell megvenni es leszolni azt! :W
Trollkodni meg mashol kell!

Az iras kivallo es udvozollek az iPhone 4-esek koreben :R

[ Szerkesztve ]

(#141) Matthu válasza themebuilder (#139) üzenetére


Matthu
aktív tag

Még mindig nem értelek:D

(#142) themebuilder válasza Matthu (#141) üzenetére


themebuilder
senior tag

Semmi gond, én nem haragszok. :D

bármit bármivel össze lehet hasonlítani, de nem biztos, hogy sok értelme van

♫ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇

(#143) Matthu válasza themebuilder (#142) üzenetére


Matthu
aktív tag

Kezdek kételkedni a szöveg értésemben. Szerintem azt ìrtam, hogy hasonlítsátok már össze. Oké hogy negatìv a kicsengése, de nem azt jelenti, hogy nem lehet összehasonlítani. Össze lehet és az i4 hez képest az SGS nagyon bazári. Na písz.

[ Szerkesztve ]

(#144) rep3at


rep3at
őstag

Jó kis írás. Bevallom, mindig is idegenkedtem az Apple telefonjaitól, csak mostanában kezdett előjönni bennem hogy meg kéne próbálnom, hátha. Még nem szántam el magam erre a lépésre (egyenlőre Android 2.1et használok, teljes megelégedéssel), de szerintem lassan itt lesz az ideje :)

Forward thinking. كرر

(#145) Matthu


Matthu
aktív tag

(#146) LaptopSystem

sziasztok szerintetek az Iphone 3GS vagy a 4G a jobb és mi a különbség?

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#147) LaptopSystem

és mi a véleményetek a HTC telefonokrol? :R

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#148) LaptopSystem

:R

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#149) LaptopSystem

Vásárlás elött állok és szeretném kikérni a véleményeteket ebben a témában!

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

(#150) LaptopSystem

valaki? :R

Minőségi üzleti kategóriás laptopok garanciával,számlával!Üdvözlettel: Miklós Zoltán 709400131 Viberen is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.