Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) guriga1234 válasza Lord Sidious (#38) üzenetére


guriga1234
addikt

"Ellenben a Gear S2 acélja, full műanyag hatású" - fura ismereteid vannak, ideje lenne bővebb tudásra szert tenned.
"mint azok a gagyi szíjjak" - az egy dolog, hogy rosszul írtad (helyesen: szíjak), de a szíj kaucsuk hatású (bár szerintem nem az, de a hatás viszont az). Egyébként az alma hátlapja és a szíjai sokaknál állítólag bőrproblémákat okoznak (legalábbis ezt olvastam).

"Nem baj, végre a Samu is tudott valamit jól másolni." - neked komoly problémáid lehetnek a látással. Irány egy jó szemorvos! Először is a samu előbb jött ki okosórával, mint az alma. Az S2 már a sokadik generáció. Ráadásul az almáé szögletes, a samué meg kerek. Ez bizony hatalmas hasonlóság. Hogy ezt eddig én nem vettem észre! :W

"a 42mm-es (férfi méretű) Watch 120K (január 27 a hivatalos hazai forgalmazás kezdete)" - 137 ezer volt az, megnézheted interneten. Ez csupán 27 ezerrel drágább, mint a samu órája. És akkor még csak a leggagyibb alma óráról beszéltünk, mert a többi verzió (tudásban mindegyik ugyanolyan) lényegesen drágább.

"cserébe ott ha valami gebasz van, akkor normális szerviz supportot kapsz" - a samunak hazánkban hivatalos márkaszervize van. Az almának is?

""Egyébként meg neked nem való az S2."

Ez ne Te döntsd már el kérlek" - mivel teljesen alma tekintetű vagy (a cuccaid alapján), ezért minek is váltanál másra? Ezért nem való neked az S2.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.