Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) RaveForce


RaveForce
veterán

de kár lenne, iPhone mellé egy elegáns óra, mikor ott az a krumpli Watch ;]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#2) doooo válasza RaveForce (#1) üzenetére


doooo
veterán

Ez a krumpli. Az elegáns! :P

(#3) ..thealien.. válasza doooo (#2) üzenetére


..thealien..
csendes tag

Ifanoknak elegáns akinek van szeme meg krumpli :P

(#4) Simi87


Simi87
senior tag

Tegye fel a kezét, aki várta.
Senki? köszönjük.
Először meg kéne tanulni pl. micrót gyártani, aztán jöhetnek az okos cuccok.

(#5) RaveForce válasza Simi87 (#4) üzenetére


RaveForce
veterán

Tegye fel a kezét, aki szerint ez egy értelmes komment és nem leng ki az iFanDetektor.
Senki? köszönjük.
Először át kéne gondolni milyen alkatrésszel van tele a telefonod, ami túlmutat egy "micró"-n(OMG) :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#6) Simi87 válasza RaveForce (#5) üzenetére


Simi87
senior tag

Nem mindegy, hogy megmondják a koreainak, hogy mit csináljon, vagy magától csinálja.
Amúgy az Apple watch szerintem egy kalap xar, hát még ez.

(#7) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem ezzel a számlappal, színben, szíjjal elegánsabb sokkal mint az Apple Watch. Annak a kinézete inkább "kütyüs", mint elegáns. Itt egy kép, ahol egymás mellett van a kettő:

Persze amint átmennek "kütyüüzemmódba" valami alkalmazást használva, mindkettőnek eltűnik az eleganciája.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#8) csongi


csongi
veterán

Most ki terdel le kinek,?

(#9) Sys85


Sys85
veterán

Az én véleményem,hogy ez az egész okosóra kategória teljesen felesleges.
A fittness karperecek más kategória.
De ha már választanom kéne,akkor inkább az S2,csak tuti hogy kiherélik a támogatást azért hogy "Gyere vegyél csúcs Galaxy-t,hidd el az kell neked az óra mellé,nem iphone!".

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#10) guriga1234 válasza Tigerclaw (#7) üzenetére


guriga1234
addikt

Az S2-höz vannak sokkal szebb számlapok is.

(#11) jacis válasza RaveForce (#5) üzenetére


jacis
nagyúr

+1

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#12) Janaboy


Janaboy
veterán

En mediaban lattam az orat es meglepett h mennyire kicsi..pl ott volt mellette az lg urbane asszem, sajnos le volt merulve pedig szivesen kiprobaltam volna..

Janaboy

(#13) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Végre értelmes kinézetű órákat kezdtek el árulni. :R

PS4

(#14) Tigerclaw válasza Sys85 (#9) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Én Polar M400-at használok. Az nem okosóra, hanem sport-fitness, minimális okosóra funkcióval (amiket nem is használok, mivel se iphone-om, se androidos telefonom nincs, amivel kompatibilis lenne)

Ilyen komolyabb "okosórát" szerintem nem is fogok venni addig, amíg nem működik majd önállóan, telefonként is normálisan. Érdekes, hogy a Gear S is elindult azon az úton, de az S2 meg visszalépett egyet ahhoz képest ebben. Nem is tudom minek bele SIM, meg 3G ha nem tud önállóan működni.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#15) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Kellene neki egy jó név is. Pl. SiFon Watch

(#17) Janaboy válasza #32839680 (#16) üzenetére


Janaboy
veterán

Pebble?

Janaboy

(#18) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Végre az Apple fanoknak is lesz egy normális elérhető árú órájuk. Én mondjuk több mindent letiltanék nekik :D

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#19) kolosanyi válasza Tigerclaw (#14) üzenetére


kolosanyi
veterán

Azért az M400 okostelefonhoz kapcsolható funkciói hagynak némi kívánnivalót maguk után, szóval ne bánd, hogy nincs kompatibilis telefonod. :DDD

(#20) Lord Sidious válasza maggi1886076 (#18) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

jó, hogy az Apple Watch és a Samu Gear S2 is kb. full egy árba van, ha a beugró modelleket nézem :U és akkor már inkább egy Watch, mert több funkciót érek el vele egy iOS-es telóval. :K

(#21) guriga1234 válasza Lord Sidious (#20) üzenetére


guriga1234
addikt

Felsorolnád azt a "több" funkciót?

(#22) Lord Sidious válasza guriga1234 (#21) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Te most ezen mi a fenét nem értesz? Android Wear-es eszközöket ha társítok, akkor nem érek el minden, amit egy Androidos telóval való párosítás esetén... nincs minden iOS-es Appokkal, aminek van Watch-hoz is Appja elérés, ill. az iOS-be beépített lehetőségek közül sem érek el mindent vele. De Google, Youtube, már több hónapja vannak kint tesztek, amikor iOS-es készülékhez csatlakoztatnak Wear-es okosórát és szépen végig mennek az elérhetetlen funkciók listáján.

(#23) maggi1886076 válasza Lord Sidious (#22) üzenetére


maggi1886076
addikt

De mi az "több"?Konkrét példát mondj!

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#24) guriga1234 válasza Lord Sidious (#22) üzenetére


guriga1234
addikt

Ennek fussál neki megint, mert eléggé értelmezhetetlen, amit írtál, továbbá válaszolj konkrétan a kérdésemre is.

(#25) Lord Sidious válasza guriga1234 (#24) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

PL.: FB, Twitter, Gmailt és a Google Now hangasszisztenst értesítések rendre megérkeznek és a visszajelzés is működik, jelenleg azonban számos másik Google app esetében korlátozottak a válaszadási és egyéb interaktív lehetőségek. Nem lehet például térképes navigálást indítani az óráról, ami azt sem érzékeli, ha az ember az iPhone-ján elindította a Google Mapst. Ha pedig egy link érkezik egy értesítéssel, azt nem a felhasználó által választott mobilos böngésző, hanem maga a Wear app nyitja meg. Nem működnek a rezgő funkciók, amik Watchon operálnak naivnál és értesítés érkezésénél, (kb. ~30 kül. érintés szerű rezgés). Nem tudod vele App Store-os alkalmazások Watchos nézeteid és Appjait megnyitni. Tudtommal Healt támogatás sincsen. Az OK Google-el ki lehet "váltani" a Sirit, de nem tudok vele az iOS-nek úgy parancsot adni egy funkció elindítására a iPhone-on vagy távolról "vezérelni", mint Sirivel. Az iMessage-et megkapod, de nem tudsz vele válaszolni, pl.: a diktálás funkcióval, mint a Watchal. Nem működik vele tudtommal a kamera távolról való irányítása. De még lehetne sorolni.

[ Szerkesztve ]

(#26) guriga1234 válasza Lord Sidious (#25) üzenetére


guriga1234
addikt

Bocsika, de azt hittem, hogy a Gear S2-ről írtál. Azon nem android fut, hanem Tizen.
Van rezgő funkció, navigáció, lehet a kamerát távolról vezérelni, vannak értesítések, van Health (önállóan is!), stb. Még mindig adós vagy a "TÖBB"-bel. Olyat írj, amit a Gear S2 nem tud, de a túlárazott almaóra viszont igen.

(#27) jacis válasza guriga1234 (#26) üzenetére


jacis
nagyúr

Tökéletesen igazad van. A másik fél felkészületlen egy kicsit. :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#28) Lord Sidious válasza guriga1234 (#26) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Full lesza***m mit tud a Grear S, mivel pont, hogy Tizen fut rajta, és nem Watch OS, biztos, hogy nem fog minden Tizenes funkció kooperálni az iOS-el, ergo nem jó választás annak, aki iOS-et használ. Pláne, hogy mind a kettő beugró modellje ugyan annyiba fáj.

De nem értem, hogy mit nem lehetett már az elején érteni? "és akkor már inkább egy Watch, mert több funkciót érek el vele egy iOS-es telóval." Megvan? Vagy még mindig a Gear elleni támadásnak veszed? :U

2011-be elkezdték fejleszteni a Watch-ot és a kijött 2015-ben, majd a Samsung a sok hulladék után végre kidobott egy végre korrekt és jól használható modellt is utána. Már ezért is jár a Samuknak a piros pont, hogy 4 modell után végre megtalálták magukat. Hajrá csak így tovább, dobjanak piacra még egy olyan gear S2 variánst, aminek kicsit nagyobb a kijelzője és best buy.

[ Szerkesztve ]

(#29) jacis válasza Lord Sidious (#28) üzenetére


jacis
nagyúr

Még meg sem kapta azt szoftvert az óra amivel látnánk mit tud iOS-el alatt, de Te már károgsz előre hogy nem lesz ok... Vicces...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#30) Lord Sidious válasza jacis (#29) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

jaja, valszeg a Tizen alá is ugyan azokat a funkciókat fogják felhúzni, mint a Watch OS esetében, ha párosítom? Mérget vehetsz rá, hogy nem így lesz. Végül is üzlet politikailag is, full logikus. :C az is vicces, ahogy emberek Aliz szintű álom és csodavilágba élnek.... a Wear megvan iOS alatt?

[ Szerkesztve ]

(#31) jacis válasza Lord Sidious (#30) üzenetére


jacis
nagyúr

Felesleges vitatkoznunk azt látom. Valszeg.....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#32) guriga1234 válasza Lord Sidious (#28) üzenetére


guriga1234
addikt

"Full lesza***m mit tud a Grear S" - én meg az almaórádat. Amúgy meg nem "Grear S", hanem Gear S2. Csak puffogtatod a levegőbe a konkrétumok nélküli téveszméidet, amiből látszik, hogy erősen hiányosak az ismereteid. Szerintem ne erőlködj tovább, neked is jobb lesz.

(#33) Lord Sidious válasza guriga1234 (#32) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

"puffogtatod a levegőbe a konkrétumok nélküli téveszméidet, amiből látszik, hogy erősen hiányosak az ismereteid."

Saját vélemény csak írhatók :F

Próbáltam Wear-t iOS alatt (G Watch Urbane-t) és Watch-ot is. iOS-en nem érdemes még Wear-t használni, hiába pl.: a Moto 360 2 a piac egyik legszebb darabja, vagy a Gear S2, aminél a tekerős szerkezet nagyon jól használható, amikor próbálgattam tetszett is. (ha kicsit nagyobb lenne a kijelzőjének az átmérője, 1,2" --> 1,4".) Maga az 1. gen. Apple Watch szerintem egy hulladék, amit aki megvett tavaly, vagy idén az kiadott egy rakás pénzt, hogy béta teszter legyen, mint kb. az MacBook-nál. De még mindig jobban használható egy olyan eszköz ami nem "geatway" hanem konkrétan egy OS-re van kitalálva. Lehet, hogy a Tizenes Gear S2 sok funkcionalitást fog támogatni az iOS alatt, de hogy mindent nem az is fix, kb. az lesz, mint a Wear-es eszközöknél. Ennél fogva, akinek csak az értesítések kellenek meg egy két olyan feature, amire nagyon drága egy ilyen eszköz. (ebből fakadóan kicsit fölösleges is...) biztos megérni, de aki az iOS és a Watch közötti feature-öket akarja kimaxolni főleg Watch OS 2.1 után, azoknak az optimális vétel nem a Tizenes és a Wear-es okosórák.

Amúgy meg látom mindig nem értetted meg a lényeget, hogy magginak írtam a bullshit infóra, hogy a Watch nem drágább, mint a Gear S2 beugró szinten, ill. és akkor már inkább egy Watch, mert több funkciót érek el vele egy iOS-es telóval. De mivel még mindig nem sikerült felfogni a kontextus lényegét, inkább hagyjuk ;]

(#34) Lord Sidious válasza jacis (#31) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

elmondtam a véleményem, ha szerinted nincs igazam, akkor ez van. Nem haragszom meg. ;]

Majd ha megjelenik az App, akkor meglátjuk mi lesz ebből a történetből, de van egy gyanún, sajnos...

Te jó ég!!! Rövidítést használtam :Y mi a??? :U biztos egy tízen éves kis p*cs... igen, igen :D szerintem is felesleges...

[ Szerkesztve ]

(#35) guriga1234 válasza Lord Sidious (#33) üzenetére


guriga1234
addikt

"inkább egy Watch, mert több funkciót érek el vele egy iOS-es telóval" - már írtál pár hozzászólást az első kérdésem óta, de azóta is adós vagy azzal, hogy mi az a "több funkció". Erre azóta sem sikerült válaszolnod, csak üres frázisokat ismételgetsz. Ha csak ennyire vagy képes, akkor inkább hagyjuk.

(#36) Lord Sidious válasza guriga1234 (#35) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Több funkciót érts.: több lehetőség, ha az Apple Watch-ot használod (mint egy saját gyártású OS)
Pl.: nativ átjárás és diktálással való válasz iMessage-ben, LivePhotos, Apple Pay, gyors társítás (az iOS-es watch appjával a kamerát használva) Siri, vagy Te tényleg azt hiszed, hogy az Apple kannibálízalja a saját termékét, hogy egy más gyártótól származó eszközön, minden funkció futni fog egy iPhone-on, miközben az egyiken Tizen a másikon meg WatchOS? Az egyik egy külső appal fog futni, a másik pedig a rendszerbe van integrálva.... Nem, mert ez is fix, hogy ki lesz herélve, mint a Wear, iOS alatt.

[ Szerkesztve ]

(#37) guriga1234 válasza Lord Sidious (#33) üzenetére


guriga1234
addikt

A legolcsóbb vacak műanyag almaóra is drágább, mint a rozsdamentes acél testű, nagyobb IP védettséget biztosító Gear S2.
Egyébként meg neked nem való az S2.

(#38) Lord Sidious válasza guriga1234 (#37) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

"A legolcsóbb vacak műanyag almaóra is drágább, mint a rozsdamentes acél testű, nagyobb IP védettséget biztosító Gear S2."

az Apple Wathc beugrója a Sport S7000-es alumínium. Ellenben a Gear S2 acélja, full műanyag hatású, mint azok a gagyi szíjjak, de majd a classichoz külső gyártók csinálnak valami jót, vagy veszel egy normálisabb 20mm-es szíjat. ;]

Nem baj, végre a Samu is tudott valamit jól másolni. ;] [link]
Gear S2 ára a 42mm-es (férfi méretű) Watch 120K (január 27 a hivatalos hazai forgalmazás kezdete) cserébe ott ha valami gebasz van, akkor normális szerviz supportot kapsz. (2-3 nap és csere)

"Egyébként meg neked nem való az S2."

Ez ne Te döntsd már el kérlek :D

[ Szerkesztve ]

(#39) Lord Sidious válasza guriga1234 (#37) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

De lényeg, megkaptad a funkcióidat ;) A cikk pedig lényegében arról szólt hogy jön a Samsung Gear S2 iOS-re. Jöjjön csak kb. ennek így annyi értelme lesz, mint a Wear-nek iOS-en. Amikre tudod használni egy Samsung eszközzel a Gear-t (És hiába vannak hasonló funkciók) ezeket valszleg itt sem fogod elérni az Apple watch-on. Az én első hozzászólásom a konkrétan ez volt a lényege, erre akartam kilyukadni, (ha ezt meg nem érted meg,akkor ez van) de Te kb. a Samsung elleni támadásnak vetted. Innentől meg nincs miről beszélnünk. :) Őszintén megmondva nekem erre a meddő vitára se energiám se időm. Minden jót! :)

[ Szerkesztve ]

(#41) guriga1234 válasza Lord Sidious (#38) üzenetére


guriga1234
addikt

"Ellenben a Gear S2 acélja, full műanyag hatású" - fura ismereteid vannak, ideje lenne bővebb tudásra szert tenned.
"mint azok a gagyi szíjjak" - az egy dolog, hogy rosszul írtad (helyesen: szíjak), de a szíj kaucsuk hatású (bár szerintem nem az, de a hatás viszont az). Egyébként az alma hátlapja és a szíjai sokaknál állítólag bőrproblémákat okoznak (legalábbis ezt olvastam).

"Nem baj, végre a Samu is tudott valamit jól másolni." - neked komoly problémáid lehetnek a látással. Irány egy jó szemorvos! Először is a samu előbb jött ki okosórával, mint az alma. Az S2 már a sokadik generáció. Ráadásul az almáé szögletes, a samué meg kerek. Ez bizony hatalmas hasonlóság. Hogy ezt eddig én nem vettem észre! :W

"a 42mm-es (férfi méretű) Watch 120K (január 27 a hivatalos hazai forgalmazás kezdete)" - 137 ezer volt az, megnézheted interneten. Ez csupán 27 ezerrel drágább, mint a samu órája. És akkor még csak a leggagyibb alma óráról beszéltünk, mert a többi verzió (tudásban mindegyik ugyanolyan) lényegesen drágább.

"cserébe ott ha valami gebasz van, akkor normális szerviz supportot kapsz" - a samunak hazánkban hivatalos márkaszervize van. Az almának is?

""Egyébként meg neked nem való az S2."

Ez ne Te döntsd már el kérlek" - mivel teljesen alma tekintetű vagy (a cuccaid alapján), ezért minek is váltanál másra? Ezért nem való neked az S2.

(#42) guriga1234 válasza Lord Sidious (#39) üzenetére


guriga1234
addikt

"Őszintén megmondva nekem erre a meddő vitára se energiám se időm." - nekem sincs.

(#44) Lord Sidious válasza guriga1234 (#41) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

"az egy dolog, hogy rosszul írtad (helyesen: szíjak), de a szíj kaucsuk hatású (bár szerintem nem az, de a hatás viszont az). Egyébként az alma hátlapja és a szíjai sokaknál állítólag bőrproblémákat okoznak (legalábbis ezt olvastam)."

Nem írtam, diktáltam ;) volt már párszor kezembe Gear S2 és az anyagának minősége kb. olyan volt, mint a 14 éve kapott Casiomnak. Nagyon tetszett és szerettem anno, (akkor még 12 voltam :DDD ) lehet egyfajta negédes nosztalgia kerített hatalmába, amikor első tapogatásra a Gear S2 a "miért is ne" kategóriába sorolódott, majd ez a 2., 3.-ik alkalomra, inkább a gagyi, kommersz értet fogott el, és nem a design, hanem az anyaga miatt. (szürke Gear S2 volt a próbálgatott eszköz, szürke, olcsó hatású szíjjal, amiket csak a classic modelleknél tudsz cserélni, valami minőségibb és tetszetősebb anyagra) Erről a "bőrproblémákat" okozó szíjakról és hátlapról nem igen hallottam, csak arról, hogy akinek enyhe nemesfém allergiája van, azon bőrpír keletkezett allergiás válaszreakcióként az arany modellnél, és más fémallergiásoknál az Alu szíj okozott urticia szerű tüneteket, de ezek még az enyhe allergiásoknál is bármelyik órával/karkötővel stb. előfordulnának, mivel az naponta huzamos ideig érintkezik a bőröddel. Ezek az emberek pedig előtte nem hordtak órát, ill aranyat a előtte kezükön, pláne nem napi 14+ órát. A gumi szíjnál pedig nem igazán lehet semmilyen allergiás tünete a viselőnek, mert az Apple Wathc szíjánál nem természetes/műkaucsukot használnak az előállításhoz, hanem guayulet.

"Neked komoly problémáid lehetnek a látással. Irány egy jó szemorvos! Először is a samu előbb jött ki okosórával, mint az alma. Az S2 már a sokadik generáció. Ráadásul az almáé szögletes, a samué meg kerek. Ez bizony hatalmas hasonlóság. Hogy ezt eddig én nem vettem észre! :W"

Látom sikerült elolvasni a cikket, amit linkeltem :)) (van egy rövidebb magyar nyelvű összefoglalója is, ha gondolod... ;) Nem a külső volt a lényeg, hanem az, hogy 2011-ben elkezdődtek a fejlesztések, és 2011 végén, 2012 elején már a szakmán belül erősen lehetett sejteni, hogy mire készül az Apple. A Samu kidobott pár okosórát előtte 2013-ban, és 2014-ben (Gear, Gear, Gear 2, Gear 2 Neo stb) amik hulladék szintű vacakok voltak. Kb. a Gear Fit volt az, ami tényleg jó ötlet volt, csak drágán nyitott, a képességeihez képest. (ha jól emlékszem 70-75K körül.) Majd az Apple Watch után végre kijöttek egy olyan órával, ami végre funkcionalitásban, sebességben, üzemidőben (a design teljesen szubjektív) pariban lett, vagy inkább ütötte az Apple Watch-ot. (azért a mágneses dokkolós töltőt sem lehetett kihagyni ;] )

"a 42mm-es (férfi méretű) Watch 120K (január 27 a hivatalos hazai forgalmazás kezdete)"
120K... jó bocs 126 a 38mm pedig 113K

"a samunak hazánkban hivatalos márkaszervize van. Az almának is?" A Samu prémium szerviz szolgáltatása megszűnt, marad a sima márkaszervív... és a várakozás ameddig le van adva, akár 21 munkanapig is... Applenél BÁRMELYIK APR-be (iCentre, iStyle, Almárium) beviheted a termékeket, vagy ha az onlie store-ba vetted, akkor itt még mindig házhoz jönnek, és cserélnek 2-3 napon belül. A gari meg újra indul. (és nem 1 év, hanem 2, 2014 márciusa óta, ugyan úgy, mint a Samunál)

"mivel teljesen alma tekintetű vagy (a cuccaid alapján), ezért minek is váltanál másra? Ezért nem való neked az S2."

Nem vagyok Apple Fan, sok modelljük lett vacak és sok iOS verzió is förtelmesen rossz lett. Volt nem egy két droidos készülékem (jelenleg is van) és több Samu is volt, mind a megjelenés után kicsivel megvéve: S1 (nagyon szerettem anno) S2, Note1, Note2, de a TW miatt megutáltam őket idővel. Ha droidra mennék vissza és felső kategóriára (Moto előtt, csak ez volt) , a HTC-t vagy inkább egy Nexus 6P választanék, (ha már alapból jól megvoltam a Nexus 4-el és 5-el is) de inkább felejtős halmazba került a droid. Mint említettem a Gear S2 design világa nagyon tetszik, de kicsit nagyobb kijelzővel és más anyaghasználattal must have lenne, de ha ezek a kritériumok maradéktalanul teljesülnének is, akkor sem tartanám ésszerű választásnak egy Tizenes/Wear-es okosóra megvételét iOS-es telefonhoz, a "kiherélt" funkciók miatt, amiket iOS-en megtehetsz velük. Mert ezek, akkor is külső gyártó termékei maradnak, nem az iOS-hez csiszolt rendszerrel, és ha lehetne sem engedne minden funkciót az Apple a Tizen/Wear okosóráknak, mert ez egyenlő lenne egy tökön szúrással, saját magának. (és ez a Samunál is vice versa)

(#45) guriga1234 válasza Lord Sidious (#44) üzenetére


guriga1234
addikt

"120K... jó bocs 126 a 38mm pedig 113K" - 137 ezer lesz az, ne csúsztass. Te a forgalmazás kezdete kori árat írtad (120k), én is (137 ezer). Most meg jössz egy jelenlegi árral, de az sem alma márkabolt, hanem sufnigsm (xxlgsm), ahol ezek az árak bolti garanciával értendők, tehát közel sem olyan garanciális háttérrel, mint amiről regéltél. Almaboltban is annyi az áruk?

A többi magyarázkodásodra nem válaszolok, mert nem akarom ismételgetni magam.

PS: Ez a topic az S2-ről szól, semmi helye itt az almaórának, van annak biztos saját topicja.

(#46) RaveForce válasza Lord Sidious (#44) üzenetére


RaveForce
veterán

(Gear, Gear, Gear 2, Gear 2 Neo stb) amik hulladék szintű vacakok voltak.

lol. Google Weart használok, de anno amikor kijött a gear1 azt is használtam, ez a kijelentés elég gáz volt, a gear1 megeszi ezt a vacak watchot keresztbe kb.... :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#47) Lord Sidious válasza guriga1234 (#45) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Igen, ugyan az a gari. EU-s modellnel egyseges gari van EU-n belul.

A tobbi "magyarazkodasnal" nem magad ismetelned, csak elfogyott a demagog, inkonzisztens "erv". ;) amugy meg a cikk cime, a gear s2 iOS tamogasanak erkezeserol szol. Ergo miert is ne lenne temaba vago, hogy az iPhoneokhoz erkezik egy full ertelmetlen third party app, amivel "lehet majd hasznalni" a gear 2s, mikozben nem lesz olyan szintu a felhasznaloi elmeny es a funkcionalitas is ki lesz herelve a watch-hoz kepest? :)

(#48) Lord Sidious válasza RaveForce (#46) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Igen megesz keresztbe 2X, sot legalabb 3x, mert vagy annyival ormotlanabb is, hogy elferne benne annyiszor. :DDD

(#49) guriga1234 válasza Lord Sidious (#47) üzenetére


guriga1234
addikt

Elvakult almaistenhívővel nem is tudom, hogy miért állok le vitázni. Veled végleg befejeztem a vitát.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.