Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Uraim!!! Nem kellene ezt tovább folytatni, mert durva flame az egész és ráadásul meddő vita, úgysem tudjátok meggyőzni egymást, úgyhogy ugorjunk... :U

Lord Sidious, Te viszont politikai tartalmú hozzászólás miatt figyelmeztetésben részesülsz! Ennek nincs helye a PH! Fórumain, kivéve a poltopicot. :(((

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#52) RaveForce válasza guriga1234 (#49) üzenetére


RaveForce
veterán

+1

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#53) mts válasza Lord Sidious (#47) üzenetére


mts
tag

Elolvastad mit írnak a kettő ** után? Bolti ismétlem BOLTI garancia! :C

[ Szerkesztve ]

(#54) Lord Sidious válasza mts (#53) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Az megvan, hogy ha EU-s az Apple termék, és akár hazai (Apcom) akár EU disztribútortól volt beszerezve, akkor garis is lesz bármelyik EU-n belüli APR-ekbe és Apple Store-okba? :U (sőt ha hivatalos disztribútortól vetted, akkor világgari is van egy évig. Tavalyi ausztráliai nyaralásom alatt Sydneybe cserélték a telomat, aminek behalt a kijelzője. (igaz azon volt Care is) :C Ergo ha veszel egy terméket pl.: a mobilkereskedés.hu-n, (magánszemélyként) és azzal valami baj lesz, azt viheted bármelyik Apple APR-be gariztatni és ugyanúgy cserélni fogják :K a "szürke import "az Apple termékeknél max az, ami nem EU-s piacra szánt modell, vagy viszonteladói refourbished.

Minden termékük után ott van a bolti gari. Mivel kb. ilyen a sablon szöveg ha egy új oldalt hoznak létre egy terméknek a webshopon, csak képet és infót kell feltölteni txt-be... :U de ha érdekel hívd fel Őket, az Appcomot, vagy az Apple-t

[ Szerkesztve ]

(#55) mts válasza Lord Sidious (#54) üzenetére


mts
tag

Az megvan, hogy nem tudsz szöveget értelmezni?

(#56) Lord Sidious válasza mts (#55) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

nálad biztos jobban... egységes, hatályos EU-s jogi normatíva mond valamit? :F de mint mondtam hívd fel ezt a számot és kérdezd meg: +36 80 983 435

[ Szerkesztve ]

(#57) mts válasza Lord Sidious (#56) üzenetére


mts
tag

Tehát nem... Szervusz!

(#58) Lord Sidious válasza mts (#57) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Ülj le fiam egyes. :D minden Apple termekre, ami EU-ba forgalmazott, es maganszemelykent vasarolt 1 ev vilaggari van... Tok mindegy, mit irnak sablon szovegnek oda minden termek melle az XXL gsm webshopjan. Nem birod felfogni, hogy az egy sablon page, amire feltoljak minden keszulek adatait kb. mint egy wordpress lap kategoria. De ha ennyire "ertelmes" vagy, akkor neked mar ugyis mindegy... Vettek tobben a forumon XXL-be Apple cuccot es ha valami baj volt veluk, az APR-ek csereltek.

[ Szerkesztve ]

(#59) mts válasza Lord Sidious (#58) üzenetére


mts
tag

Értem, értem, tehát tényleg nem tudsz.

(#60) Lord Sidious válasza mts (#59) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Draga gizmo men :) ahelyett, hogy pattogsz, ervelj... De nem megy, mint ahogy a szoveg ertes sem.

[ Szerkesztve ]

(#61) guriga1234 válasza mts (#59) üzenetére


guriga1234
addikt

Az xxlgsm annyira sablonszövegeket és adatlapokat gyárt, hogy pl. a note4 esetében a különböző variánsoknál (szín és ram) az ujjlenyomat olvasót írták újlenyomat olvasónak, újjlenyomat olvasónak és ujlenyomat olvasónak is. Nagy ritkán sikerült helyesen is leírni. Ez biztos a sablon adatlapok miatt volt így :DD
Érdekes módon van 36 hónapos és 48 hónapos gari is, csak az utóbbinál van gyári gari. Ez is biztos annak a fránya egyensablonnak a bűne. Mellesleg a 48 hónapos garis készülékek mindig drágábbak is, nem véletlenül. De hát ezt sem tudja a nagytudású.

(#62) doooo válasza Lord Sidious (#60) üzenetére


doooo
veterán

Ügyesen megváltoztattad a "videki" szavacskádat... :U Kapcsoltál, hogy hülyeséget írtál?

(#63) Lord Sidious válasza guriga1234 (#61) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Nem birod felfogni, hogy IMEI vagy nem telok eseteben sorozatszam alapjam van a gari minden Apple termeknel. Vilag gari van, nem kell vinned se szamlat (ez csak a masodik evhez kell EU-n belul) se gyari kiegeszitoket ha leadod egy APr-be vagy Apple Store-ba a gari pedig aktivalastol es nem vasarlastol indul...

[ Szerkesztve ]

(#64) Lord Sidious válasza doooo (#62) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Csak megneztem az adatlapjat es lattam, hogy O is Bp-n lakik, igy nem lett volna jo a south parkos videki men idezet. (Angol reszekbe Alabama Men volt a neve a jateknak) :DD

[ Szerkesztve ]

(#65) doooo válasza Lord Sidious (#64) üzenetére


doooo
veterán

Épp erre gondoltam :P

(#66) Lord Sidious válasza doooo (#65) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Mármint a South Parkos videki men asszociációra? Trolololo :D kedvet kaptam annak a résznek az újra nézésére. :D

(#67) doooo válasza Lord Sidious (#66) üzenetére


doooo
veterán

Arra is, meg arra is, hogy közben elolvastad, hogy "Budapest" az adatlapján.. :P :DDD De ne is mondd a sorozatot.. ezer éve nem néztem már... :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.