Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) Lord Sidious válasza guriga1234 (#32) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

"puffogtatod a levegőbe a konkrétumok nélküli téveszméidet, amiből látszik, hogy erősen hiányosak az ismereteid."

Saját vélemény csak írhatók :F

Próbáltam Wear-t iOS alatt (G Watch Urbane-t) és Watch-ot is. iOS-en nem érdemes még Wear-t használni, hiába pl.: a Moto 360 2 a piac egyik legszebb darabja, vagy a Gear S2, aminél a tekerős szerkezet nagyon jól használható, amikor próbálgattam tetszett is. (ha kicsit nagyobb lenne a kijelzőjének az átmérője, 1,2" --> 1,4".) Maga az 1. gen. Apple Watch szerintem egy hulladék, amit aki megvett tavaly, vagy idén az kiadott egy rakás pénzt, hogy béta teszter legyen, mint kb. az MacBook-nál. De még mindig jobban használható egy olyan eszköz ami nem "geatway" hanem konkrétan egy OS-re van kitalálva. Lehet, hogy a Tizenes Gear S2 sok funkcionalitást fog támogatni az iOS alatt, de hogy mindent nem az is fix, kb. az lesz, mint a Wear-es eszközöknél. Ennél fogva, akinek csak az értesítések kellenek meg egy két olyan feature, amire nagyon drága egy ilyen eszköz. (ebből fakadóan kicsit fölösleges is...) biztos megérni, de aki az iOS és a Watch közötti feature-öket akarja kimaxolni főleg Watch OS 2.1 után, azoknak az optimális vétel nem a Tizenes és a Wear-es okosórák.

Amúgy meg látom mindig nem értetted meg a lényeget, hogy magginak írtam a bullshit infóra, hogy a Watch nem drágább, mint a Gear S2 beugró szinten, ill. és akkor már inkább egy Watch, mert több funkciót érek el vele egy iOS-es telóval. De mivel még mindig nem sikerült felfogni a kontextus lényegét, inkább hagyjuk ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.