Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#41) Goblin12 válasza radi8tor (#39) üzenetére


Goblin12
őstag

Üdv,

én úgy vagyok a kérdéssel, hogy nem lehet úgy élni, hogy mindenben a rosszat a veszélyt a stb-t látva. . . Igenis valamikor vállalni kell, hogy na lehet, hogy pont ebbe fogok belepusztulni, de az is lehet, hogy pont ez menti meg az életedet vagy akárki másét.

Én csak azt látom, itt a fórumon is meg a világban is, hogy egy helyben áll a többség és fél hozzányúlni az újhoz. Hozhatnám példaként a Win8-at, de nagyon nem szeretnék elindítani bármiféle flamet trollkodást.

Ha lenne hirtelen annyim amennyibe az a TT Coupe meg a K1-es csoda benne kerül én tutira kipróbálnám.

A kérdést meg még mindig nem tudom hova tenni, hogy mi van ha hibázik. . . Mi van ha a mostani autód hibázik mert pl elenged a fék? Ha leáll amikor pont nem kellene? Olyan dolog ez ami bármelyik kocsival megeshet, de nem csak kocsival, repülővel, hajóval.

Biztos vagyok abban is, hogy megvan annak a lehetősége, hogy ne kelljen a rendszerre támaszkodni, ki és belehessen kapcsolni.

Ha a touchpedes dologban aggódsz oké az tényleg egy kicsit ingatag, de biztos annak is meglenne a maga pozitívuma. :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.