Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#69) Veriakilis válasza fLeSs (#67) üzenetére


Veriakilis
senior tag

Megtaláltam :) ,- én olvastam felületesen:

"Kicsit szkeptikusak voltunk az IPEAK-számokat illetően, ezért az X25-M-et egy valódi boottesztben is összevetettük egy lassúnak egyáltalán nem nevezhető Samsung SpinPoint T166 500 GB-os merevlemezének teljesítményével (tehát egy azonos rendszert telepítettünk (Norton Ghosttal) mindkét háttértárolóra). Az eredmények önmagukért beszélnek: a Samsung merevlemezzel a bootolás 70-75 másodpercet vett igénybe, míg az Intel X25-M alig 8-10 másodperc alatt végzett ezzel a feladattal; lenyűgöző. Az már más kérdés, hogy az emberek átlag napi egy-kétszer indítják be az operációs rendszert, tehát csak emiatt ne vegyünk SSD-t."

Ez a 8-10 másodperc a teljes bootolásra értendő?
Tehát ebben benne van az indulás során az alaplap szokásos öntesztje, IDES, SATA drive érzékelése?

Mert ez így bombasztikusan gyors.
Főleg azért, mert ez: "az emberek átlag napi egy-kétszer indítják be az operációs rendszert" rám nem igaz (nem szemrehányásként írom ezt!).
Én különféle okok miatt többször is újraindítom egy nap alatt a gépet, és elég türelmetlen vagyok a gép indulásakor (el is szoktam menni addig a gép elől...)

Veriakilis

A spagóca a kondenzátor, és az illesztőtrafó nevében térjetek meg. http://www.heatpipes.tk/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.