Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mikor elolvastam a hír címét ez jutott eszembe: "Micsoda? egy háttérkép?" :D Tudom gonosz vagyok. De manapság már sajnos szinte minden plusz tartalomért pénzt kérnek. :(
Remélem hamar bejelentik PC-re. Ma olvastam a hírt, hogy már készül a folytatás.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) MrPG8


MrPG8
aktív tag

Hurrá, kibővítették a játékidőt 1 héttel!!!

[ Szerkesztve ]

(#3) saelin


saelin
veterán

Ezeket a tartalmakat előre le kellett volna gyártani és szépen adogatni kifelé, így olyan nekem mintha csak a szájuk járt volna a több éves tartalommal kapcsolatban.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#4) Seikai


Seikai
aktív tag

Úgy érzem jól döntöttem, hogy csak akkor veszem majd meg, ha egy csokorba rakják a játékot pár tucat kiegészítésével együtt... @ goty vagy hasonló..addig ez így ennyiért sovány :(

Cooler Master HAF XM, Asrock Z87 Extreme4, i7-4790K @ 4.6Ghz, Corsair Vengeance LP 16GB 1600 DDR3, Gigabyte GTX 980Ti G1, Corsair RM 850W, Crucial C4 250GB SSD, 2TB WD Green, Logitech G35, G15, Roccat Kone, Win8 64, ASUS VG278HE

(#5) oriic válasza MrPG8 (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lesz az több is. :D

Live-Die-Respawn

(#6) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah..még a végén tényleg el leszel vele évekig...csak 1532 dollárba fog kerülni :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#7) oriic válasza Sirandrish (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

No igen. Közben új hír, csinálják már a 2. részt is. :)

Live-Die-Respawn

(#8) Sirandrish válasza oriic (#7) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mindenféle rosszindulat nélkül sem tudom hogy most sírjak vagy nevessek:N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.