Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) akoska07


akoska07
nagyúr

Jól tolják Noctua-nál. :))

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#2) Zanik


Zanik
addikt

Ez azért korrekt dolog egy hűtőgyártótól. Pedig semmi se kötelezné rá őket. Le a kalappal. :R

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#3) -Skylake- válasza Zanik (#2) üzenetére


-Skylake-
addikt

ilyen az amikor valaki nem egy hutogyarto, hanem A hutogyarto. Azert ha nem feltetlenul az ar alapjan latunk neki keresgelni, nehez indokot talalni, hogy miert valasszunk mast mint Noctuat. Nekem pedig meg a szin is nagyon bejon, amiert ugye sokan ekezik oket. Szoval ja, nem veletlenul premium gyarto.

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#4) Komplikato


Komplikato
veterán

Vártnál hamarabb jön? A Z270 lapok még csak fotókon érkeztek a hírekbe, amikor téma volt, hogy erre a kis időre milyen jó befektetés lesz. :D

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#5) kromatika válasza Zanik (#2) üzenetére


kromatika
veterán

Igen korrekt szerintem is a Noctua-tól.

(#6) pengwin válasza -Skylake- (#3) üzenetére


pengwin
addikt

Azért sok más hűtőgyártó is ad ingyen lefogatót a termékeihez, közel sem egyedi ez a hozzáállás.
Meg még jó, hogy korrektek, elég rendesen megkérik az árát ennek, amikor megveszed a hűtőjüket.

"ha nem feltetlenul az ar alapjan latunk neki keresgelni, nehez indokot talalni, hogy miert valasszunk mast mint Noctuat"
Ez egy tök jó érv. Ha nem nézzük az árat akkor a Skoda Superb mellett is nehéz érveket felhozni a Maibach-hal szemben.
Jók a Noctua hűtők, de azért a majdnem dupla árat szerintem nehéz megindokolni a teljesítmény többletükkel, de így van ez minden termékkategóriában az igazán csúcs dolgokkal.

Üdv, pengwin

(#7) Goblin12 válasza pengwin (#6) üzenetére


Goblin12
őstag

Megkérik az árát, cserébe minőséget kapsz, és nem mellesleg a hűtésük is tökéletes. :K

(#8) kovászos


kovászos
tag

Le a kalappal. Ez nem a magyar mentalitás. Mellesleg van reklám a dologban bőven, de idáig el kell jutni...

(#9) minek?:S válasza pengwin (#6) üzenetére


minek?:S
őstag

Pedig erre gondolom nem kötelezte őket senki, szóval igen is jófejség. Pont, hogy a minőségre tekintve kérhetnének el ezért is felárat.

Pl.: Másik piac, almás gyártó, nem elég, hogy semmi pluszt nem ad évente, inkább csak elvesz, cserébe minden csiribiri átalakító 30-40k, szóval létezik igen csak undorító gyártó is.

Üdv.:M.

(#10) minek?:S válasza minek?:S (#9) üzenetére


minek?:S
őstag

LoL mitszívtam, most látom, hogy ~2 éves cikk :DDD :DDD

Üdv.:M.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.