Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ROBOTER


ROBOTER
addikt

A három objektív láttán felcsillant a szemem.

Majd megnéztem az új 12-60 méretét. Bemattult a szemem picit. Bár ha elég a 120mm eq., egy objektíves cuccnak kiváló is lehet.

Az objektív egyébként mock-up, ide érzem a szagát.

[ Szerkesztve ]

(#2) #21123072


#21123072
törölt tag

10 bit csak 30fps-ig. Apróbetűs rész. :-)

(#3) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Brutál, le a kalappal. Gondolom egyúttal debütál m43-on is a full readout és ebből a 18MP-ből gyártja majd a 4k-t is:R.

Viszont hiányzik az IBIS, tartok tőle teljesen kihagyják a szenzorhűtés miatt:(

A mai nap bejelentéséből talán a G80 a legérdekesebb: megérkezett a belső 422/8bit felvétel és a jóféle 5-tengelyes stabi:R Sajna a vakuszinkront nem vitték túlzásba (1/160).

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#4) .mf válasza #21123072 (#2) üzenetére


.mf
veterán

Pont ezt akartam én is írni, hogy 4:2:2 10 bit csak 4k30-ig van, 4k60-nál 4:2:0 8-bit.

Érdekes a három új f2.8-4 obi is (8-18, 12-60, 50-200), de remélem a Leica logó nem viszi az árukat a hasonló átfogású, de végig f2.8-as Oly zoomok fölé... :U

Záporoznak a bejelentések most Photokinán (azaz előtte, mert hivatalosan csak holnaptól lesz): a cikkben említett GH5 mellett még 2 gép és 3 obi a Panától, KF Fuji MILC, Sony A99m2, Leica SL-obikat jelentett be, Oly pedig hamarosan az EM1m2-t fogja. Végre vége a nyári uborkaszezonnak.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#5) ledgeri


ledgeri
nagyúr

ÚÚ, a 60 fps-es fotómód után egyből a Casio EX-F1 ugrott be, így remélem elmennek a másik véglet felé... 1000kép valami komplementerbitrate felbontáson!!!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#6) t72killer válasza .mf (#4) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igen, a G80-at még bele lehetett volna írni a hírbe esetleg, vagy külön cikk lesz? Azt már tesztelgetik a szomszédban, nagyon vagány videóval kombinálva az 5-tengelyes stabi nagyon vagány, alkalmasint gimbal nélkül is létezhet vele az ember:Y

Persze a gh5 megér egy misét külön cikket, ami a sajtótájékoztatóból nem derült ki, hogy milyen szenzora van, remélek egy multiaspect stacked szépséget, de meglássuk:R

#7:R :) , szuper, megyek trollkodni :DDD

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#7) fi:zi'k válasza t72killer (#6) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mindjárt jön az is. :K

(#2) BiggusDickus
Köszi, kiegészítettem.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#8) bteebi válasza #21123072 (#2) üzenetére


bteebi
veterán

Soha semmi sem elég jó :P. Nekem az árát leszámítva túl sok bajom nem lenne vele :D. Mondjuk sajnos nagyon távol állok attól, hogy pro-nak nevezhessem magam :B.

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#9) #21123072 válasza bteebi (#8) üzenetére


#21123072
törölt tag

A cikkhez írtam kiegészítést, apa. :) #7-es megvolt?

(#10) Nartell


Nartell
csendes tag

Ha ezt APSC méretben hoznák ki egy percig sem gondolkodnék...

"Fel kell polírozni" - mondta az egyszeri nepper. True story...

(#11) t72killer válasza Nartell (#10) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az mire jó? APSc obipark is kéne hozzá. Amúgy a sony lehet kiad egy a7000-et versenytársnak.

Fénygyűjtőképességben amúgy ~1/3-1/2FÉ a különbség az APSc és a m43 között, nem egy olyan tétel, ami miatt rohanni kéne a kasszához. A végeredmény sokkal jobban függ a konkrét mintavételezéstől (=nyomorék lineskip á'la canon, kicsit zajos crop á'la Pana vagy rolling shitter de vajsima full readoutos á'la Sony).

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#12) bteebi válasza #21123072 (#9) üzenetére


bteebi
veterán

Megvolt fater. Oszt a humorérzék már az első hsz előtt se volt meg? :U ;)
(Amúgy kellően hasznos, fontos infó volt :R.)

Cancel all my meetings. Someone is wrong on the Internet.

(#13) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Az újabb hírek fényében kijelenthetjük, hogy lesz IBIS a GH5-ben? Nagyon kiváncsi voltam mit tud majd az új Olympus vetélytárs, de videózásban mindig gyengébbek és mostanra már elkopott valószínű a fényképezésbeli előnyük is.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.