Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Nagyobb házba aligha tehették volna bele ezt a készüléket. :D :D :D

Samsung Galaxy A54

(#2) helixP


helixP
nagyúr

Kíváncsi leszek, mint mond az, aki az előző tesztalanyokat szétszedte a tucat MTK-miatt.

(#3) pusszycat válasza Viktor0610 (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Elrettentő példa. ;]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#4) roli543


roli543
őstag

MI AZ A KÁVA??? :DD

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#5) Rover623


Rover623
félisten

Azért ha az AnTuTu nem fut le egy készüléken, az nem jó jel! :U

primus inter pares

(#6) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Ha nem lenne ilyen el........t külseje sokaknak bejöhetett volna a kicsi de jó felbontású kijelző miatt.

Rover623: Ja igen ez azért roppant érdekes.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#7) atike


atike
nagyúr

Csúnya... Semmilyen paramétere nem fogott meg (de azért a HD kijelző, a GG3, és az 1 giga dicséretes). Gondolom, hogy van rá igény, lesz piaca. :U Bár a "tudásához" képest azért picit magas ez az ár.

(#8) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Erre nincs jobb szó: ez ordenáré :D

All→M8

(#9) raziel01


raziel01
veterán

Az ilyeneket max 30-ért kéne adni.

(#10) lowlight


lowlight
tag

Annyira átgondolatlannak tűnik ez a készülék... Mondjuk a kamerája szerintem egyáltalán nem rossz.

(#11) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Majdnem olyan nagy, mint a Moto G (1st gen), pedig 0,3"-al kisebb a kijelzoje... Pedig ettol eltekintve tok jonak tunik.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#12) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Iszonyat randa, de végre egy kis kijelző+korrekt felbontás kombós készülék, több ilyen kéne, és nem csak a dzsunkánktól

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#13) janeszgol


janeszgol
félisten

A cikkre alapozva szvsz kurva jó kis telefon lehet. Nekem a formája baromira bejön, bár kicsit hosszú. Kamerája jó, kijelző hibátlan, az ereje bőven elég a legtöbb embernek. Ha nincsenek olcsó gondjai (wifi, hang stb) probléma, akkor ez egy jó kis telefon. Viszont a Lumia 630 kisebb, ami 4,5 colos.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#14) Goose-T


Goose-T
veterán

Ha nem lenne ez az otromba külseje, ideális női telefon lenne. Még mindig nem tudom, mit vegyek az asszonynak, ha kimúlik a Motorola Defy+.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#15) kortic válasza janeszgol (#13) üzenetére


kortic
tag

Viszont a Lumia 630/635 csak fél giga RAM-os

[ Szerkesztve ]

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#16) janeszgol válasza Goose-T (#14) üzenetére


janeszgol
félisten

Sonyk elég nőiesek (na nem az M2 :) ), illetve van szép Samsung is. Illetve a legnőiesebb márka az Apple. (Nem flém, tényleg az lett!)

kortic: Ez viszont igaz! :R

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#17) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

A hw gyenge, de legalább külsőre kimondottan ízléses darab. :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#18) rodrigez válasza Csapoati (#11) üzenetére


rodrigez
senior tag

Sőt a Gen. 1 Moto G, ami nekem is van csak 129.9mm hosszú. :)

(#19) pusszycat válasza Goose-T (#14) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Galaxy S6-ot. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#20) fateless


fateless
veterán

Ez sem ma jelent meg.
Egy normális házba dobva elég jól fogyhatna a készülék...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#21) pusszycat válasza fateless (#20) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

De. Csak eddig nem merték megmutatni. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#22) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Egy 4.2-es kijelzőt beletenni egy 135 mm magas házba szinte már művészet... :P

(#11) Csapoati: Ha jól rémlik a Moto G jóval kisebb ennél, nincs 130mm a magassága...

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#23) fateless válasza pusszycat (#21) üzenetére


fateless
veterán

Több hónapja piacon van, ha jól emlékszem, november óta, negyed éve.

Ha nem ilyen méretes külsőbe lenne csomagolva, már ilyet használna a feleségem...

Az M512 egyébként jobban megéri az árát. Hasonló hardver, de 5" kijelző, ami arányosan jó méretű házba lett csomagolva (csak pár mm-rel hosszabb ennél). Jó kis 4G-s telefon lett

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#24) roli543 válasza tothmaxy182 (#22) üzenetére


roli543
őstag

Sőt, az Lg g2 mini a 4.7es kijelzőjével is 130 alatt van, a Sony ZL pedig 5 colos kijelzővel 132 magas... Azért az se semmi :D

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#25) Csapoati válasza rodrigez (#18) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Igaz, tehát ez még fél centivel magasabb is, pedig a G-nek sem kis fekete rész van alul.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#26) nextman


nextman
aktív tag

Nem tudom sikeres lesz -e a keszulek, de alapvetoen az otlet jo, hogy kis kijelzo ala is nagyobb hardver kell, mint a piacon levo elavult modellekben van.

(#27) vicze válasza sz.balazs.95 (#17) üzenetére


vicze
félisten

Szóval azt mondod vigyem az iróni a detektorom szervizbe, mert valahogy nem jött át. :P

(#28) atike válasza kortic (#15) üzenetére


atike
nagyúr

....de nem is androidos.... :U

(#29) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Méretben hiánypótló, az előlap helykihasználása pedig igényfüggő :)

Jó lehet

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#30) Thaaleum


Thaaleum
aktív tag

Dat káva! :Y :R Pedig a hátlap tök pofás lett, nem is értem, hogy az előlapja hogy lehet ilyen ótvar. :(
Egyébként a külsején kívül nincs komolyabb probléma vele, használható "kis" telefonnak tűnik.

„Egy szónak is száz a vége...” - Legendd

(#31) kolosanyi válasza Rover623 (#5) üzenetére


kolosanyi
veterán

Micsoda katasztrófa... ;]

(#32) Goose-T válasza janeszgol (#16) üzenetére


Goose-T
veterán

pusszycat, janeszgol: bár bármilyen telefont meg tudnék venni (legalábbis a kommersz kínálatból, egy Vertuhoz pl. már fel kéne törni némi lekötött betétet), az asszony agyon is vágna, ha 50-60 ezernél többet adnék ki telefonért. Sőt, magamnak sem vennék annyiért, na jó, én talán 70-ig elmennék. Nagy előfizetés meg nem játszik, mert egymás közt ingyen beszélgetős flottánk van, ahhoz meg nem adnak olcsón telefont.

[ Szerkesztve ]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#33) sz.balazs.95 válasza vicze (#27) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Nem, nekem tényleg tetszik külsőre a cucc. :B

Csak ezzel a vacak S400-zal max. az OS-t tudnám szépen futtatni, mást már nem igen. :N

Komolyan, az S400 kb. a szint, aminek a minimumnak kéne lennie, mert ezalatt még az OS sem fut szépen, az meg úgy eléggé a használhatatlan kategória, ha még maga az alap rendszer sem megy rendesen.

A középkategóriának ott kéne kezdődie, hogy S6x0, mert az már sok mindenre használható. A felső meg az S8x0, ami szinte kompromisszum mentes.

De ez akkor sem középkategória így. :(

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#34) Headbang


Headbang
aktív tag

hw az elmegy, de ez az előlap...úgy nèz ki mint egy èrintőkijelzős távkapcsoló, a nagy kávák miatt

(#35) fateless válasza Headbang (#34) üzenetére


fateless
veterán

Miért, gondolj csk bele: döntéssel vezérelt autós játéknál legalább jól megfoghatja a gyerek a telefont ;)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#36) Graphics válasza sz.balazs.95 (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Minek az S610/615 a kozepkategoriaba?

Kozepkategoria ez Snap400/410/ es az ujak majd. Bőven elég volt meg az S400 is nekem

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) sz.balazs.95 válasza Graphics (#36) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

Mert az lenne értelmes középkategória... :U

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#38) janeszgol


janeszgol
félisten

Duliee: +1. Szeritnem egy Snapdragon 400 az emberek nagy részének elég. Még a játékosoknak is. Ahhoz már nagyon nagy HC arcnak kell lenni, hogy ne legyen elég. Én inkább azt csinálnám, hogy az S400-hoz mellékelnék 2-3 giga ramot. Ez jobban szolgálná az emberek igényeit.
Ja és ha már S400, a 4 meg a 8 giga háttértárat elfelejteném. Minimum 16 giga, de a középben 32 GB flash.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#39) GeryFlash válasza Graphics (#36) üzenetére


GeryFlash
veterán

:Y

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#40) Headbang válasza fateless (#35) üzenetére


Headbang
aktív tag

Lehet, vagy az infocus projektorokhoz szánt távirányító formaterve már úgyis adott volt :D

(#41) Button


Button
aktív tag

szegénykém, hát ez mi?
kicsit méltatlan ehhez a márkanévhez
de úgy látom így is "tetszett" :Y

(#42) doooo válasza Graphics (#36) üzenetére


doooo
veterán

Akkor te például hova sorolnád a S615-öst? :U

(#43) GeryFlash válasza doooo (#42) üzenetére


GeryFlash
veterán

Szerinte a felső kategória, hisz az s410 csak a leghárdkórabb vér Istvánokat nem tudja kiszolgálni :U igaz, hogy az s615 még az s800nél is gyengébb, de ilyet meg ne lássunk a közép kategóriában, tiszta pazarlás...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#44) Csapoati válasza Button (#41) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A kijelzo-hardver paros meg az ehhez tartozo ar nekem is tetszik.
GeryFlash: A 615 felso-kozepkategoria, kb a 100-120 ezres telokba valo.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#45) C$abi


C$abi
aktív tag

Szegényke de ronda ezzel az óriási méretű kerettel, mellesleg nem értem miért lett legyengézve a 8226-os Snapdragon 400, amikor máig egy relatíve erős chipnek számít, igaz a konkurenciához képest immáron gyengébb, de attól meg bőven akárkinek.

[ Szerkesztve ]

(#46) Viktor0610 válasza Button (#41) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Lehet, bennem van a hiba, de nekem az InFocus nem márkanév. :P :D

Samsung Galaxy A54

(#47) janeszgol válasza GeryFlash (#43) üzenetére


janeszgol
félisten

Mesélj, mire nem elég az S400/s410? Az antütü pontszámokra? :)
Vagy kell a zsebfűtés? Én azt tapasztalom, hogy az emberek legtöbbjének tökre mindegy mi van a kaszni alatt a telefonban, mind ugyan arra használja.
Inkább legyen benne értelmes méretű flash, no meg Ram. Jó dolog a microSD bővítés, kényelmes is, de egy csomó baj forrása.
Ja és értesítő led. Könyörgöm egy Voda Smart Miniben is van. Inkább ilyenekre kell figyelni, mivel a telefon maradjon telefon.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#48) GeryFlash válasza janeszgol (#47) üzenetére


GeryFlash
veterán

HD streamek nézésére, én erre használnám, erre alkalmatlan, és csak ezért nem fogok 200 ezret költeni egy telefonra. Játszani nem játszom, de kizártnak tartom hogy egy Dead Trigger 3, Fifa vagy a legújabb Asphalt jól fusson ezen...

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#49) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

"Ha láttunk már minimalista dizájnnal rendelkező dobozt, akkor most majd úgy érezzük, hogy mégsem láttunk,..."
Nem, nem érzem úgy. A Xiaomimnak épp ilyen minimalista volt, sőt, az még be se volt festve.

Hát a kávák nem semmik, azt hittem, hallucinálok. :D

janeszgol azért megnézném, hogy menne nekem a GTA:SA max grafikán S400-on.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#50) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Mi ez a sok noname kacatteszt mostanában? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.