Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pilóta


pilóta
nagyúr

Én azt nem értem, hogy miért nem lehet egy kicsivel vastagabbra csinálni, hogy értelmes hangszóró is elférjen benne? Hely van bőven a TV alatt...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#2) Predatorr válasza pilóta (#1) üzenetére


Predatorr
őstag

Elképesztők ezek a marketing dumák. Az még inkább, hányan beveszik. Ez kb. mono „élmény” basszostul.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#3) junior11 válasza pilóta (#1) üzenetére


junior11
veterán

Van a Panának komolyabb soundbarjai is, pl. a tavaly bemutatott SC-HTB700 és 900-as is.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#4) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Bénák ezek az izék, nem is értem a létjogosultságuk, sima tévéadás nézésre elegendő a tévék hangszórója, akinek kevés az előtt két út áll:
- vesz egy pár jó minőségű sztereó hangfalat erősítővel
- vesz egy házimozi rendszert minimum 5.1 de van már 7.2 is.
Kész.

junior11

Maga a "soundbar" mint fogalom komolytalan.

[ Szerkesztve ]

(#5) #89309696 válasza Cs1csó (#4) üzenetére


#89309696
törölt tag

Jogosultságuk lenne, csak elvitték rossz irányba. Ha nem kell kiépített sztereó vagy térhangzású rendszer, viszont a lapos TV méretéből adódó hangnál jobbat akarsz akkor ott a soundbar, reális árral tök baró volna. Erre kitalálnak mindenféle szirszart amit úgysem teljesít, de 10x annyit elkérhetnek érte.

(#6) Duree


Duree
veterán

Ez egy újabb üres marketing fogás, vicc az egész, nem tudom melyik f@szkalap gyártó találta ki a hangprojektort, de tört volna el a keze annak aki megalkotta.

duree54

(#7) Cs1csó válasza #89309696 (#5) üzenetére


Cs1csó
félisten

Igen, egy kis olcsó "hangzásjavító" de pont hogy már fűt-fát ígérnek drágán, nagyon drágán.

(#8) CharlieDrop válasza Cs1csó (#4) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Azért vannak szobák, ahol nem fér el az 5.1
Most egy ilyen 3.1 rendszerem van, de inkább az sincs a TV-re kötve.
Évek óta figyelem mire cserélhetném le, mert az se az igazi (igazából egy ráadiós DVD lejátszó, ami 5.1 lenne, de a hátsó hangszórókat sohasem tudtam használni)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#9) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Itt is erős a marketing, így nem lehet csodás térhangzást kreálni. Szerintem van értelme a soundbarnak, csak ne akarják olyannak beállítani, amire nem képes.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.