Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) eclipse006


eclipse006
őstag

Az elsõ promóvideó nagyon király lett. Egyébként nekem tetszik ez a HP design. :)

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#2) GeryFlash


GeryFlash
veterán

A 900 dolláros milyen proci van? Egy i5u amire azt mondják hogy perfomance?

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#3) Alchemist


Alchemist
addikt

Ez a hajtogatósdi eléggé öncélúnak tűnik...

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#4) jbush válasza GeryFlash (#2) üzenetére


jbush
tag

Oda van írva: QC, azaz négymagos. Szerintem i5-6300HQ vagy 6350HQ.

(#5) leslie23


leslie23
tag

x360 i5-tel, 8 gb rammal, ssd-vel 700 dollárért elég jó vétel lenne...

(#6) GeryFlash válasza jbush (#4) üzenetére


GeryFlash
veterán

:R Nem is tudtam, hogy már notebook prociknál is van 4 magos i5

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#7) DithenS válasza GeryFlash (#6) üzenetére


DithenS
senior tag

Alapból úgy kellet volna felépíteni a vonalat mint az asztalin.i3 2 magos de keveset fogyaszt.i5 többet de teljesítmény jobb illetve 4 magos.i7 meg mehetne a gamergépekbe.De ezekkel az U-s procikkal szétcseszték.Minek kell 15 wattos prociból 3 féle termèkkategóriát lètrebozni?

(#8) rudi válasza GeryFlash (#6) üzenetére


rudi
nagyúr

Sőt már meg is mértük, szépen pörög.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#9) GeryFlash válasza rudi (#8) üzenetére


GeryFlash
veterán

Kösz Rudi :R

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#10) Tomcat


Tomcat
őstag

Legalább van 1db AMD-s is köztük, csak sajnos a gyenge kijelzővel.

Tomcat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.