Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

Ezt a terméket nem értem... a Black 5 csak 20 euróval drágább. Szerintem nem fog senki azon a 20 eurón spórolni, sőt a Black 6 használt ára is hasonló :U

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Azt hittem ilyen 35 körül lesz a "belépő" szint, erre 75k. Bocsánat. :D

Megyen!

(#3) ibenny


ibenny
senior tag

Ja, hogy ez az olcsó, aha..

(#4) D.Va


D.Va
senior tag

Ez most a SESSION-t váltja vagy abból is lesz új verzió idén?

(#5) Nirvanus


Nirvanus
aktív tag

Belépőszint 75ért?

[iTX-or-GtfO!]

(#6) StLui válasza Nirvanus (#5) üzenetére


StLui
veterán

Én 10 eFt-os EKEN-t meg egy 25 eFt-os ThiEye T5e kamerát használgatok, de nevetségesnek tartom,hogy gopro-nál meglepődtök a 75 eFt-os áron belépő szinten, mikor 150-180 a csúcs.

[ Szerkesztve ]

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#7) gerenda110


gerenda110
aktív tag

én 28ért vettem újonnan sj5000x Elitet.
nekem az is jó..:D Azért meg nem fizetek mert rá van írva hogy Gópróhíró ..... nyilván jó..... de az olcsó is tud olyat mint a drága:)

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#8) djculture


djculture
félisten

Vicc ez a cucc...

(#9) ripla


ripla
őstag

Minden vágyam, hogy én is hülyén vigyoroghassak a kamerába, hogy a többi hülye meg lájkolhassa.

(#10) StLui válasza ripla (#9) üzenetére


StLui
veterán

Az a telefon szelfi kamerája max. Ez legtöbbször sisakra, motorra, stb van felszerelve, és nem magadat veszed vele. Amúgy ha nem érdekel az akciókamera minek olvasol ilyen cikkeket?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#11) tibor72 válasza StLui (#10) üzenetére


tibor72
tag

Nem érted.... A cikkben szereplő videóból ugyanis ez jön le :DDD :DDD :DDD

(#12) #16820480


#16820480
törölt tag

Kattintottam, mert alapvetően érdekelne egy ilyen, de ez nekem nem olcsó még :N Biztosan nagyon jó cucc, de ennyiért inkább veszek mini kompakt gépet bringázáshoz, úgyis inkább fotózni szeretnék vele.

(#13) kiskakas válasza gerenda110 (#7) üzenetére


kiskakas
senior tag

28-ert, hol?

(#14) D.Va válasza #16820480 (#12) üzenetére


D.Va
senior tag

Hát egy mini kompakt géppel mindent fogsz tudni csak fotózni nem... főleg bringázás közben... Mondom ezt úgy hogy egy Nikon 1 J1-et cipelek magammal ami szintén siralmas erre a célra, pedig profibb és főleg drágább (volt anno) mint egy olcsó kompakt gép...

(#15) Cyberboy42


Cyberboy42
senior tag

lehet ezzel normális látószögben is kamerázni/fényképezni, vagy minden felbontáson ilyen görbület van benne? :W

...A teknős ezután pszichoanalitikusként kezeli az identitászavaros krokodilt...

(#16) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Ez úgy 50k-ért jó lett volna. Próbáltam a Xiaomi Mijia-t, de borzasztóan élettelenek a színei, hiába olcsó.

[ Szerkesztve ]

(#17) StLui válasza tibor72 (#11) üzenetére


StLui
veterán

Akkor elnézést, nem néztem meg, és úgy pofáztam bele :R

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#18) D.Va válasza Jhonny06 (#16) üzenetére


D.Va
senior tag

Képminőségben sztem a SONY az egyetlen igazi konkurens, talán még jobb is mint a GOPRO, de nem is olcsóbb sajna...

(#19) toyone válasza Cyberboy42 (#15) üzenetére


toyone
őstag

Lehet

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#20) total90 válasza Cyberboy42 (#15) üzenetére


total90
veterán

Persze, hogy lehet, de google a barátod.

Más... sokan rinyálnak, hogy drága (ez igaz), de jobb is mint a többi. A Sony konkurencia, de nem is olcsóbb. Azzal ne áltassa magát senki, hogy egy harmad annyiba kerülő cucc hozza a GoPro vagy Sony képminőségét.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#21) Balesz17 válasza total90 (#20) üzenetére


Balesz17
csendes tag

Pontosan, néha fogom a fejem a "GoPro killer" tesztvideók alatt amikor látom egyesek mit neveznek konkurenciának... xD Értsük meg végre, a GoPro bár meglepőnek hangzik valóban technológiát árul. A 300e ft-os telefonok korában nem igazán lehet túlárazottnak nevezni. Ami hasonló kalibert tud az a Xiaomi Yi 4K (apróbb betegségek), de nem ismerem a szervizhátteret így egy HERO5-re esett a választásom. Egy biztos, aki nem videoszerkeztés szintjén akar belemélyedni az videózzon telefonnal mert amúgy drága.

FPV drón csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCqy-Gdfmw3Ki-zP4BpG8wcw

(#22) Jhonny06 válasza Balesz17 (#21) üzenetére


Jhonny06
veterán

Igen, igazából a Yi 4K is nagyon hülyén van árazva. Azért a minimális árkülönbségért már inkább a GoPro, aminek rendes supportja van és egy bejáratott brand, akik ezer éve ezzel foglalkoznak és nem csak legyártattak valami random szart. Meg a világ másik végére küldheted garanciáztatni, stb. Mondom ezt úgy, hogy imádom a Xiaomi cuccokat, de akciókamerát nem érdemes tőlük venni.

(#23) gerenda110 válasza kiskakas (#13) üzenetére


gerenda110
aktív tag

munkahelyemen. Szegeden. Utolsó darabos volt, és kaptunk rá kedvezményt + dolgozói kedvezmény olyan 45%

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#24) gerenda110 válasza kiskakas (#13) üzenetére


gerenda110
aktív tag

wq

[ Szerkesztve ]

Az élet szép. Ha tetszik, Ha nem!

(#25) tuki2200 válasza Jhonny06 (#22) üzenetére


tuki2200
senior tag

Nemsokára nem lesz ilyen problema, ugyanis a Xiaomi veteli ajanlatott tett a Gopro-ra, johet a YiPro :DDD

(#26) Jhonny06 válasza tuki2200 (#25) üzenetére


Jhonny06
veterán

Isten őrizz, hogy megvegyék.

(#27) mj1981 válasza Jhonny06 (#26) üzenetére


mj1981
tag

Ha netántán meg is venné itt a név dominál hogy Gopro...
Ezzel a névvel mindent el lehet adni.:-D :-o

(#28) SEB111 válasza ibenny (#3) üzenetére


SEB111
csendes tag

Semmi értelme :(

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.