Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

"megnézhetjük, hogy mire számíthatunk a korábbi Fallout fejlesztőktől." - Sok jóra nem számítok a video alapján.
A grafikája meg kimondottan átlagos.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) Wesder válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


Wesder
félisten

"Ingyen" lesz, és még így is panaszkodunk?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) GodGamer5 válasza Wesder (#2) üzenetére


GodGamer5
addikt

Hol látsz ingyen feliratot???? Nem az "ilyen"-t nézted be?

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#4) Wesder válasza GodGamer5 (#3) üzenetére


Wesder
félisten

PC-n és Xboxon Gamepass-os lesz, és az MS-t ismereve még sokàig lesz 1$€300ft egy hónapra. Tehàt "ingyen" lesz.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#5) GodGamer5 válasza Wesder (#4) üzenetére


GodGamer5
addikt

Akkor ennyi erővel a Forzák is ingyen vannak mert most még olcsó a gamepass... Azért ez így elég nagy pontatlanság és te sem gondolhatod komolyan. Az van ingyen amire rámegyek, hogy free és már megy is A gamepass meg maximum olcsó, de nem ingyenes és azért olcsó, hogy rákapjanak az emberek, de ez nem lesz így örökké, ráadásul ahhoz bankkártya kell, tehát Pistike csak úgy nem tud gamepass-olni "ingyen". :)

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#6) nubreed válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


nubreed
veterán

Nekem az nem tetszik, hogy retro-futuristic ez is. Ha már sci-fi, miért kell erőltetni ezt vintage/retro vonalat? Ráadásul ez már nem is egy post apokaliptikus földön játszódik, hanem tök más bolygón, így pláne nem értem. Szóval ha már sci-fi jó lenne ha végre teljesen modern, jövőbe mutató lenne a környezet is, a tárgyak és minden.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#7) Wesder válasza GodGamer5 (#5) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, a Forzàk is ingyen vannak.
Ha neked így jobb, akkor szinte ingyen van. Azzal meg nem tudok mit kezdeni ha pistike feketén dolgozik és nem làtott még bankkàrtyàt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) gyimger válasza nubreed (#6) üzenetére


gyimger
őstag

Akkor én megfordítom. Nem tetszik, hogy sci-fi. A Fallout volt a kedvenc sorozatom, és reméltem egy jó poszt-apokaliptikus RPG-t, de ez a videó minden reményemet elvette.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#9) Fitzgerald válasza GodGamer5 (#5) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Telenor billing-el is lehet fizetni.

Az art style továbbra is gusztustalan és bazári, a neten körbenézve látom nem vagyok egyedül a véleményemmel.

(#10) Šolaire


Šolaire
veterán

Fura nem erre számítottam. Nekem azonnal a No man Sky jutott eszembe. Pillars of Eternity zseniális ezt nem tudom hova tenni.

“Praise The Sun” \[T]/

(#11) Wesder válasza Fitzgerald (#9) üzenetére


Wesder
félisten

Gamepass-t pont nem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#12) Fitzgerald válasza Wesder (#11) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Pécén lehet, azzal fizettem. Konzolon nemtom mi van.

(#13) Wesder válasza Fitzgerald (#12) üzenetére


Wesder
félisten

Akkor lehet vàltozott, mert tavaly a Gold és GP csak bankkàrtyàs volt.
Bàr Pistike esetében mindegy, mert ha nincs bankkàrtyàja, akkor Telenor Walletje sem hinném hogy van.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) HELLAFLUSH válasza Wesder (#13) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

:C Pistike havonta 1-el kevesebb doboz cigit szív és ingyen van a game pass :DDD

(#15) Wesder válasza HELLAFLUSH (#14) üzenetére


Wesder
félisten

3000ft egy doboz cigi?
Ha nincs kàrtyàja, akkor az akciókat is bukja.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#16) tomazin válasza HELLAFLUSH (#14) üzenetére


tomazin
veterán

szerintem pistike alatt 14éves gyerekre gondolt, akinek korából adódóan nincs se bankkártyája, se munkahelye.

(#17) Wesder válasza tomazin (#16) üzenetére


Wesder
félisten

A szüleinek sincs gondolom, és zsebpénzt sem kap.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.