Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Azért ez se egy szépség de jó lesz. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Morden24


Morden24
nagyúr

Ez effektíve egy Blackstone, alul csúnya gombokkal, amik valahogyan furcsán nem odaillőek.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#3) #16820480


#16820480
törölt tag

szerintem szép ez a telefon :) és elég hamar a boltokba kerülhet. kíváncsi vagyo kazért a pontos paraméretezéseire, meg arra is, hogy a független verzió (ebből ígértek asszem olyat is) mikorra lesz elérhető és milyen áron.

az egyik ismerősöm a napokban kapott egy G1-et, eddig nagyon meg van vele elégedve, bár jóformán csak a hardveres felét volt ideje vizsgálni. ha kicsit felpörgetnék ezt a rendszert, akkor jó lehetne.

(#4) ALI_G


ALI_G
veterán

teszt várható?

(#5) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Hát ha ez ilyen hamar kapható lesz, akkor várok, mert le fogja vinni a G1 árát szvsz.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#6) No-kia


No-kia
őstag

a formaterv emlékeztet egy másik telóéra, nem lehet hogy photoshop? a gombok nem nagyon illenek rá, de amúgy szép

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#7) #16820480 válasza No-kia (#6) üzenetére


#16820480
törölt tag

touch hd esetleg?
attól még szép :)

(#8) plus44


plus44
veterán

G1-hez képest?? Isteni:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#9) opera11


opera11
tag

Na, végre :))

Vicces aláírás helye

(#10) asadasad22


asadasad22
őstag

ez már nem csak qrvajó, hanem qrvajól is néz ki. a QWERTY-ért mondjuk kicsit kár..

(#11) fateless


fateless
veterán

Minden szép és minden jó, de a bill-lel pont az tűnt el, ami miatt érdekelt a készülék :(

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#12) #16820480 válasza fateless (#11) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem lehet minden telóban (fizikai) qwerty, vannak akik nem igényik és nem akarnak a súly és ártöbblettel számolni emiatt. majd idővel kialakul egy termékpaletta eköré a platform köré is.

(#13) Lirion


Lirion
addikt

Touch hd külsőt az androidnak. :R Erre már nem lehet mondani, hogy ronda, bár a kör alakú gombok helyett téglalap alakúak jobban illenének a designhoz szerintem, de így is jó.

(#14) student


student
őstag

jo htc szokás szerint ennek se lesz vakuja?

(#15) NeRo28


NeRo28
aktív tag

Ez szerintem photoshop,tuti nem létezik a készülék!Egyértelmű,hogy a hd az alapja a képnek!

(#16) No-kia válasza NeRo28 (#15) üzenetére


No-kia
őstag

király, már ketten vagyunk :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#17) macikos válasza student (#14) üzenetére


macikos
addikt

Egy telefonnak miért kellene, hogy legyen vakuja a parasztvakításon kívül?

(#18) Magnum_ válasza macikos (#17) üzenetére


Magnum_
nagyúr

mégis mindig elöfordulo, ugyanis egy ilyen telefon esetében ez a fö szempont sokaknál, nem mondjuk a rendszer használhatósága/gyorsasága és hasonlok... :F

I humbly and respectfully decline™

(#19) No-kia válasza macikos (#17) üzenetére


No-kia
őstag

nekem jól jön, pl koliban ha reggel megyek tusolni,nem kellnek fel a szoba társaim( bár amúgy is jó ha 8 ra felkellnek :DDD ) de egy xenon vaku meg sötétben vagy rosz fényviszonyok között, (anyum telója) elég sokat segít a jó képhez

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#20) Ricardo


Ricardo
félisten

Ez már pofásabb mint az előd (feltéve hogy ne kamu), bár a qwerty jó dolog. Nem kell sok idő és sok telefonon fut majd android.

(#21) Magnum_ válasza Ricardo (#20) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ha ez kijön, gondolom csak követi majd egy olyan, mint a HD pro terv, hogy kicsuszik alóla a qwerty... ugy azért igencsak tökéletes közeli lehet...

I humbly and respectfully decline™

(#22) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Nekem nagyon tetszik, hasonlit az egyik gyártásban levő koncepciómhoz. Már csak a méreteire vagyok kiváncsi és hogy kapacitiv lessz-e a kijelző, vaku nem kell (na jó ha legalább olyan ereje lenne mint a kiskompaktokban akkor kéne), inkább led segédfény ami zseblámpaként is használható

Cseberből vederbe

(#23) #16820480 válasza Magnum_ (#21) üzenetére


#16820480
törölt tag

azért messze ez még a tökéletestől, bár az igaz, hogy inkább szoftveres problémáim vannak vele...
átolvasva megint az engadget tesztjét, elég sok dolog nem tetszik. főleg az email, szervező funkciók, az irodai csomag teljes hiánya, médialejátszó butasága, stb... persze előbb utóbb ezeket fogják valakik orvosolni, de az egész felett ott lebeg az, hogy ez google, és használd online. ami a kontaktoknál meg még pár helyen nem igzaán kellemes (leglaábbis szerintem).

(#24) Magnum_ válasza #16820480 (#23) üzenetére


Magnum_
nagyúr

igen, kiváncsi lennék a rendszerre, de ha az hatékony, jol kezelhetö, okos, akkor jo lesz... Te probáltad már az Androidot?

I humbly and respectfully decline™

(#25) rOwLeY


rOwLeY
őstag

A G1-hez képest ez kimondottan emberesen néz ki!

(#26) joey04


joey04
titán

No ez már jó lesz szerintem (ha igaz)
kamerához: szerintem is fontos lenne a vaku, inkább lenne 3mp+ led mint 5mp+ semmi.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#27) #16820480 válasza Magnum_ (#24) üzenetére


#16820480
törölt tag

nem, egyelőre nem volt hozzá szerencsém, két forrásom van: az egyik a netes tesztek, a másik meg egy barátom, aki most vett egyet. de az a helyzet, hogy bár mindkettő alapvetően optimistán áll hozzá, és nagoyn pozitívan ír róla, de maguk a tények, amiket leírnak, azokról tudom, hogy engem valószínűleg halálra idegesíŧenének. leglaábbis amíg tudom, hogy ez nem csak így működhet.
magának a rendszernek a kezelése nagyon jó amúgy, csak az egyes ilyen alkalmazások idegesítőek. pl. a gmailes postafiókkezelés (tudom sokan szeretik, de én levelezésben utálom a párbeszédes megoldást, mappák hiányát), a gtalk (alapból csatlakozik ahogy bekapcsolod a telót), office hiánya (csak mailből lehet pdf meg doc fájlokat megnézni, de azt is csak úgy, hogy előbb szerver oldali konverzión esik át, és html-ként mutatja), a kapcsolatok automatikus (és kényszerű) szinkronizáláse google contacts-szal, ugyanez a naptárra.
ha valakinek mindene google, vagy abban nőtt fel, akkor biztos ez szuper, ahogy más konkurens rendszereknél is így van, de ha viszont nem, akkor bosszantó.

(#28) sanzi89 válasza AS (#1) üzenetére


sanzi89
addikt

A HTC-k sose voltak a külcsinről híresek, ez se lóg ki a sorból.

"Mindent azért kell tudni mert kérdezik, nem azért mert hasznos."

(#29) eami válasza sanzi89 (#28) üzenetére


eami
addikt

hát.... ízlések és pofonok ;) szerintem pl bármelyik nokiát verik ;)
másrészről viszont itt egy halom látványterv ahonnan a cikkben szereplő is valszínűleg származik:

http://www.talkandroid.com/android-forums/android-hardware/341-t-mobile-g2-phone.html

Itt vannak sokkal jobbak is ;)

[ Szerkesztve ]

(#30) fateless válasza #16820480 (#12) üzenetére


fateless
veterán

Igen, egyetértek, nem kell mindenkinek qwerty, ez azonban nem mond ellent annak, hogy a bill-lel az tűnt el, ami miatt érdekelt a készülék. (Ez teljesen szubjektív vélemény volt és marad is...)
Ami miatt akkora siker lett Amerikában, az részben a qwerty bill volt, ott nagyon fontos ez a feature (lásd sidekick és átrsai sikere). Nem annyira jó, mint az iPhone odaát, de ezzel bevágódott.
Tehát jó ez a készülék, de nem nekem.

Kérlek, ezek után ne csavarjátok ki a gondolatot és alakítsatok egy iPhone vs G2 párharcot.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#31) evone


evone
őstag

ez a telefon kurvajol nez ki

ThinkPad X41,T61 < bármikor elcsérelem őket X200s-re. :)

(#32) Enjoy


Enjoy
addikt

Ez egy HD megspékelve egy kis "painttel" :)
Amúgy jó lenne, ha későbbiekben megoldanák, hogy win.mobile-ra is fel lehessen tolni az androidot... de ugye winmo bácsinak ez nem érdeke.

► més que un club ◄

(#33) CHIPman válasza Enjoy (#32) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Már rég művelik. HTC Touch, HTC Kaiser és HTC Touch Cruise modellekre már elérhető. Na meg még valami HPra is.
Aszzem XDA Developers fórumon olvastam.

[ Szerkesztve ]

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#34) dawid92


dawid92
tag

Hát, azért ez sem egy matyóhímzés, de a G1 szintje alá azért nehéz lett volna süllyedni... A többi minden jó.

(#35) zolmesz válasza Enjoy (#32) üzenetére


zolmesz
aktív tag

Ez így van, ez egy Touch HD, csak a gombok mások.
De nem hinném, hogy teljesen ugyanolyan kinézettel, csak más op.rendszerrel és más néven, G2-ként piacra dobnak egy új készüléket.
Szerintem inkább az a pletyka lehet az egész alapja, hogy a HD majd Android-dal is meg fog jelenni, vagy olyat is lehet rátenni, és egy lelkes rajongó meg is rajzolta.

(#36) zolmesz válasza dawid92 (#34) üzenetére


zolmesz
aktív tag

Csak úgy kiváncsiságból, mutatnál egy készüléket, ami Neked "matyóhímzés"?
De tényleg, nem kötekedésiből, semmi gúnyos hangsúllyak, csak társalgás szinten, és mert tényleg érdekel.
Szerintem a HD az egyik legjobban kinéző PDA, amit eddig láttam.
Kinek melyik tetszik?

(#37) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

legalább fizikailag megegyezik a touch hd-val?

(#38) eami válasza RandomGosu (#37) üzenetére


eami
addikt

nemcsak neked, de bakker ennyire nem olvassátok el a többi hozzászólást? ott a link amit bemásoltam! egy srác csinált rengeteg képet hogy szerinte milyen lenne a G2.... errefel a fél banda hülyeségeket kérdez... grat ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.