Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Psych0


Psych0
őstag

Fényes és az ujjlenyomat se látszik :Y Biztos elfelejtették levenni a gumikesztyűt a mérnök urak...

"As an online discussion grows longer, the probability of a comparison involving Nazis or Hitler approaches 1."

(#2) mephi666 válasza Psych0 (#1) üzenetére


mephi666
nagyúr

adattolvajoknak kifejlesztve? :D lehet h james bond is ilyennel fog legközelebb szaladgálni...

amúgy tetszetős tényleg a kis cucc... a kockás a divat megint... :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#3) Devid_81


Devid_81
nagyúr

Nem rossz, ha valóban tudja amit ráírtak.

szerk: nem a 32Gb ra gondoltam :D
Hanem az írás/olvasás sebeségre

[ Szerkesztve ]

...

(#4) #95904256


#95904256
törölt tag

Leolvassa az ujjlenyomatot? Vagy mitől tűnik el???

[ Szerkesztve ]

(#5) riszter


riszter
senior tag

A kis kockák tüntetik el az ujjlenyomatokat! :DDD

[ Szerkesztve ]

Vivere militare est

(#6) Abu85 válasza #95904256 (#4) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Valszeg rozsdamentes, acél alapú előlapot használ, bár ebben nem vagyok biztos. Mindenesetre ezen az anyagon nagyon nehéz az ujjlenyomatot láthatóvá tenni. Szabad szemmel pedig semmilyen fényhatás mellett nem látszik meg. :)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#7) Integra


Integra
titán

már csak az a rohadt felirat nem kéne rá..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#8) makro


makro
aktív tag

meg lehetne valamivel kisebb is..

(#9) nuke7 válasza makro (#8) üzenetére


nuke7
veterán

de ha kisebb, akkor kisebb felületet nem látszanának az ujjlenyomatok, ugy meg mi értelme? :DDD

https://youtube.com/user/nuke7

(#10) D1Rect


D1Rect
félisten

Eltérő fogalamam van az igényesről...

(#11) PH 5.5 válasza Integra (#7) üzenetére


PH 5.5
aktív tag

Már csak az a rohadt artisjus matrica nem kéne rá... :(

- Where are you from? - Budapest. - Bucharest? - No, Budapest, Chain Bridge, Gulash... - Ah, Viktor Orban! - No-no, Bucharest

(#12) mephi666 válasza PH 5.5 (#11) üzenetére


mephi666
nagyúr

nem az artisjus matricával van baj... hanem az artisjus-sal :S cégnél múlt héten lett kiszedve a hívásvárakoztató dallam, mert havonta fizetett a cég az artisjusnak azért a felismerhetetlen sz@rért... (persze azért, mert jogdíjas volt... blablabla... csak időnként megszólaló pritty/prütty vagy csend beállításáért nem kell fizetni) VICC! (csak nevetni nincs rajta kedvem)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) zsirfecske


zsirfecske
addikt

off:

zoltán erikának is élni kell valamiből.
pl. abból, hogy anyám pendrive-on hozza haza munkából a word doksikat. nemis tudja mi az az mp3 :)

(#14) wolruf


wolruf
őstag

Igényes Pendrive, amikor elveszíted, akkor számít igazán a külső :D

Bár én még nem hagytam el pendrive-ot... Ami késik... :D :)

(nem kötelező megadni – minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#15) #95904256 válasza zsirfecske (#13) üzenetére


#95904256
törölt tag

Szvsz. Zoltán Erika aligha lát ebből egy fillért is. :N
( Az Artisjus Magyar Szerzői Jogvédő Iroda Egyesület tagjai )

(#16) mephi666 válasza #95904256 (#15) üzenetére


mephi666
nagyúr

kiadón keresztül láthat, ha úgy kötött velük szerződést... nem? :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17) #95904256 válasza mephi666 (#16) üzenetére


#95904256
törölt tag

Ugyan már, azok sem látnak belőle pénzt akik a listán vannak... :DDD

szerk.: Hiába van a Warner Music a listán, még tagdíjat is fizetnek. ;]

[ Szerkesztve ]

(#18) tgabi333 válasza #95904256 (#15) üzenetére


tgabi333
tag

A törvény értelmében az Artisjus jogdíjbeszedő és felosztó tevékenysége egyelőre minden magyar zeneszerzőre, szövegíróra és örököseikre kiterjed.

Nincs választása senkinek sem.. mindenkinek kötelezően az Artisjus kezeli a jogait.

bővebben

(#19) mephi666 válasza tgabi333 (#18) üzenetére


mephi666
nagyúr

azigen... akkor én is zeneszerzőnek minősülök, mert amikor próbálkozgatok a gitáromon, az akkordok nem teljesen úgy szólnak, ahogy a nagy könyvben meg vannak írva? :DD lehet, hogy már egész hangversenyt komponáltam így, csak nem tudok róla... de boldog vagyok, hogy már az én jogaimat is védik... inkább nem mondok egyebet, hogy mit hova rakjanak :S

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#20) nuke7 válasza tgabi333 (#18) üzenetére


nuke7
veterán

hajaj... akkor a demonk miatt majd hozzájuk kell menni egyezkedni..? ki keres ebből pénzt..?

https://youtube.com/user/nuke7

(#21) Timyyy


Timyyy
őstag

Írási/olvasási sebesség: jópont
Karcmentes borítás: jópont
Élettartam gari: jópont

De mért kellett elcsúfítani ezzel a pepita külsővel? Nekem ez valahogy nem fér bele az igényes kifejezésbe... :F

(#22) #95904256 válasza tgabi333 (#18) üzenetére


#95904256
törölt tag

A "kötelezően kezeli a jogait" nem jelenti hogy tagja az egyesületnek, sem azt hogy pénzt kap tőle. De akkor meg minek vetetted fel? :F

[ Szerkesztve ]

(#23) #95904256 válasza Timyyy (#21) üzenetére


#95904256
törölt tag

Mert így nem veszi észre az ember az ujjlenyomatot. :K

(#24) nádasi válasza #95904256 (#15) üzenetére


nádasi
tag

Kiadók jogai MAHASZ, szerzők jogai Artisjus.

Erika néni úgy lát belőle pénzt, hogy ő egy könnyűzenei produktum része és fizetést kap a Zoltán Erika néven futó "vállalkozásból". A legnagyobb része természetesen nem az övé.

(#25) #95904256 válasza nádasi (#24) üzenetére


#95904256
törölt tag

Köszönöm, de úgy látom ez még kevésbé kapcsolódik ide. Persze, ha a Zoltán Erika néven futó vállalkozás egyben a Silicon Power is, akkor az már értem. ;)

(#26) Ste


Ste
addikt

gyorsan körbenéztem és ilyen igényes külsőt már sokan reprezentáltak (a teljesség igénye nélkül): [link] [link] :)

(#27) Mr.Csizmás válasza tgabi333 (#18) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

és ha én nem magyarnak vallom magam nemzetiségileg? :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#28) mg105 válasza Mr.Csizmás (#27) üzenetére


mg105
senior tag

gondolom az számít, ami a személyidbe van írva :)

(#29) littlelion21


littlelion21
addikt

Ez igényes? Úgy néz ki mint egy svájci-bicska...

(#30) TheDragon007 válasza littlelion21 (#29) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Szerintem tűrhetően néz ki. Mondjuk a svájci-bicskákkal sincs semmi bajom :D

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#31) sNORh válasza littlelion21 (#29) üzenetére


sNORh
addikt

és emo design..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#32) TK36


TK36
aktív tag

"Igényes külsejű pendrive-ot mutatott be..." Szerintem az ára is ehhez mérten lesz alakítva. ;)

[ Szerkesztve ]

(#33) Dyno


Dyno
veterán

Én nem vagyok EMO :DDD

De sajnos, nagyon tetszik. :DDD

(#34) tome.jr válasza wolruf (#14) üzenetére


tome.jr
addikt

Én sajna pont a napokban hagytam el, vagy nem találom. Még nem tudom melyik változat van.

Tetszik ez a pendrive, külseje alapján legalább gyorsan rátalál az ember. :C

(#35) zed1983


zed1983
őstag

Ez tényleg szép :C

YouTube Tech csatornám : https://www.youtube.com/channel/UCXIipIK2bjjaB38G1zKNi_w

(#36) mg105 válasza tome.jr (#34) üzenetére


mg105
senior tag

akkor nekem olyan kéne, amit meg tudok csörgetni, ha nem találom :D

(#37) sNORh válasza mg105 (#36) üzenetére


sNORh
addikt

lol

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#38) mephi666 válasza mg105 (#36) üzenetére


mephi666
nagyúr

régen voltak visszafütyülő kulcstartók :) ilyet kellene összekombózni pendrive-al és akkor nem veszítené el senki... nekem régifajta volt és mindig megtaláltam :DD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#39) mg105 válasza mephi666 (#38) üzenetére


mg105
senior tag

na valami ilyesmire gondoltam igen. remélem hangos, hogy még a kutyám gyomrából vagy a hűtőből is hallható :D

[ Szerkesztve ]

(#40) Komplikato


Komplikato
veterán

Silicon Power? Nem őket vette most meg a Western DIgital? :F

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#41) Vertigo18


Vertigo18
addikt

Szerintem is jó, de azért vannak ennél szebbek, gyorsabbak, jobbak is...

És ez a fekete-fehér négyzetes külső...

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.