Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#66) nbg válasza pulutodurumo (#56) üzenetére


nbg
senior tag

Ezzel kezdtuk kb:

"Az AMD-nek mindig nehezebb dolga volt ilyen esetekben. Amúgy 2-3 mondattal elintézhették volna az egészet, és akkor most megint nem lenne "mizéria".

Attention! Please make sure your motherboard BIOS/EFI supports this processor. Contact the support of your motherboard vendor.

KB. ennyi/ilyesmi kellene procik dobozára jó nagy betűkkel. És a probléma letudva.

De nem ők maguk generálják a vészmadárkodást a csereprocikkal, magyarázkodásokkal meg ilyesmikkel. Bolhából elefántot csinálnak magyarul.

Az 1bites user meg azt látja, hogy
"há ilyen az intelnél nincs... akkor inkább veszek azt"
(ugye ti, mi tudjuk hogy de, van... ezért mondtam hogy az intel "kezeli" az ilyesmit jobban)"

Rohadtul nem kene az AMD-nek sem "2-3 mondattal" elinteznie, szerintem meg pont rendben van amit csinalnak, az intel "problemakezelese" - erts: old meg, ahogy tudod - pedig gusztustatalan.
Es azert meg veletlenul sem az tortenik, amit a kollega a fentiekkel sugall, ezzel:

"De nem ők maguk generálják a vészmadárkodást a csereprocikkal, magyarázkodásokkal meg ilyesmikkel. Bolhából elefántot csinálnak magyarul."

Persze azt is irta, hogy:

"Szimpatikus az AMD hozzáállása. Annak aki ért hozzá és tudja miről van szó mindenképp, de az egyszerű felhasználó csak azt látja, hogy mindig probléma van az AMD körül.... (még ha az AMDék oldják, oldani próbálják is)."

Csak azert van nemi ellentmondas a ket resz kozott, es ugye amire konkretan reagaltam, ez volt:

"A lényeg az, hogy az intelnek mindig sikerül nem felfújnia az ilyesmit.... míg az AMD házatáján mindig nagy a hűhő az efféle apróságokkal kapcs. .... "

A "nem felfujas" = le vagy sz@rva, a "nagy huho" = korrekt tajekoztatas es eljaras - szerintem.

Szoval ertem mit szeretne mondani, csak annyira rosszul fogalmaz, hogy jajj...

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.