Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Menthirist


Menthirist
veterán

Biztos rászóltak Carmack-ra az FB főhadiszálásáról hogy húzzon ki és meséljen sok szép jót, mert benne van az oculus-samsung keresztszerződésben hogy ezt kell tenni :) Noha a szakértelmét én is mérhetetlenül sokra tartom, azért nem vagyok meggyőződve hogy mindig őszintén mondta amit mondott, különösen az utóbbi időben.

[ Szerkesztve ]

Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

(#2) joey04


joey04
titán

Nem volt valami jó bemutató, a csaj meg hiába nézett ki jól, idegesítő volt. De annál azért jobb volt a műsor mint amit valamelyik s-nél, talán sz s4-nél hoztak össze.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3) Totheground


Totheground
addikt

Nekem a Samu eseményekről inkább a kínos erőltetettség, vicces angol és túlzott nyál ugrik be, nem a komolyság. Bár ez most lehet más volt.

Tokyoite - https://www.instagram.com/denipi_m/

(#4) 1697 válasza joey04 (#2) üzenetére


1697
tag

Kár,hogy nem Te szervezted...biztos jobban sikerült volna...

(#5) joey04 válasza 1697 (#4) üzenetére


joey04
titán

nem hiszem, viszont nem is ez a munkám. én csak a néző voltam/vagyok, aki értékel.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) AS


AS
félisten

Sonyhoz képest isteni volt Samsung sajtó.:)
De nálam még Asus vezet :P

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Ezek a bemutatók régen szűkkörű események voltak a szaksajtó részére, aztán jött az iPhone meg a Jobs-show on-line, sokmillió nézővel. És persze a konkurencia ebben is le akarta nyomni, úgyhogy eljutottunk a bazári cirkuszig Jessica Albával meg ezzel a szöszivel, olyan menedzserek és mérnökök színpadra lökésével, akiknek egyszerűen nem ez a szakmájuk. (Emlékszik valaki a bepánikoló és elrohanó csókára, talán pontr egy Samsung esemény volt az is.)

Kicsit vissza kellene térni a gyökerekhez.

Nem a lényeg a fontos.

(#8) AS válasza dreamdancer (#7) üzenetére


AS
félisten

Az borzasztó unalmas és senki sem nézné online. Álá sony ami olyan unalmas volt hogy már kínzásnak felelt meg.
Mai világban nyitni kell a tömeg felé már.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#9) bajaki


bajaki
őstag

Sajnos nem tudtam követni élőben az eseményeket online. De azért egyszer szívesen megnéznék egy sajtóeseményt előben - mármint ott a helyszínen. :)
Mondom ezt úgy, hogy alapvetően nem vagyok Samsungos, de ettől függetlenül érdekel az ő tevékenységük is.

(#10) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

Már csak ezért érdemes volt elolvasni a cikket: "Carmack egy akkora karakter nekünk, mint Sid Meier, vagy mint mondjuk az Apple-hívőknek Jobs. Ők zsenik és kész. "

:) Egyetértek Bog, Carmacket a Doom 2 , Sid Meiert a Civilization miatt tartom nagyra.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#11) Luck Dragon

Szerintem a tavalyi bemutatóhoz képest jobb volt.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#12) AS válasza bajaki (#9) üzenetére


AS
félisten

Most megy MS-é de szerintem könnyen elehetne aludni rajta. Legtöbb sajtó unalmas.
Samsung inkább showt csinál lehet látni hogy 10 * akkora terem mint a többieknek vagy , nem egy ember dumál hanem 3 és még vendéknek is vannak. :)

Sorrend szerintem ami érdekes és nem volt unalmas sorrend.

1. Asus
2. Samsung
3. MS (Csak 2 telorol dumálnak 1 órán keresztül lol (hol van win 9 vagy ms ora?)
4. sony (most még de még megy lejjebb az :D

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Egy benutató nem attól lesz jó meg szórakoztató, hogy celebeket vonultatnak fel, mint ahogy a szakmaiság sem egyenlő az unalommal. És ha 20 percnyi téma van, nem kell mindenáron egy órásra duzzasztani a prezentációt.

Persze ha jó előre kiszivárogtattak szinte minden adatot, konkrét eladásokról meg nem akarnak beszélni, akkor valóban nehéz "eseményt" csinálni.

Nem a lényeg a fontos.

(#14) Wave86


Wave86
tag

Nekem nagyon tetszett az előadás, egyedül a specs-eket hiányoltam róla, akár kivetítve (szerencsére utána azért volt egy interview). Valamint az árazásról is szívesen informálódtam volna, így az még meglepetés lesz. :)

(#15) joey04 válasza Wave86 (#14) üzenetére


joey04
titán

Árakkal megvárják a 9-ét. ;]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.