Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tjb007


tjb007
nagyúr

„a lapkakészletről pontos információt sajnos nem tudtunk meg”

MediaTek MT8783T, legalábbis az Alcatel ezt mondja. Ez csak annyiból érdekes, hogy az MT8783 integrált baseband-es, szóval vagy tényleg ez van benne és akkor pazaroltak egyet, vagy ennek a baseband mentes változata, ami viszont nem ezen a "néven" fut.

(#2) joey04


joey04
titán

Biztos drága lesz, bár semmi nem indokolja. Egy 17-es sima êrintős fhd panel, meg a közepes vas az egész.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#3) helixP válasza joey04 (#2) üzenetére


helixP
nagyúr

Majd kiderül, hogy semmi nem indokolja-e, de az tuti,hogy elég szűk lehet a célréteg...

(#5) Örni válasza twollah1976 (#4) üzenetére


Örni
senior tag

Hogy lassabban legyen kész a paprikás krumpli, mert az asszony még a konyhában is a tabletet nyomogatja...

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#6) csakie


csakie
újonc

Én ekkora kijelzővel inkább már laptopot vennék.

(#7) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Ezt a tabletet szívesebben láttam volna az lg-től, Egy ekkora kijelzőn jó lenne, ha külön ablakokban tudnánk különböző alkalmazásokat futtatni.
Hátlapi hangszórótól még a hideg is kiráz, amióta van egy tabletem hátlapi hangszóróval...
Szerintem nem lesznek rekord eladásaik ebből, bár lehet, hogy valakinek pont ez fog kelleni.

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#8) Z a hangya


Z a hangya
tag

beteg

"Zepi zsepi kincset ér, világ taknya belefér"

(#9) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

AIO tab? :DDD
Tetszik az elgondolás, de otthonra nem kéne. :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#10) .mf válasza sz.balazs.95 (#9) üzenetére


.mf
veterán

Szerintem viszont ezt már nem igazán életszerű tabletként, mobilan használni, túl nagy és nehéz: 2 kg, egy olyan kis kitámasztón... ha mondjuk eldőlne, vagy megcsúszna, és leesne, akkor nem csak ez törne szilánkokra, hanem a csempe és a lábad is :DDD
Ha konyhai, akkor inkább beépíthető, de akkor viszont felesleges volt az akku.
Ha hordozható, akkor szvsz / számomra 10-12" a használható vége.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#11) sz.balazs.95 válasza .mf (#10) üzenetére


sz.balazs.95
veterán

De ha úgy fogjuk fel, mint egy AIO-t, akkor végülis lehet értelme.
Csak kérdés, hogy milyen élethelyzetben. :DDD

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#12) maximilien88 válasza tjb007 (#1) üzenetére


maximilien88
tag

még telefonálási funkció kéne bele :D

(#13) tjb007 válasza maximilien88 (#12) üzenetére


tjb007
nagyúr

Beszédhangszóróval az előlapon. Na, az aztán tényleg beteg lenne már. ;]

(#14) balint355


balint355
aktív tag

Érdekes elképzelés... Nem sok értelme van szerintem, a tabletnél fontos szempont a hordozhatóság, ez így viszont nem az. Ez sokkal inkább egy androidos AIO, de akkor meg minek bele akksi? :F (Nekem még laptop sem kell ekkora, nem ám tablet :DDD )

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#15) nord_


nord_
veterán

A megjelenítője Full HD felbontású, ami első hallásra nem hangzik rosszul, de ekkora méretben csak 127 ppi-t eredményez, de a gyártó szerint egy ilyen kütyüt nem is fogunk annyira közelről nézni, mint egy telefont, vagy egy kisebb tabletet.

Na ja, mert közben hosszabb kezeket is növesztünk a kezeléséhez... Vagy a gyártó úgy gondolta, képernyőtapizás után hátratolatunk, hogy megfelelő távolságból nézzük meg, mit írtunk le? :)

(#16) AS


AS
félisten

Nem az Alca lesz az egyetlen ilyen :)

Samsung teases Galaxy View:
18.4-inch TFT LCD display with a resolution of 1920 x 1080 pixels, an octa-core 64-bit 1.6GHz Exynos 7580 processor, 2GB RAM, 32GB internal storage, a microSD card slot, and a 5,700 mAh battery. It will also feature an 8-megapixel primary camera and a 2.1-megapixel secondary camera.

Tehát tudás még hasonló is.

Amúgy látom értelmét, egy felmérés szerint felhasználok 80% otthon tartja a tabletjét (föleg phablet időszakokban már.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#17) kátú válasza nord_ (#15) üzenetére


kátú
őstag

Lábujj, lábujj!!!

It still works!

(#18) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Nekem kell egy! Sztem van értelme még akár munkához is(pl aki csak mail,ebank,internetre használja). Amúgy tényleg androidos aio(úgy is azt akartam).

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#19) Zoja™


Zoja™
őstag

Ennyi erővel simán csinálhattak volna egy androidos ,,PC"-t, érintő képernyő nélkül. Nem sok kedvem lenne 20 centiről tapizni egy 17 colos monitort.

(#20) tjb007 válasza AS (#16) üzenetére


tjb007
nagyúr

Azokban a felmérésekben arról is szó esett, hogy a válaszadók több mint 80%-a a kanapéban ülve, az ágyban feküdve használja. Megnézem, hogy az ágyban feküdve hogyan használná bárki is ezt a 2 kilogrammos dögöt.

Az értelmét amúgy én is látom, csak épp nem az otthoni környezetben.

(#21) gerii válasza AS (#16) üzenetére


gerii
addikt

Ennek is fektetett telefon kinézete lesz? ;]

(#22) Polarstar válasza tjb007 (#13) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Azért egy övtáskát megnéznék hozzá!! :DDD :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#23) Wesder válasza Zoja™ (#19) üzenetére


Wesder
félisten

Androidos PC-nek ott a Remix mini. Tuti veszek egyet :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#24) #06658560 válasza tjb007 (#20) üzenetére


#06658560
törölt tag

Kanapén simán. Ágyban már talán nagy, de szerintem ott is vígan.

(#25) tjb007 válasza #06658560 (#24) üzenetére


tjb007
nagyúr

Akkor ezt neked találták ki. ;]

(#26) kislaszlo83


kislaszlo83
tag

22 colost kérnék... :P

(#27) Luck Dragon válasza tjb007 (#25) üzenetére

Mostanában igen gonosz tetszik lenni :D

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#28) ricinus13 válasza AllTheBest (#7) üzenetére


ricinus13
senior tag

Ha több ablak kell akkor inkább Samsung. Az LG-nél csak nagyon korlátozott hogy mivel használhatod, kivéve ha trükközöl, de nem tudom Lolli alatt lehet-e egyáltalán.

(#29) AllTheBest válasza ricinus13 (#28) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Samsungot nem mertem mondani, mert azt ismerve nagon durva árat kapne egy ehhez hasonló tab.

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#30) supercow


supercow
őstag

GPS-nek tökéletes...

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#31) bupemko válasza Wesder (#23) üzenetére


bupemko
senior tag

Pontosan, nekem lesz 2 is, ráadásul az alapból támogatja az app-ok párhuzamos futtatását és olyan HDMI kijelzőt kötök rá, amilyet akarok.

(#32) draco31


draco31
veterán

Most hirtelen nem tudom a tökéletes felhasználási körét. Bár az ágyban lehet jó lenne.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#33) fornettisuti


fornettisuti
veterán

ekkora mérettel, hova, minek, se nem tablet, se nem monitor, hülye öszvért, ekkora mérttel

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#34) boncser


boncser
aktív tag

Ahogy elkezdtem olvasni az utolsó előtti bekezdést hogy a konyhai felhasználást célozza meg vele az Alcatel és megláttam alatta a képet, azt hittem hogy valami indukciós főzőlap is van hozzá :DDD

(#35) edwinballa


edwinballa
csendes tag

Akkor egy 42" es 2K-s,snapdragon 820as, androidos "Tablet" rendel...meg egy 3méteres "tapibot" hogy a szoba másik feléről is tudjam kezelni :D

Ugyanmár..

(#36) electrodoki


electrodoki
aktív tag

17"-on android :D Na tudod mikor :D :D Ezt ők sem gondolják komolyan :D

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#37) #41133696


#41133696
törölt tag

Egy ilyenre vevő lennék itthonra, ha nem szaladnak nagyon el az árral :K

(#38) Wesder válasza bupemko (#31) üzenetére


Wesder
félisten

Simàn el tudnàm képzelni egy 15"-os tableten a RemixOS-t :) Biztos lendítene a tablet piacon. Innen is làtszik hogy nem rossz az Android.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#39) electrodoki válasza Wesder (#38) üzenetére


electrodoki
aktív tag

Istenem :D 15"-on :D Egyenesen mesés :D

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#40) Szilofon


Szilofon
tag

Ha lesz símes verzió,veszek egyet :)

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#41) ricinus13 válasza AllTheBest (#29) üzenetére


ricinus13
senior tag

Viszont lenne rendes multitasking. Árban meg az LG is kezd felzárkózni, de igez még egyelőre olcsóbbak.

(#42) Csarli85


Csarli85
aktív tag

Nahát, en biztosan abba a szűk rétegbe tartozom aki szívesen beszereznék egy ekkora tabot.

Galaxy S21 Ultra, Galaxy A14 5g

(#43) electrodoki válasza Csarli85 (#42) üzenetére


electrodoki
aktív tag

De androiddal????? Gondolkozz már...

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#44) Zoja™ válasza Wesder (#23) üzenetére


Zoja™
őstag

Kicsit kevésnek tűnik a hardver még a 2 gigás verziónál is.

(#45) AllTheBest válasza electrodoki (#43) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Nekem dualbootos a tabletem, mégis többet használom droiddal, mint win10-zel, nem kell meglepődni, hogy vannak olyanok akik szívesebben használnának egy ilyen tabot droiddal.

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#46) electrodoki válasza AllTheBest (#45) üzenetére


electrodoki
aktív tag

De ez nem tab. Ez egy monitor....

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#47) AllTheBest válasza electrodoki (#46) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Monitor? Szerintem ez még mindig tablet...
Az, hogy ki minek látja és mi hasznát venné az más dolog... Én pl szívesen használnék egy ilyet, ha a hangszórója előlapi lenne, ágyban film és sorozat nézésre, böngészésre tökéletes lenne, akár egy vezetéknélküli billentyűzettel vagy egérrel...

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#48) Wesder válasza electrodoki (#39) üzenetére


Wesder
félisten

Tudod mi az a RemixOS? Tàjékozódj, mielött ideböfögsz valamit...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#49) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Két kiló? Biztos kényelmes lehet tabletként használni, ölbevéve, vagy kézben tartani... :N

Minden szavam magánvélemény!

(#50) AS válasza tothmaxy182 (#49) üzenetére


AS
félisten

Azért van állvány hozzá.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.