Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Nem vagyok oda a tabletekért, de ez kifejezetten megnyerő számomra.
Szép a hátlap letisztult nagyon minőséginek tűnik az összeszerelés is.

(#2) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Valószínű retina display-vel felszerelt iPad lesz az első tablet gépem ha lesz, de nekem is tetszik ez a Toshiba.

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#3) pusszycat válasza Fr3eWar (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Bejövös nagyon, de hogy mennyire azt az árazás fogja eldönteni. Erdekes, hogy ha vékony valami mekorát dob a cuccon. Már csak a kereten véknyitsanak monduk a felére és hátbaveri az ipadot. :DD

Samsung BADA...Samsung Wave a hullámok ereje! Bada 2.0 : A Tenger ereje :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#4) ROBOTER válasza pusszycat (#3) üzenetére


ROBOTER
addikt

Nem emlékszem, hogy kipróbáltam volna pl. a Galaxy Tabon, de az iPadnál ha az egyik ujjad rálóg a képernyő szélére a fogás miatt, akkor a másik ujjadat már multitouchnak érzékeli.

[ Szerkesztve ]

(#5) Prof


Prof
addikt

Ne már még a toshiba is eljátsza a kiadok wifi verziót azt majd később 3G-st. Mér fáj nekik a 10dolláros 3G modem?? Ennyi pénzért ne kelljen már wifivel szerencsétlenkedni...

(#6) Iomega


Iomega
őstag

Szép-szép, de kíváncsi vagyok a végső vételárra.

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#7) Entryy


Entryy
aktív tag

Én már telefonban sem szerettem a 10mm es vékonyságot. Taboknál méginkább rajtam van a "félbehajtom ha akarom" para...

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.