Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Enton


Enton
addikt

Ötletes megoldás minikuckókban lakó pc-nek ideális lehet bővítés céljából. a kérdés mennyire melegednek fel a hdd/ssd-k a tárolóban.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#2) DaveJr


DaveJr
őstag

Nem nagy találmány. Kb ugyanennyiért van az SNT-nek is és még komolyabb is.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#3) a_tesz


a_tesz
Korrektor

és már jöhet is majd belőle a javított kiadás - ventikapcsolót átrakják a hátlapról az előlapra :U

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#4) DeadBullet válasza Enton (#1) üzenetére


DeadBullet
tag

Tetszetos a cucc. A melegedesre en is kivancsi vagyok, na meg azoknak 4centis ventik hangjara is.

Hataron tulrol! Steam: DeaDBuLLeT Origin: LorDDeaDBuLLeT

(#5) szab.tam


szab.tam
nagyúr

ventikapcsoló hátul. köszönjük emese..... :C

a_tesz
látom, nemcsak nekem tűnt fel....

már többször hangoztattam, használok pár hasonló cuccot. az ilyen belső dokkolóknál nálam alapkövetelmény a dokkonkénti külön áramtalanító gomb. itt az sincs...
(hiába oldom le szoftveresen hotswap, a leválasztás ugyan megtörtént, de néha vígan pörög tovább, és áram alatt van...)

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#6) bdlackoo


bdlackoo
tag

Most en ezt nem ertem a kepen 1 darab tapcsati van a cuccon a videon (0:32) meg 2 o.O.
Vagy a videon masik termek van vagy nem ertem. A ventilator kapocso meg megint egy kulon mise...

dinosaurs are jesus ponies

(#7) macilaci78 válasza a_tesz (#3) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Jó, hogy a ledeket elöl hagyták. :U

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#8) MorphBCS


MorphBCS
tag

Korai volt ezt így kiadni, előbb meg kellett volna kérdezni pár júzert, hogy mik is lennének az előnyei, nem csak hasra ütni...

(((((( Szűcs Mátyás | +36-20/516-43-99 | Keress, ha van valami ! Régi: 78+/0- Újat meg látod! ))))))

(#9) Apika válasza bdlackoo (#6) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Valóban! És azon nincs is rajta az említett ventilátor kapcsoló...

(#10) banhammer


banhammer
veterán

A ventilátor kapcsoló hátul.
Érdekes...

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#11) szab.tam válasza MorphBCS (#8) üzenetére


szab.tam
nagyúr

pl. a barátok köüztben sem kérdezik meg anézőket, mi legyen akövetkező részben a forgatókönyv.

mert ha megtennék, akor a fiatal szereplők nem hadoválnának össze ilyen életszerűtlen kifejezésekt, amiket egy 16-18 éves sosem mondana magától. csak egy idióta felnőtt tud a szájukba adni. (mondom ezt 44 évesen...) :DDD

tehát: ezt tudják gyártani. ha kell megvesszük, ha nem, akkor kell nem.
nem fognak bennünket soha megkérdezni. (hasonlatosan a ph apró megújuláshoz ugye...) :DDD

a hűtőket tanulmányozva is rájöttem, hogy a thermalright-ot kivéve pl. a hűtőfejlesztők és az őket korlátozó marketingesek a nevüket még pont le tudják írni, de a pinkód a fizu felvételéhez már valszeg nem megy fejből...

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#12) MorphBCS válasza szab.tam (#11) üzenetére


MorphBCS
tag

:DDD :K

(((((( Szűcs Mátyás | +36-20/516-43-99 | Keress, ha van valami ! Régi: 78+/0- Újat meg látod! ))))))

(#13) Entryy


Entryy
aktív tag

[link]

Igaz csak 9mm ig boldogul,de egészen rendben van.

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#14) Dudikoff válasza Entryy (#13) üzenetére


Dudikoff
csendes tag

Pont egy ilyen dolgot szeretnék vásárolni. A legtöbbnek az a legnagyobb baja, hogy nem lehet itthon kapni őket. Egyelőre csak a belinkelt iPonos, Sharkoon QuickPort jöhet szóba emiatt. Pedig tetszene a hírben bemutatott cucc is, főleg, hogy ki lehet kapcsolni a ventiket. Nem értem mi a bajotok azzal, hogy hátul van a kapcsolója. Vagy kell a hűtés, vagy nem, de nem kapcsolgatnám napközben.

(#15) szab.tam válasza Dudikoff (#14) üzenetére


szab.tam
nagyúr

pl az, hogy ezek (szerintem) főként nem folyamatos üzemre valók, hanem vagy hotswap dokkolásra, (pl adatmentés, másolás idejére), vagy időszakos elérésre. (pl. multimédia, akármi.)
és ha ott a hűtés, és ha használom is, akkor azt szeretném arra az időre korlátozni, amikor a winyók is használatban vannak.
pl. ezért...

az más kérdés, hogy sokan állandó üzemre használják. aztán hallgatják 24/7-ben, hogy csattognak, zörögnek bennük a winyók.
én ezeket tényleg csak dokkolásra használom, és rántom ki azonnal belőlük a hdd-ket, ha elvégezték a feladtukat.

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#16) Dudikoff válasza szab.tam (#15) üzenetére


Dudikoff
csendes tag

Értem. Én HP Microserverbe szánom, 24/7 működéssel.

(#17) Entryy válasza Dudikoff (#16) üzenetére


Entryy
aktív tag

jaja!

Én is pont oda gondoltam amit linkeltem.
Csak kell elé még egy addonics port multiplier.
Meg nem ártana,ha végre a merevlemezk árai is meredeken esésnek indulnának (10 HDDnél már nagyon nem mindegy...)

http://www.adrenalinbase.com/index.php?L=fr&T=videos# -- The need4speed " The art of flight "

(#18) vlevi válasza Dudikoff (#14) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Nem értem mi a bajotok azzal, hogy hátul van a kapcsolója."
Hát, csak annyi, hogy az egész cucc be van építve a számítógépházba, egy 5.25"-os meghajtóhelyre. Úgy meg elég macerás a kapcsolók nyomkodni :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.