Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kanczy


Kanczy
veterán

Még soha életemben nem foglalkoztam a grafikával, de ez a játék bizony nagyon rusnya :o

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2) ldave


ldave
félisten

Ez egyelőre még konzolra se annyira meggyőző, hogy megvegyem.

szerk: hát igen, nem úgy néz ki grafikailag mint egy 2011-es játék, azt biztos

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#3) Löncsi válasza Kanczy (#1) üzenetére


Löncsi
őstag

+1.

Pár helyen a látványvilág a régi 16-bites megjelentésre emlékeztet. (bár lehet maga a videó van rosszul tömörítve)

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#4) Kanczy válasza Kanczy (#1) üzenetére


Kanczy
veterán

... és igen, tudom, hogy XBLA/PSN játékról beszélünk :U

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#5) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Ahogy így elnézem sokat nem veszt a PC-s társadalom ezzel...

(#6) ldave válasza Kanczy (#4) üzenetére


ldave
félisten

Ez se lenne mentség, egy From Dust után.

A Slime draws near! Command?

(#7) iBlast válasza Kanczy (#1) üzenetére


iBlast
aktív tag

+1!
Ez a grafika manapság ???! még az mw 3 szintjét se üti meg ;]

(#8) aram01 válasza iBlast (#7) üzenetére


aram01
nagyúr

ebben volt egy csipetnyi gúny nem? ;]
én azért "ledemóznám" ezt a gémet

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#9) gybazsi válasza Misi 007 (#5) üzenetére


gybazsi
senior tag

A számból vetted ki a szót. pedig amikor bejelentették, még érdekelt ez a játék. Ez az érzés mára elmúlt. :(

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#10) #08052480


#08052480
törölt tag

Hat biztos rohadt igenytelen vagyok, de szerintem meg egy budget aru jatekhoz kepest egyaltalan nem nez ki rosszul. Nyilvan messze nem csucs, de hat akkor mi van? Mindig felnevetek, amikor egy atlagos kinezetu jateknak azzal jonnek az emberek, hogy nem erdekli a grafika, de ez meg az bunronda. Francokat az, muveszi reszrol meg duplan nem szar.
A temaban meg boven van potencial, meglassuk mi sul ki belole. En mindenesetre nem temetem.

(#11) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Úgy látom ez a főszereplő dolog is simul a mai emo társadalom elvárásaihoz. Már nem menő macsó főhőssel nyomulni, eljött a félszemét a hajával kitakaró pöcsköszörűk kora...

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#12) aram01 válasza #08052480 (#10) üzenetére


aram01
nagyúr

ott a pont

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#13) xavix13


xavix13
senior tag

Anno mikor 2008-ban bejelentették még egész normálisnak nézett ki a játék. De aztán lecserélték magát a főszereplőt meg magát az egész játékmechanikát is. Eleve úgy indult hogy a játékban fegyvernek nem is lesz helye. --> Lásd Mirror's Edge. (Sokan a ME kistesójának tartották a játékot.) Aztán jött még az a csodálatos bejelentés hogy nem lesz PC-re. Tökéletes példája annak hogy hogy kell egy jónak ígérkező játékot szépen elb***ni... :( Régen én is nagyon vártam, de így hogy ennyire elcseszték már nem is bánom hogy nem jön PC-re.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#14) Mártógyurma


Mártógyurma
tag

"Jó" ötlet volt a várost porral eltakarni. (Még a végén ki kellet volna dolgozni.)
Jól látják, hogy pc-n ezzel nem sokra mennének, és "okosak" is voltak, hogy nem vallották ezt be nyilvánosan, hanem inkább a kalózkodásra fogták a pc verzió el nem készítését.
Így kell ezt csinálni.
Csakhát keresniük is kéne olyan palimadarat aki be is veszi a félremagyarázásukat.

[ Szerkesztve ]

(#15) Herczi válasza Plazmacucci (#11) üzenetére


Herczi
senior tag

Én nem sok fodrászt láttam a vidiben, de még hajvágó gépet se, 100 kilósan meg nehéz vízvezetéken mászni, meg izmosnak is nehéz lenni, ha csak néha-néha találsz egy babkonzervet. :DDD

(#16) ch003067 válasza Kanczy (#1) üzenetére


ch003067
addikt

+1 :DDD

Szerintem is amúgy :D

Mintha 2006ban járnánk.

(#17) M3Ny3'T


M3Ny3'T
senior tag

A graffal nem lenne nagy gond szerintem viszont a (sacc/kb) 128x128-as textúrafelbontás mára kicsit idejétmúlt szerintem. :N Bezzeg AC: R-nél meg megörültem, hogy végre egy Ubi játék, ahol baromi magas a textúrafelbontás, erre jön ez.
Bár franc tudja, mi a célja ezzel a játékkal az Ubinak, csöppet gyanús, hogy itt a tél és csak annyit lehet róla tudni, hogy "valamikor a tél folyamán" jelenik meg. Úgy tűnik, hogy csak befejeztetik a munkát pár indiai betanított munkással. A képminőség (borzasztó alacsony felbontású textúrák), a mozgás (0:45-nél a 90°C-os fordulat) és a szájmozgás is (0:13-nál) is ezt a feltételezést támasztja alá. Engem is érdekelt a játék anno, de ez alapján úgy fest, hogy egy AAA címből szép kis ZS kategóriás játék alakul. :N

[ Szerkesztve ]

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

(#18) Sennalacy


Sennalacy
aktív tag

Én is csak azért nem akarok egy Ferrarit mert nem éri meg! ;) Milyen átlátszó duma ez már.. még szép, hogy nem adnak ki egy ilyen 2011-ben minősíthetetlenül ronda ... .

Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

(#19) kNG


kNG
senior tag

Sejtettem hogy a "PC-re nem adjuk ki duma" mögött ez lesz...ezt az igénytelenséget a PC-s társadalom nem nyelné be...és itt nem csak a grafikáról van szó, hanem az egész játékmenetről, egy óriási ötletből ezt kihozni...szörnyen gagyi ez így, 2012 felé...

MicroFluentAMP+DAC w. OPA BLUE, TMP Audio Ribbon IC, TMP Audio USB A-B, JDS LABS ATOM AMP + DAC, FiiO e10k, Sennheiser GSX 1000, Sennheiser HD560S, Grado SR 225i, AKG k712 PRO, AKG k371, Audio-Technica AD700X, Sennheiser HD 559, Sennheiser HD600, NO EQ! :)

(#20) iBlast válasza aram01 (#8) üzenetére


iBlast
aktív tag

jól érezted :)

(#21) sti10p


sti10p
senior tag

Annak idején teljesen másnak indult a játék, igazi felső kategóriásnak, a legelső trailer-je is erről árulkodott (ráadásul az akkor még csak sejthetően főszereplő ürge egy szőke, öltönyös fazon volt), ahoz képest nagyon lejjebb adták. Tán Wii-re is meg akarják jeleníteni (majdnek GBA-t írtam :D ) és nem akarnak szenvedi a grafika leskálázásával, vagy már eredetileg is arra fejlesztik?! Bár a grafika csak egy dolog, ha lenne mondjuk stílusa, nem tudom az alapötlet ezt mennyire tudja megmenteni, mert ha másért nem is azért bizony kár.

Szerintem ahogy készítgették a játékot, még az elején csepegtettek pár trailer-két belölle, hogy felmérjék milyen az érdeklődés egy ilyen típusu játékra, és mivel nem olyan "egyedi és különlegesen érdekfeszítő újdonság" :U mit a MW-ek, nem volt túl nagy az érdeklődés, szoval szépen mérlegeltek és lejebb adtak a befektetés nívójából. Én csalódtam ismét az Ubi soft-ban...

[ Szerkesztve ]

XY

(#22) tDr1v3r válasza xavix13 (#13) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Ez CGI amúgy, a mostani trailer meg gameplay... mondjuk ez nem változtat a lényegen, hányásul néz ki a játék, és semmi köze sincs az eredetileg tervezett dolgokhoz.

(Arról meg hogy XBLA/PSN cím, annyit mondanék hogy ugyanabban a kategóriában "versenyzik", mint a Crysis konzolos portja...)

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#23) M3Ny3'T válasza sti10p (#21) üzenetére


M3Ny3'T
senior tag

"...nem volt túl nagy az érdeklődés..."
Nagyon tévedsz! ;)

Skype-on lány az informatikusnak: Milyen színű a szemed? Informatikus: #0034ff

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.