Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vtwo


Vtwo
senior tag

Egyre jobban tetszik a kütyü.

(#3) AS


AS
félisten

Bocha a teszt készülékben 128 vagy 256 ram van?
Mert úgy tudom végleges bolti verzióban már 256 ram lesz vajon ebbe is annyi van?

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) Karma


Karma
félisten

Esetleg egy tipp a következő részre: kíváncsi lennék a telefon hogyan viseli a sok kontakt, sok kép a galériában, sok SMS helyzeteket. Ki tudnád próbálni?
Az RnD Tools-ból a Creator pont erre való, életmentő eszköz :D

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#5) Magnum_


Magnum_
nagyúr

nagyon jó, nagyon szuper, remélem a következő részben, ha már a böngésző lesz bemutatva, kép is lesz (mondjuk elforgatva ;] ) (persze a legérdekesebb még mindig az ára, meg hogy mikor....)

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#6) AS válasza Magnum_ (#5) üzenetére


AS
félisten

Tőlem késhet is hiszen az a jó ha végeleges jó szoftverral jön piacra. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#7) Magimano


Magimano
aktív tag

"az i8910 jelenlegi állapotában is utcahosszal veri az 5800-t sebesség szempontjából."

még szerencse hogy egy felső kategóriás telefonnak szánt eszköz megver egy középkategóriásat :DD

tudom tudom ez gonosz volt ;]

[ Szerkesztve ]

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#8) Kickass


Kickass
őstag

már épp panaszkodni akartam hol a blog második része :D pofásnak tűnik, talán lehet visszatérek a tapicskolós telókhoz egyszer, viszont ezennel követelnék egy működést bemutató videót ha ez lehetséges, csak a mihez tartás végett...hol is jár a samu

(#9) legiaap válasza Magimano (#7) üzenetére


legiaap
nagyúr

De csak ehhez lehet hasonlítani...mivel a Nokia nem tud felmutatni jobbat
:P

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#10) AS


AS
félisten

10 perces videó!
Lényeges dolgok láthatóak zene lejátszó, képek, videók nézése , kamera.
Gyorsabb lett megint egy picit ez a Olasz verzió nem tudom hogy milyen szoft volt rajta.
link
-----------------

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) Magimano válasza legiaap (#9) üzenetére


Magimano
aktív tag

na igen.
jelenleg féltve őrzik az N97et :)

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#12) plus44


plus44
veterán

Nem semmi készülék és ez a menü nagyon bejövős! :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#13) P00By


P00By
nagyúr

Még mindig tetszik, kár, hogy nagy(mihez képest)! :)

(#14) Bocha válasza Magimano (#7) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

A felsőkategóriás cuccok jellemzően _okosabbak_, nem pedig _gyorsabbak_ az ugyanolyan operációs rendszert futtató, középkategóriás készülékeknél. :) Sőt, általában a kisebb tudás (és képernyőfelbontás) miatt pont a középkategóriás cuccok szoktak gyorsabbak lenni. Ez jelen esetben fordítva van, ugye. :)

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#15) Napfénysüti

Alakul a készülék. Ez ütős lesz ha kiadják. Jó a blog.

Més que un club!

(#16) Magimano válasza Bocha (#14) üzenetére


Magimano
aktív tag

tudom én :)
de hirtelen nagyot mosolyogtam ezen a mondaton :)
mert belegondolva az I8910 nek az N97 "lesz" a versenytársa, persze puszta tényeket figyelembe véve márt most nem biztos hogy elég lesz :)

persze senkinek nem akartam a lábára lépni kicsiny gonoszkodó hozzászólásommal :)

@ Nokia N95 @  iPhone 3GS @  MacBook White @ Mi ez? Hagymásbab? NEM KRUPLISHAL! @

(#17) legiaap válasza Magimano (#16) üzenetére


legiaap
nagyúr

Jól látod. N97 is alul fog maradni ezzel szemben.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#18) BloodRay


BloodRay
veterán

Nagyon tetszik továbbra is. Csak az ára nem fog tetszeni sajnos. :)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#19) DarkByte


DarkByte
addikt

Eléggé Vista Aero utóíze van ennek nálam, de nagyon tetszetős menü ez tény. :K

(#20) Bocha válasza Magimano (#16) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ja, semmi ellenséges nem akart lenni a hozzászólásomban, csak azt hittem nem vagy ezzel tisztában, gondoltam elmagyarázom. :)

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#21) madarasz92


madarasz92
őstag

De jól néz ki!

(#22) ko.zozo


ko.zozo
csendes tag

Sziasztok!

A Nokia folyamatosan nem hozza ki magából a maximumot, ezt az N97 specifikációnak a nyilvánossá tételével is bizonyította. Sokkal többre képes ennél.

Továbbá kíváncsi lennék, Ti mekkora esélyt láttok az i8910 házának a megváltoztatására?
Gondolok itt a gagyi műanyag lecserélésére, ami vonzza az ujjlenyomatokat, plusz nagyon szívesen látnék egy lencsevédőt!

Mellékelek egy képet a legeslegelső bemutatott beta változatról. (Egy ilyen házban sokkal inkább el tudnám képzelni ezt a csúcskészüléket, ezért a hot-swap kártyafoglalatot is beáldoznám!!)

Üdv,
Zozo

Siemens S25 -> Siemens S35 -> Nokia 8200 -> Siemens SL45 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson P800i -> Sony Ericsson K700i -> Sony Ericsson W850i

(#23) copin válasza Bocha (#20) üzenetére


copin
őstag

A ram engem is erdekelne. A tesztkepekbol pedig johetne nehany magasabb iso-val is, mert auto-ban nem volt hajlando 50-rol elrugaszkodni. Ha mar itt vagy. :D

(#24) legiaap válasza ko.zozo (#22) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nekem is pont a készülék háza riaszt el.
Választhattak volna jobbat is.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#25) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

múlt héten sikerült megfogdosnom nekem is ezt a csodát, hát, mit ne mondjak...

5800 tulajként a sárga írigység megesz.... :B :O

idézet: "A készülék sebessége megítélésem szerint sokkal jobb, mint az 5800-é"
Ez nem megítélés kérdése, ha nem is utcahosszakat ver rá a Nokiára a Samu, de érezhetően gyorsabb, hamarabb reagál (5800-n a legfrissebb SW).
És akkor arról nem is beszélek, h az anyagminőség.. Hát, eljutottunk oda, h az első helyezettnek kell felnőni a vetélytárshoz. Tökéletes összeszerelésnem mozog, nem recseg mint a finn versenyző...

Egymás mellé téve vékonyabb, de szélesebb, hosszabb (tehát, valamilyen szinten tepsibb érézést nyújt) az ázsiai telefon.

A kijelző is fenomenális... Ennek köszönhetően a készenlét is más (az elhangzott beszélgetés is ezt tanusítja:
"-Mennyit bír neked?
-3G-n? egy nap sem, igaz, sokat telefonálok. 2G-n, két nap megvan.
-Értem. Én olyan sokat nem használom, de 3-4 nap, 3G-n..."

na ja.

az üldözőböl így lesz lassan üldözött.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#26) Teaway válasza BloodRay (#18) üzenetére


Teaway
veterán

"Nagyon tetszik továbbra is. Csak az ára nem fog tetszeni sajnos."

Még nem tudjuk, ezért akár tetszhet is.

Nincs itthon csokid??

(#27) legiaap válasza Teaway (#26) üzenetére


legiaap
nagyúr

A mostani felső kategóriás Samsung árakat elnézve nem lesz olcsó.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#28) -XadAnuX+


-XadAnuX+
őstag

Grat a kis teszthez Bocha!
Már nagyon vártam. Még jobban megtetszett , sajnos az árától nagyon félek. Kíváncsi leszek , hogy az N97 labdába tud-e majd rúgni..

(#29) Binyi01 válasza Teaway (#26) üzenetére


Binyi01
aktív tag

190k

‎"Amikor Bell feltalálta a telefont, már 7 nem fogadott hívása volt az Apple jogi osztályáról..."

(#30) -XadAnuX+ válasza Binyi01 (#29) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

:U

(#31) rudymester


rudymester
senior tag

A Nokia mi a frászt csinál? A Samsung teljes letámadásba kezdett. Az új telókkal nagyon betalált és engem nagyon meggyőzött. Főleg az összerakás minősége kiváló.
Kíváncsi leszek erre az i8910-re. Szeretném már megtapicskolni. :)

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#32) babosmiki válasza legiaap (#27) üzenetére


babosmiki
addikt

Az N97-nél biztosan olcsóbb lesz! :K

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#33) Inarus válasza Binyi01 (#29) üzenetére


Inarus
addikt

Honnan ez az infó? :U

(#34) legiaap válasza babosmiki (#32) üzenetére


legiaap
nagyúr

Én azért ebben sem lennék biztos.
Az Innov8 is nagyon drágán indult és még viszonylag tartja az árát.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#35) opera11


opera11
tag

Nekem a listák kiválasztásánál, görgetésénél lenne az a kérdésem, hogy mennyire furcsa, ha eggyáltalán az. Mármint a duplatapicskolásos megnyitás, meg a görgetőrutin hiányára gondolok..

Vicces aláírás helye

(#36) Magnum_ válasza opera11 (#35) üzenetére


Magnum_
nagyúr

pont annyira lehet mint az 5800án... :B

I humbly and respectfully decline™

(#37) Karma válasza Magnum_ (#36) üzenetére


Karma
félisten

A UI ergonómia ugyanolyan okádék, de attól még lehet, hogy a kapacitív képernyő javít az érzésen. Támogatom én is a kérdést :R

“All nothings are not equal.”

(#38) -XadAnuX+ válasza babosmiki (#32) üzenetére


-XadAnuX+
őstag

Hát ahogy a Nokiát ismerem, amilyen lámák, még 200 fölé nyomja az árat.

(#39) Magnum_ válasza Karma (#37) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nekem tetszett az 5800, ez meg rosszabb nem lehet- gondolom én... de én csak jártatom a szám :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#40) Kickass válasza legiaap (#34) üzenetére


Kickass
őstag

ennek több oka is van h tartja az árát, egyrészt nem nagyon van a piacon ellenfele (anyaghasználat, kamera) másrészről nem került be a szolgáltatói kínálatba

(#41) legiaap válasza Kickass (#40) üzenetére


legiaap
nagyúr

Ez jó is meg nem is.
Jó, mert ha ilyen drága telefont vesz az ember, akkor nem esik annyira az ára és jó áron el lehet adni (ez annak jó, aki gyakran cserélgeti a telefonjait)
Rossz, mert sok pénz kell a megvételéhez.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#42) blueMerle


blueMerle
veterán

Nagyon ütös cucc, és mivel másba nem tudok belekötni:
engem személy szerint zavar hogy egy ingyenes icon-packot toltak fel rá, nem voltak képesek saját ikonokat fabrikálni. Nekem így egy pöppet china-style, de ez ugye orvosolható egy skinnel :DDD

(#43) syradan


syradan
csendes tag

Engem az érdekelne, hogy muzsikálnak rajta a Nokia programjai, mint pl. a Nokia Sports Tracker. Ill., hogy Samsungéknál hogy zajlik a firmware frissítés. Mert, ha ezek is rendben vannak, sokkal meggyőzőbb, mint az N97. :-)

[ Szerkesztve ]

(#44) Kickass válasza syradan (#43) üzenetére


Kickass
őstag

sports tracker gondolom sehogy, tekintve h nem is támogatott készülék

(#45) AS


AS
félisten

Bocha tudsz válaszolni a Ramos kérdésemre?
:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#46) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, engem is nagyon érdekel ez a készülék, főleg miután csalódtam az annyira várt n97-ben.

Másfél éve vagyok egy boldog ipod touch tulaj, egyszerűen imádom azt a kütyüt, de iphone-t semmiképpen se vennék.

Az lenne a kérdésem, hogy a görgető rutinja milyen a telefonnak?
Giroszkóp van benne?
Jöhetne pár kép a virtuális billentyűzetről állva és fektetve.
Valamint mi a helyzet a gps-el?
Esetleg divx teszt.

Köszi!:)

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#47) Zirowe válasza Zirowe (#46) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ja,még annyi, hogy akkor ez teljes egészében ujjal kezelhető?
Nem kell a ceruza hozzá?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#48) AS válasza Zirowe (#46) üzenetére


AS
félisten

Szia
Nincs neki olyan mint a nokia 5800 ban
Igen
Csak neked:
link
GPS azt mondják nagyon jó lett, már csak jó program kel hozzá.
Olvastam hogy lejátssza HD videókat, ( más készülék ilyet nem tudnak ) de ennek csak akkor van értelme ha Hd tv re kikötöd.
Igen csak ujjal lehet vezérelni

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#49) blueMerle válasza Zirowe (#46) üzenetére


blueMerle
veterán

Nocsak, neked is van N97-esed hogy csalódtál benne? Egyáltalán volt már csak a kezedben is egy percre? Vagy csak elolvastál egy pár tesztet és máris ítélkeztél? Hát....gratulálok :U

(#50) syradan válasza Kickass (#44) üzenetére


syradan
csendes tag

Érdekes módon a Nokia 5800-on is futtattam a Sports Trackert, amikor az még nem is létezett 5th ed-re. :-)
És mivel a progi már létezik S60 touchra, nem túl nagy ördöngösség egy 5800 XM változatot letölteni, és megpróbálni rátelepíteni. :-)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.