Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Remélem ez a teszt is lesz olyan népszerű, mint az előző!
Szokásosan szólok, hibáim lehetnek még!
jöhetnek a hozzászólások :C :P

(#2) #11666432


#11666432
törölt tag

Gratula, nem gondoltam volna hogy vannak ilyen elvetemült ötletei az embereknek :D

(#3) Foxconn válasza bacsis (#1) üzenetére


Foxconn
csendes tag

Grat a teszthez!

A múltkori írás sem volt semmi, de ez felhelyezte a koronát! :R

Le is megyek egy kis aloe-s körömvirágkrémért...

(#4) Májsztró válasza bacsis (#1) üzenetére


Májsztró
addikt

gratula :R Nagyon nagy teszt :DD Eszembe nem jutna hogy ilyen dolgokat kipróbáljak :))

mod: 1 perc alatt 3man írtunk rá , amikor elkezdtem írni a hsz-t még csak az első volt bent :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Örülök, hogy ez is tetszik srácok!
S igen, remélem, hogy most is érkezik majd rendesen hozzászólás! Azokon is jókat lehet derülni, és a jó hozzászólások helyezik fel inkább a koronát az írásra :R

(#6) MaSzKa


MaSzKa
senior tag

én 1x csapágyzsírral kentem be, mert nem volt más

2 hétig ment faszán pentium 90@100 rézfejes

(#7) mrdan206


mrdan206
tag

Hát amikor láttam h szerepel a tesz között kézkrém meg fogkrém is nagyot röhögtem. :D

♠♠♠ Itt van mire vágytál, egy világító ágytál!!! ♠♠♠

(#8) marcias


marcias
őstag

"Anya, nekem is vegyél egy Niveát, kell a videokártyára!" :DDD

Steam: marcias88

(#9) mokus1


mokus1
addikt

ÉN is adok egy nap Up-ot.

(#10) dudika10


dudika10
veterán

Csak én nem látom hogy melyik 3-al volt 24 órás teszt?

Egyébként grat, nagyon jó írás, már az első is tetszett, de ez még annál is jobb.
Nagyon elvetemültnek kell ehez lenni :DDD

[ Szerkesztve ]

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#11) Májsztró válasza dudika10 (#10) üzenetére


Májsztró
addikt

ja télleg , az nincs meg nekem sem :)

(#12) bacsis


bacsis
Közösségépítő

nem írtam hogy mivel volt 24órás teszt, de akkor mondom: baracklekvár, feketeszeder lekvár, kecsap.
bár a kecsap az már inkább 168órás teszten van, mert először a szerveremmel tesztelem, scsak a végén jöttem rá hogy fals eredményeket kaptam, így kezdhettem előröl ezen a konfigon, na azóta a szerver 2es cpu-ján kecsap van... továbbra sincs semmi baja,,,, szépen megy vele a gép :K

(#13) Májsztró válasza bacsis (#12) üzenetére


Májsztró
addikt

1-es procin mi van ? És milyenek a hőfokok ? LOL :DD

(#14) bacsis válasza Májsztró (#13) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

már nem emlékszem hogy mi van az 1esen de biztos nem az aminek "kellene" lennie.
A hő fokok 1esen 64C a 2esen 63C de a 2es proci kb 2fokkal mindíg hűvösebb.
Ezért kezdhettem az egészet előröl...

(#15) Májsztró válasza bacsis (#14) üzenetére


Májsztró
addikt

mert ? Az miért baj ha az egyes hűvösebb ?

(#16) Lenry


Lenry
félisten

:R :R
azt hittem sose készül el ez a teszt... nagyon vártam már...
megint rulzott a szederlekvár :DDD

továbbra is szeretnénk képeket

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#17) 7


7
addikt

Érdekes, hogy a nyugalmi állapotban elért eredményét emelted ki a kézkrémnek, holott a terhelt tesztnél még szembetűnőbb az előnye a feketeszederrel szemben. :P

Egyébként kézkrém és kézkrém közt szignifikáns különbségek szoktak lenni, irhatnád, hogy milyennel tesztelted pontosan. :)

@Májsztró: Egyrészt a kettest írta hűvösebbnek, másrészt úgy vettem ki, hogy szinte minden helyzetben, bármivel megkenve is körülbelül 2 fokkal hűvösebb a kettes az egyesnél, ergo ha szimultán próbál mérni, fal eredményeket kap.

[ Szerkesztve ]

(#18) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

Hát ez nagyon nagy. Én ezt most olvasom elöször. Az elsö tesztet nem is láttam. (Logoutra csak néha kattintok egy-egy ph föoldalas linknél)
Hat bakker nekem mindig az volt a bajom hogy amikor kéne sosincs itthon paszta. De most már asszem nem lesz gondom. Kézkrémet tutira kiprobálom a köv procicserénél. :D
Had gratuláljak a teszthez énis. :R

yetike:"Egyébként kézkrém és kézkrém közt szignifikáns különbségek szoktak lenni, irhatnád, hogy milyennel tesztelted pontosan."

Jaj ezt majdnem elfelejtettem. Én is maga kartam kérdezni. Mert tényleg lehet vmi kül. Bár nemtom mekkora, de az tuti hogy 1000féle kézkrém van.

[ Szerkesztve ]

(#19) nepszter1


nepszter1
addikt

te egy állat vagy :Y

köszi :D

(#20) mocsanisi


mocsanisi
senior tag

Naggyon jó! Király vagy!

‎"Vékony srácoknál a kockahas olyan, mint dagadt csajoknál a nagy mell. Nem számít..."

(#21) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Látom beindultak a hozzászólások, :C na akkor igyekszem válaszolni!

Májsztró: Azért baj, hogy a 2es proci hűvösebb, mert akkor nem tudom normálisan összevetni az 1es processzor eredményeivel, azt meg nem akartam, hogy hozzá adjak 2C fokot azt kész... inkább a tutibb eredmény kedvéért újra teszteltem, 1processzoron az egészet...

Lenry: Látod csak elkészült a teszt, mondtam hogy lesz folytatás! Miről szeretnél pontosan képet?

Yetike: Igazad van, tényleg van különbség kézkrém és kézkrém közt, azért írtam hogy aloeverás, amúgy a dobozára nagy betűkkel csak annyi van ráírva hogy KÉZKRÉM.
apró betűvel még annyi rá volt irva hogy "floren" talán ez lehet a márkája...

(#22) Lenry válasza bacsis (#21) üzenetére


Lenry
félisten

miről, miről? hát lekváros prociról :D :C

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23) bacsis válasza Lenry (#22) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ok feltöltök egy képet az írás végén fogod találni! remélem megfelel! 3perc!

(#24) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Nagyon jó teszt megint! grat! :DD

(#25) Raymond


Raymond
félisten

Feketeszeder lekvar FTW!!!

50% LOL, 50% WIN, 50% Lekvar - That`s 150% Motherfucker!!! :))

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#26) Traxx


Traxx
őstag

Ez a teszt nagyon büntet :DD :C Gratula. Amikor megláttam a címét, elkapott a röhögés...de ha másért nem, ezért érdemes volt felnézni ma is a PH-ra :D

Vidkariteszt nem lesz esetleg? :C :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#27) Májsztró válasza bacsis (#21) üzenetére


Májsztró
addikt

ja oks , közben sikerült felfogni :DDD

(#28) bacsis válasza Traxx (#26) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Még van a tarsolyomban egypár ötlet, miket fogok még tesztelni, illetve miről fogok írni, de ha nem lesz már több ötletem, megfontolom javaslatod! :K

(#29) kts88


kts88
senior tag

Jó teszt, gratula. :R :R :R
Holnap már én is kipróbálok egy-két lekvárt az Athlon X2-esemen.
Remélem nem lesz füst :DDD

(#30) Lenry válasza bacsis (#23) üzenetére


Lenry
félisten

:R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#31) hcl válasza bacsis (#28) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog (1)

Még pár ötlet... jézusom... ennyire emeletes dolgok nekem sem szoktak eszembe jutni... :C
Várjuk a következőt :)

Amúgy egy nyitott magos procival is meg lehetne nézni (ha van a környéken 500MHz körüli P3 Cerka, tuningni lehet azt is, és nem drága elfüstöl... A magnak asszem nem árt a nedvesség, legalábbis nekem volt egy amire az autóban ráborult a jégoldó, annak semmi baja nem lett :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#32) csepelball


csepelball
tag

Gratulálok cikkhez! Hasonlóan kiemelkedő mint az előző! Amikor megláttam hogy fogkrém, hát igen mosolyra mozdult a szám :) Remélem a jövőben is lesz hasonló cikked!

Dudu

(#33) bacsis válasza csepelball (#32) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

örülök, hogy tetszett neked is!
Igyekszem még hasonló kaliberűket írni! :)

(#34) Warbeast


Warbeast
tag

Na hello!
Otthon én is kipróbáltam a csodaszerekből a baracklekvárt,mert csak az volt otthon. A félig száraz szilikonpasztához képest 5 fokkal jobb hőmérsékleteket adott, de még vele is lekapcsolt a lapom 15 perc terhelés után.
A kézkrémben nagy jövőt látok, szal ha a héten dobom össze a gépet haveromnak, akkor tutira ezzel kenem a cuccot, és kíváncsi leszek egy két hónap múlva is olyan fasza lesz-e.
:R

Ki tud olyan programot mondani, ami megjegyzi a leütött billentyűket? --- Microsoft Word.

(#35) Májsztró válasza bacsis (#33) üzenetére


Májsztró
addikt

egyébiránt ezeknek a cuccoknak az élettartamáról mit lehet megállapítani ? Mennyi ideig képes egy akármilyen lekvár vagy krém elvezetni a hőt ? Mert az stimmt hogy 1-2 napig megy , de mondjuk 4-5 hét után is ugyan úgy menne ?

(#36) marcias válasza Warbeast (#34) üzenetére


marcias
őstag

Nekem egyébként ezekkel a házi pasztákkal az a legnagyobb bajom, hogy valszeg nem olyan időtállóak. Mi van pl, ha megrohad a lekvár? Vagy rámennek a hangyák a ketchupra? Lehet hogy így elsőre jobban hűtenek ezek a házi kenetek, de a távolabbi jövőben... megfeledkezel róla, hogy nem paszta van alatta, és egyszercsak azt veszed észre, hogy 80 fokos a procid, mert odakozmált a lekvár? Épp ezért tartom jó ötletnek a kézkrémet, mert az nem annyira bomlékony, szóval nálam eddig az a befutó!

Dijoni mustárral próbáltad? ;]

Steam: marcias88

(#37) Chesterfield válasza Májsztró (#35) üzenetére


Chesterfield
senior tag

Természetesen nem, amint elpárolog a víztartalma, semmit nem fog érni.

(#38) Goldye


Goldye
aktív tag

Nagyon jó cikk, gratula :)
A kézkrém engem is megfogott, kíváncsi lennék mennyire időtálló.

(#39) Male válasza marcias (#36) üzenetére


Male
nagyúr

Lapos hangyákra gondolsz? :P
(azért elég szűk a hely a proci és a borda között :) )

Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat ;]

(#40) Májsztró válasza Chesterfield (#37) üzenetére


Májsztró
addikt

jó , hát értem én azt .... de nem ez volt a kérdés , illetve ha meg tudod mondani hogy egy baracklekvár , vagy egy testápoló mennyi idő alatt veszíti el a nedvességtartalmát akkor válaszolsz a kérdésre :)

(#41) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Időtállásról annyit, hogy mondom... a szerver 2.es prociján kecsap van már bő hete, és egyenlőre állja a sarat... Majd visszatérünk majd a dologra 2-3hét múlva s akkor mondom mi a helyzet... :C

(#42) bacsis


bacsis
Közösségépítő

még annyi, hogy írtam a tesztbe melyek voltak azok az anyagok amik totál rá kozmáltak a procira. na azok ki esnek hosszabb távra... De amik állták sarat, azoknak van némi jövőjük!
Sztem a kézkrém, méz garantáltan sokáig bírja, a kecsap is elmeyg sztem jó darabig, meg a feketeszeder lekvár is jó lehet

(#43) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Feketeszeder lekvár 4ever! :C

Köcce a 2. tesztet is, várjuk a többi agymenést :DDD :R

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#44) Hujikolp


Hujikolp
őstag

:R :C

(#45) DemonDani


DemonDani
addikt

Isteni lett! ;]
Respect!! :C

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#46) D1Rect


D1Rect
félisten

:C :C :C :C
:R :R :R :R

"The rewards of tolerance are treachery and betrayal."

(#47) DemonDani


DemonDani
addikt

És győzött az Aloe Vera!! :P Mtam h ez mindenre jó... És tényleg! XD
Pontosan milyet használtál hozzá? egy képet dobsz róla? :U

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#48) .mf


.mf
veterán

:)) :DDD :C :R :))
Ez kész. Erre nem tudok mit mondani :DDD
Lekvárok és aloe vera krém --> PC-illatosító hővezető :DDD
Linkeltem az xs-en :))

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#49) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Örülök srácok, hogy ez az írásom is tetszett! :R :R
Pár hozzászólással korábban írtam hogy milyen ez a kézkrém! Nagy betűkkel kézkrém és apróbb betűvel rajta hogy "floren" talán az lehet a márkája!

(#50) bacsis


bacsis
Közösségépítő

igy néz ki a kézkrém:
így

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.