Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Szoszo94


Szoszo94
őstag

Pedig maga a koncepció és a játékmenet eléggé el lett találva, kár ezért a trehányságért - ugyanis ez az :(

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#2) nemlehet


nemlehet
őstag

Igazából az a legnagyobb szégyen, hogy konzolon is szarul fut. A grafikai részletesség egy dolog, de 30 FPS és, hogy azt sem tartja az elég gáz.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#3) P.e.t.ya. válasza nemlehet (#2) üzenetére


P.e.t.ya.
senior tag

Én tegnap próbáltam ki, kicsit féltem tőle hogy szaggatni fog stb...de FullHD-ban minden maxon (látótáv 75%) 40-45 Fps az átlag. De láttam már szebb grafikájú játékot is, nem szakadt le az állam tőle :N

(#4) AxBattler


AxBattler
félisten

Jól van. Egy újabb játék, amit ráérek megvenni 3 év múlva, GOTY kiadásban, 80%-os akcióban. :(((

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#5) djculture


djculture
félisten

cpu control itt is segít, amd proci-n teszteltem is:) Jó ez olyan mintha veszel egy hardvert és neked kellene hozzá drivert irni hogy fusson de mostanában ez a megoldás az acIII óta aranyat ér.

(#6) djculture


djculture
félisten

Ennyit erröl a patchröl különben: A Techland üldözi a Dying Light modokat
A legújabb patch korlátozza ezek működését
Ami pedig elkészült, azt jogi úton távolítják el

(#7) Dark Archon válasza AxBattler (#4) üzenetére


Dark Archon
addikt

+1

S ebben az a jó, hogy 3 év múlva el is felejtem, hogy létezett ilyen játék is :D

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.