Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) danih válasza baluka26 (#200) üzenetére


danih
addikt

Igen, vagy pontosabban, ahogy DeFranco is mondta: betépik, a sofőr is ezt tette, pongyolán fogalmaztam.

(#202) baluka26 válasza danih (#201) üzenetére


baluka26
veterán

Értem, ez nálunk is bevett szokás, bár nálunk a jegyet is a sofőr kezeli :)
Csak nem fogalmaztál egyértelműen. Legalábbis nekem nem volt az

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#203) Geri Bátyó válasza RexpecT (#197) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Régebben ez így volt itt, a szép, nagy és büdös fővárosban is, de most az a hozzáállás, hogy az is lóg, akinek bérlete van! :(

Iscariah: Az a baj, hogy nekem volt bérletem (25 éve, mindig van bérletem), csak benne maradt a másik nadrágom farzsebében. Ehhez képest, bár rá volt írva az igazolvány száma, mégis csalással vádoltak és rám akarták verni a teljes 16K-t!

DeFranco: Már ne is haragudj, de ez a kölcsönbérlet dolog nem reális. Hogyha nincs rajta szám, automatikusan érvénytelen!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#204) DeFranco válasza Geri Bátyó (#203) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Nem haragszom, de saját szemmel láttam, hogy egy komplett kollégium csinálta, és most is ismerek több ilyen embert. Nagyon egyszerű, nem írják rá a számot. A kutya nem nézi. Vagy ráírják tollnak látszó ceruzával, vagy radírozható tollal.

Tovább is van, mondjam még?

[ Szerkesztve ]

(#205) Huma


Huma
addikt

Kilyukasztották a jegyem. :O
Már tavaly óta őrizgettem.
Felszálltak a hideg tekintetű kékszalagosok a buszra és kérték a jegyeket bérleteket.
Nekem persze nem volt lyukasztva. Amikor kérte akkor azt mondtam hogy nem működik a lyukasztó, erre elkérte a jegyem, belerakta lyukasztóba és rezzenéstelen arcal, szívtelen módon kilyukasztotta. Hová jut így ez az ország? :O

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#206) feka007


feka007
nagyúr

Engem nem érdekel, hogy ha szigorúan ellenőriznek, vigyék is el a rendőrök azt aki úgy hiszi neki nem kell fizetni vmiért (persze sok a bunkó, komplexusos ellenőr, és főleg a kisvárosokban még bunkóbbak a jegypénztárosok), engem az aggaszt, hogy egy ilyen időzített bombán kell utaznom naponta: [link]

(#207) Huma


Huma
addikt

Arra jöttem rá, hogy jobb szeretem a MÁV-ot mint a BKV-t. Igaz, hogy a menetrend csak azért van hogy legyen mihez képest késni, de a kallerek legalább normálisabbak.
Most is pl. Ülök a vonaton és jön a kaller. Mindenkitől elkéri a jegyet/bérletet. Akinek nincs az vesz tőle, stb. Szóval a szokásos.
Odaér hozzám. A mellettem ülőtől elkéri a jegyet, rámnéz, továbbmegy. Mondtam is magamban, hogy wattafakk. Mindenesetre nem reklamáltam. Ingyé vonatoztam.

Bár gyanús, hogy a múltkor egy csöves viselkedett hasonlóan. A megállóban álltam és mindenkit végiglejmolt. Odaért hozzám, rám nézett majd szó nélkül tovább ment. :F

Valami rejtélyes dolog van a háttérben. Vagy csak többet kéne fürödnöm.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#208) Vakegérke válasza Huma (#207) üzenetére


Vakegérke
veterán

A fürdés hiánya is lehet ok. :D

Mondok még kettőt.
1. Nem néznek ki belőled még aprópénzt se.
2. Félelmetes lehetsz, megszólítani se mernek.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#209) Huma válasza Vakegérke (#208) üzenetére


Huma
addikt

Nekem csak a lábszagom félelmetes.
Inkább az első pont lehet a nyerő.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#210) dragonfx


dragonfx
veterán

léci segítsetek akinek van a napokban lejáró(max 2 héten belül) felnőtt bkv bérlete és nincs beírva rá a száma az írjon már rám egy privit.fontos.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.