Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Huma válasza jozefgucci1 (#41) üzenetére


Huma
addikt

Svájccal kapcsolatban egy észrevétel. Ott egy gyári szalagmunkásnak több mint egymilliós fizetése van.
Szóval a fizetés nem ritkán tízszerese a hazainak viszont a jegy ezek szerint csak kétszer drágább. Tehát egy svájcinak a 720Ft-os jegy olyan mintha nekünk a 64Ft-os lenne a jegy.

Külföldi áraknál a külföldi fizetésekkel is kalkulálni kell ami minimum a háromszorosa a hazainak.

Amúgy meg már ezer éve modernizálhatták volna az egész rendszert. Beléptető kapuk, elektronikus jegy, stb. A sok ingyenélő ellenőrt pedig kirúghatták volna és azok sem vinnék a pénzt. Az a baj, hogy csak lopják a pénzt a BKV-ból, de költeni azt nem akarnak rá.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#52) Kassadin válasza Dany007 (#48) üzenetére


Kassadin
addikt

Budapesten ez esélytelen. Csúcsidőben egy 7-es busz vagy combino annyira megtelik, hogy egy kis túlzással egy fél doboz cigit elszívhatnál, mire felkerülsz, ha sorba kell állni és mutatni mindenkinek a jegyét/bérletét.

(#53) #56230144 válasza Thunderzolee (#50) üzenetére


#56230144
törölt tag

Egyébként nem hivatalos személy..szal nyugodtan elsétálhatok :K

Huma:Szerintem az egész BKV-t meg kell szüntetni a pcsába,és nem lesz ilyen gond.Szüleim adójából kapnak állami segélyeket,meg ilyen szarokat,cserébe te még vegyél 400 forintokért jegyet,mert ha nem,akkor még meg is büntethetnek érte...Na azt a napot várom,amikor ezt az egész korrupt szart megszüntetik,az összes vezetőnél vagyonelkobzás,az ellenőrök pedig mennek vissza a hajléktalanszálóra,vagy a kis putrijukba. :R

[ Szerkesztve ]

(#54) Mister_X válasza Thunderzolee (#50) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én sem bírnék így utazni, volt szerencsém kallerokhoz (szerencsére régebben). Bérlet a legjobb, szerintem, mert figyelni sem kell az ellenőrt, hogy jön-e.

@Danielsss: csak hogy nem egyedül járnak, hanem közterületisekkel, akik viszont hivatalos személyek. Gratulálok amúgy a kimagasló erkölcsi szintedhez.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#55) Thunderzolee válasza Huma (#51) üzenetére

Így van, elektronikus jegyrendszer, akkor azzal a tudattal, h mindenki fizet érte, én is fogok.

A másik megoldás, ha nagyjából 150-200Ft lenne a jegy.
Akkor számomra nem lenne lehúzás szagú, és el tudom képzelni, h aki ilyen jegyárak ellenére is lógna, arra a többi utas is rászólna, mert megérdemelné.

Egyébként az e-ticket már folyamatban van, most nem keresem elő, de éveken belül áttér rá a BKV is, volt már róla cikk talán itt is.

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#56) #56230144 válasza Mister_X (#54) üzenetére


#56230144
törölt tag

Erkölcs?Igen,becsületes vagyok azzal szemben,aki szintén becsületes.Az ilyen patkány cégekkel nem leszek becsületes ;] :DDD

(#57) Mister_X válasza Thunderzolee (#55) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én olyasmiról hallottam, hogy NFC-s bizbazt kutyulnak, olyasmit mint Japánban.

@Danielsss: eszembe jutott egy jó öreg magyar mondás. Hogyasszongya... "na most aztán befoghatod, kecseg" ;]

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#58) Kergeboci


Kergeboci
tag

Kiváncsi lennék mit sírnának a bliccelők, ha egyszer tényleg megszűnne a tömegközlekedés :)

4-6oson utazom reggel be dolgozni egy sráccal, aki mindig korábban leszáll, ha ellenőr jön.

De mekkora patáriát lecsapott, mikor 2 perc helyet, már 5 percet kellett várnia, mert feltorlódtak a járatok :)

[ Szerkesztve ]

Os iusti meditabitur sapientiam et lingua eius loquetur iudicium - Az Igazság ajka bölcsességet kell hordozzon, és a nyelve ítéletet kell szóljon. -- http://egyatucatbol.blog.hu/ --

(#59) Dany007 válasza Kassadin (#52) üzenetére


Dany007
veterán

Egyetértek, csúcsforgalmas járatokon ez képtelenség.
De nemrég azt hallottam, hogy a kevésbé forgalmas járatokon beakarják ezt vezetni Pesten is.

Plusz a már korábban említett beléptetőkapuk - kártyás rendszer stb - jó ötletnek tűnik. Én amúgy szurkoltam én elején, hogy menjen csődbe a BKV. :) Akkor talán észbe kaptak volna páran. De hát a végén csak megmentettük azt a fránya BKV-t megint...

(#60) jozefgucci1 válasza #56230144 (#49) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Látod rosszúl látod a dolgot. A jegy előállítása lehet , hogy harminc volt de a szolgáltatás amit kapsz az kerül annyiba . A Spar pedig nem olcsó hely amúgy . Itt szolgáltatást fizetünk nem pedig , fogyasztási cikket.

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#61) Kassadin válasza Dany007 (#59) üzenetére


Kassadin
addikt

Más pénzéből nem nehéz jótékonykodni. :)

(#62) vhunor válasza jozefgucci1 (#41) üzenetére


vhunor
őstag

Dolgoztam Varsóban, egy hónap alatt egy ellenőrt sem láttam se a metrón, se a villamoson. Lehet a BKV-jelenség is hungarikum :).

A dolog valahol a rendszerváltás előtti időkben, a "nekem ez jár" gondolkodásmódnál kezdődhetett. A baj az, hogy '90-ben ez nem tűnt el hipp-hopp, a mai napig létező probléma. Eljöve a piacgazdaság, a vadkapitalizmus, kilőttek az árak, a bérek már kevésbé. Cigin, pián, nőn, plazmatévén nem szokás spórolni, no de ott a békávé! Egyre kevesebb pénz folyt be, a járműpark állapota folyamatosan romlott, de persze a tömeg igénye meg egyre magasabb volt, mert esetleg járt a civilizált nyugaton, és látta, milyen az ottani békávé.

Most már nagyon nehéz lesz kimászni ebből a szarból. Hagyni kéne összeroskadni az egészet. Tisztább levegő, bringakultúra, egészségesebb emberek. Nem vagyunk még érettek a nyugati békávéra.

ui.: ha valaki drágállja a jegyet: vegyél autót, fizesd az üzemanyagot, az üzemben tartást, kopó alkatrészek cseréjét, biztosításokat, amortizációt, izgulj, hogy ott lesz-e még mikor visszamész.

[ Szerkesztve ]

(#63) #56230144 válasza vhunor (#62) üzenetére


#56230144
törölt tag

Régen 30000-ből jól megéltél,ma 80000-ből alig alig.

Én sem bánnám ha megszünne a BKV.

[ Szerkesztve ]

(#64) Huma válasza vhunor (#62) üzenetére


Huma
addikt

"Tisztább levegő, bringakultúra, egészségesebb emberek."

Benne vagyok, de akkor tiltsák ki az autók nagyrészét is a városból mert nem vagyok hajlandó közöttük tekerni.

A BKV-val csak egy baj van, a vezetése. Az összes többi probléma onnan gyűrűzik le.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#65) vhunor válasza Huma (#64) üzenetére


vhunor
őstag

Kontra: nagyon jó ismerősöm, vezető pozícióban, milliós fizetéssel nem hajlandó jegyet/bérletet venni, ennek ellenére minden nap használja, hiszen ezzel ingázik a munkahelyére. Inkább kifizeti a néhai büntetést, szerinte az olcsóbb. Baj van itt sokak fejében, nem csak a BKV topmenedzsmentjében.

(#66) Dany007 válasza Huma (#64) üzenetére


Dany007
veterán

"Benne vagyok, de akkor tiltsák ki az autók nagyrészét is a városból mert nem vagyok hajlandó közöttük tekerni."

Persze, majd miattad kifogják tiltani, nem? :)
De elhiszem, hogy probléma. Azt viszont már nem értem meg, hogy mi tart vissza attól, hogy elmenj egy kellemesebb környékre? Gyakorlatilag Pesten kívül az összes városban jobb a levegő és kevesebb a forgalom. Költözz egy vidéki megyeszékhelyre. Vagy ha tényleg nagyobb nyugi és tisztább levegő kell, költözz egy kisebb faluba.
Ott a közlekedés is olcsóbb és biciklizni is lehet fulladásos halál nélkül. :K

(#67) fordfairlane válasza Huma (#51) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ott egy gyári szalagmunkásnak több mint egymilliós fizetése van.

Jóvammá. :DDD A tehenek meg lila színűek.

x gon' give it to ya

(#68) Huma válasza Dany007 (#66) üzenetére


Huma
addikt

Dehogy költözök. Ne nekem kelljen már a világhoz alkalmazkodnom hanem annak hozzám. :D

(#67) fordfairlane:
Ismerősöm kint dolgozik. Ő mondta. Azt is mesélte, hogy nem tudnak esti műszakba embert szerezni mert senki nem hajlandó +300e-ért este dolgozni.

Valamint ismerek egy másik embert akinek 900e Ft a nyugdíja. (Svájcba szakadt hazánkfia.)

Lehet, hogy számodra hihetetlennek tűnik, de a nyugat és köztünk hatalmas szakadék tátong.

ui: A milka nem svájci.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#69) sztanozs válasza #56230144 (#49) üzenetére


sztanozs
veterán

(amúgy a 250 forint pont jó ár...)
Gondolom kontroller vagy/voltál a BKV-nál, hogy ilyen pontosan tudod ;]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#70) #56230144 válasza sztanozs (#69) üzenetére


#56230144
törölt tag

nem voltam semmi a BKV-nál,és ilyen undorító cégnél nem is válalnék munkát :K

(#71) sztanozs válasza #56230144 (#70) üzenetére


sztanozs
veterán

inkább nem is kommentelem :(

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#72) jozefgucci1 válasza Huma (#68) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Amíg nem láttam a fizetési jegyzéket én nem hinném el az ismerősömnek amit mond . Szeretnek túlozni a kinti fizetésekkel . Lényegesen jobb a helyzet ez tény de gyári melós nem keres annyit az fix. Különben mindenki Ferrarival szaladgálna és ha megnézel egy gyári parkolót a vezetőségnél vannak csak nagyobb gépek . Igaz ott egy használt A4-6 stb normális .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#73) fordfairlane válasza Huma (#68) üzenetére


fordfairlane
veterán

Lehet, hogy számodra hihetetlennek tűnik, de a nyugat és köztünk hatalmas szakadék tátong.

Ismerősöm mondta, hogy kolbászból van a kerítés. És nem, én nem is tudom, merre van az a külföld, külföldiül sem értek.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#74) DeFranco válasza fordfairlane (#73) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Csak halkan jegyezném meg, ilyen szép haloványan, hogy éppen sz*rrá vagytok trollkodva a fórum két önjelöl badass trollkirálya által.

Humának nem ez az első BKV-s bejegyzése, nagyon jól tudja, hogy erre harap a nép, otthon ül a szentem, unatkozik, magányos, ezért nyitja már az X-edik flamefészek bejegyzést egy hónapon belül (ismertem ilyet hasonlóan viselkedett a becsavarodása előtt egy héttel).

Danielssss meg amióta itt van a fekáliát kavarja, személyes véleményem szerint valami őstroll másodregje, nem is értem, miért nincs még kivágva 15 évének összes bölcsességével és tapasztalatával együtt.

Tőlem elmarakodhattok itt napestig, csak szólok, hogy szivatva vagytok, tudjatok róla.

Cave Johnson - We're done here

[ Szerkesztve ]

(#75) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

A Milkát Schusard SVájci cukrász találta fel amúgy , de egy amerikai cég a Kraft Food gyártja Németországban :DDD Szóval inkább svájci az a Milka .

Defranco .: Gondoltam , hogy valami ilyesmi lehet a háttérben mert mindkettő csak szórja az igét minden háttérinormáció és ismeret nélkül . Ja bocs de a szomszéd unokatestvérének a haverjának a barátnője mondta , de ős úgy halotta alapon vagdalóznak . Sok sikert nekik .

[ Szerkesztve ]

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#76) fordfairlane válasza DeFranco (#74) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ez nem változtat semmit azon a tényen, hogy a svájci tehenek lilák.

x gon' give it to ya

(#77) Huma válasza jozefgucci1 (#72) üzenetére


Huma
addikt

Mert persze mindenki hazudik. :U
De ha gondolod akkor nyugodtan bebizonyíthatod hogy nem mondott igazat és én elhiszem.

(#73) fordfairlane:
Pedig tényleg kolbászból van a kerítés. Legalábbis a hazai viszonylatokkal összehasonlítva. De amúgy van nekem olyan ismerősöm aki abban a téveszmében hisz, hogy nyugaton is ugyanúgy nyomorognak az emberek mint itt. Hiába mondod neki, hogy ott a fizetésed 5%-a helyett a 40%-át félre tudod rakni. Nem hiszi el. Mint ahogy azt sem, hogy ötször annyit keresnek az emberek. Pedig de. Persze homokba dughatja az ember a fejét csak nincs értelme.

(#75) jozefgucci1:
Magyarul nem svájci. :U

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#78) Mister_X válasza DeFranco (#74) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Na végre, valaki :R

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#79) fordfairlane válasza Huma (#77) üzenetére


fordfairlane
veterán

Pedig tényleg kolbászból van a kerítés. Legalábbis a hazai viszonylatokkal összehasonlítva.

Elhiszem. Ez szörnyű. Illetve, nem is, itt, ami van, az szörnyű. Nem tudhatom, mi van máshol, mert az nem itt van, én meg itt vagyok. Ennél szörnyebb nem is lehetne.

x gon' give it to ya

(#80) Mister_X válasza fordfairlane (#79) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Dehogynem, a T. Mini Szter megmutassa.

(Amúgy kommunizmus nem kellene, azzal talán rosszabb lenne)

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#81) Dany007 válasza DeFranco (#74) üzenetére


Dany007
veterán

Én ezt már két bjegyzésével ezelőtt megmondtam!:) De örülök, hogy nem csak én látom így! :R

(#82) Иван válasza Huma (#77) üzenetére


Иван
őstag

Nyugaton se mindenhol mindenki miller, de tény, hogy ott a szegénység is más, mint itt. Főleg skandináv és alpesi országokban hozzánk képest poszt-historikus állapotok uralkodnak. :DDD

A legtöbb kapitalista bölcsőben (Amerika, Anglia, Fro.) meg az a különbség hozzánk, hopgy ott ha dolgozol, vagy jó vagy valamiben, életed végére jómódban élhetsz.

Itt meg 40 évig robotolsz, és ha a 70 ezres nyugdíjad megvan, meg a két gyereked a mekiben műszakvezető, akkor életcél teljesítve.

Röviden, sarkítva.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#83) Huma válasza DeFranco (#74) üzenetére


Huma
addikt

Elég merész következtetés. Ennek a bejegyzésnek a témája eredetileg csak egy ezer éves videó. Miért lenne ez szivatás vagy trollkodás?

No meg a Sógyurma, Porcerő, Amishok, Az élet értelme, Kínaiak és a gmail, A mai gyerekek, Természetfeletti-ről szóló bejegyzéseim hogyan illenek bele az elméletedbe?

Nem lehet hogy csak simán blogolgatok és néha előkerül egy-egy olyan téma ami kényesebb? Vagy ez annyira hihetetlen?

(#81) Dany007: Lásd fenn.

(#82) Иван: Nyugaton mindenki jómódban tud élni aki dolgozik, a legutolsó utcaseprő is. Nálunk meg agyonképzettnek kell hozzá lenni, hogy jusson valamire az ember. Vagy egy jólmenő vállalkozónak.

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#84) fordfairlane válasza Mister_X (#80) üzenetére


fordfairlane
veterán

He? :F

x gon' give it to ya

(#85) #56230144 válasza DeFranco (#74) üzenetére


#56230144
törölt tag

Vádaskodj csak,legyek troll,legyek másodreg...Ez a te véleményed.

(#86) Иван válasza Huma (#83) üzenetére


Иван
őstag

Agyonképzett? Ugyan. Jobbnál jobb szakembereink hagyják el az országot, mert kint többet keres, jobban megbecsülik és a képességeit is jobban kamatoztathatja.

Jól menő vállalkozó meg kb csak akkor lehetsz, ha közel vagy a húsos kondérhoz.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#87) DeFranco válasza Иван (#82) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Azért majd beszélgess el egy natív amerikaival a szegénységi adatokról, a hajléktalanok arányáról, az egészségügy ellátás hiánya miatt meghalt emberek népességre vetített százalékáról, meg arról, hogy mi is van Hollywoodon meg a WASP kaszton kívül, aztán fuss neki ennek még egyszer.

@Danielssss: az enyém, bizony :)

[ Szerkesztve ]

(#88) fordfairlane válasza DeFranco (#87) üzenetére


fordfairlane
veterán

Azé' Svájc az más. Zöld legelők, boldog állatok, egymilliós fizetés a disznóknak, friss hegyi levegő, túl erős valuta. :))

x gon' give it to ya

(#89) #56230144 válasza DeFranco (#87) üzenetére


#56230144
törölt tag

PM-re ha akarsz reagálhatsz... :)

(#90) DeFranco válasza #56230144 (#89) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Megtettem. :)

(#91) Иван válasza DeFranco (#87) üzenetére


Иван
őstag

Tudod erre mindig azt mondom, hogy Amerikába valamiért többen vándorolnak, mint akárhova máshova a világon. Vajon ennek mi az oka? :U

Amerikának is vannak problémái aláírom, de a legtöbbször csak az irigység beszél belőlünk.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#92) Huma válasza DeFranco (#87) üzenetére


Huma
addikt

Aki Amerikában nem tud megélni az életképtelen. Ott elég egy aljamunkát elvállalni, hogy tisztességesen megélj. Sőt gyakori, hogy a feleség nem is dolgozik.
De elég megnézni azt a műsort ahol amcsiknak segít egy tanácsadó, hogy hogyan másszanak ki az adósságaikból. Olyan mértékben el vannak ott butulva az emberek, hogy az már fáj. Inkább eladósodnak, de nem hajlandóak engedni a luxusból. Mert nekik jár a három autó, 5 plazma, minden másnap étterem, a legdrágább borok, stb.
A magyar életszínvonal háromszorosát könnyedén fenn lehet tartani ott a legalja fizetésből is.
Csak nálunk számít luxusnak az autó. Ott teljesen alap dolog, hogy mindenkinek van legalább egy.
Nem tudom sajnálni azokat akik a lehetőségek hazájában élnek és képtelenek ezt kihasználni.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#93) Иван válasza Huma (#92) üzenetére


Иван
őstag

Elbutult az amerikai lakosság?

Pont mi mondjuk? MEGALOL :DDD

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#94) #56230144 válasza Иван (#93) üzenetére


#56230144
törölt tag

Az amerikaiak 60%-a azt hiszi,hogy európa egy ország :U

(#95) DeFranco válasza Иван (#91) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Na, és vajon miért?

1: jó a marketingje
2: nyitott (volt) a bevándorlási politikája
3: a negyed világnak az van közelebb (Dél-Amerika)

Vannak ám nagy pofára esések ott is, amikor Johnny kimegy, hogy ő most akkor megcsinálja Amerikát, aztán a rendes munkát mindig valaki más kapja, ő meg öt év múlva is taxizik.

Aki ott megél, megáll, az megállna bárhol máshol is, de aki oda menekül könnyebbségért, az nagyon könnyen darálóban találja magát, mert ott nincs olyan, mint itt a jó öreg langyos Európában. Ha ott a tenyered érinti a földet, akkor már a padlón vagy, és a kutya sem fog felkaparni onnan.

Jó hely, lehet haladni szépen egyenletesen HA tanult fehér ember vagy jó hátszéllel. Egyébiránt bukó.

@Huma: :DDD ja... elég megnézni a műsort... :DDD

szerk: huhuhú RTOLFMAOCOPTER :)) :)) még mindig röhögök... a műsort... azt megnézni :DDD tanuljuk meg TV-ből Amerikát :C

[ Szerkesztve ]

(#96) Иван válasza #56230144 (#94) üzenetére


Иван
őstag

A magyarok se sokkal jobbak.

De mondok valamit. Amerika a világ elsőszámú hatalma, lassan 100 éve.

Magyarországon meg közpénzek százmilliárdjai sikkasztják évente és senkit, de SENKIT nem érdekel ami folyik az országban. Magyarország lakossága semmiféle mértékben nem érdemel szabadságot vagy önkontrollt, mert képtelen rá. Képtelenek vagyunk a saját országunkat kézben tartani. Képtelenek vagyunk a hatalmat korlátozni, viszont a szánk sír, hogy szarul megy a szekér.

Igen, szarul megy a szekér, mert mindenki pont telibe szarja a közügyeket. A hitelt persze fel kell venni a plazmatévére, mert majd HD-be tudjuk nézni a viva tévét.

Az országunk évtizedek óta egy csődtömeg, és mi fikázzuk a nyugatiakat? Nem kérem szépen, ami itt folyik, az nem az Eu, az IMF vagy a vezetőink hibája. Az csak az impotens, ignoráns, leszedáltatott nép hibája.

Minden nép azokat a vezetőket kapja, amelyeket megérdemel. Mi ezt érdemeljük.

Ez az igazság.

ui:
Mi is itt okoskodunk a fórumban, de ezzel az idővel akár elmehettünk volna az irattárba, kikérhettük volna a közbeszerzések szerződéseit, majd fogadóórán szembesíthetnénk vele a képviselőinket. persze az idő, az nem jó, inkább hőbörögjünk, hogy szar az ország, de legalább Amerika is szar.

A magyar ember képtelen polgári demokráciát működtetni. Sosem tudott.

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#97) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Jó ez a téma, elképesztő életbölcsességek csapódnak ki. :)) Előbb Svájc, most meg Ámerika, meg persze a jól értesült ismerősök. Meg persze az örök téma, a hüjemagyarok kontra hüjeámerikaiak. :DDD

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#98) #56230144 válasza Иван (#96) üzenetére


#56230144
törölt tag

Amerikát nem szaggatták/rombolták szét,mint minket.Mi 2 világháborút vesztettünk el,jó ideig kizsákmányoltak minket...Aztán jött a mód(rend)szerváltás,és még nagyobb sz*rban vagyunk :(

(#99) Иван válasza #56230144 (#98) üzenetére


Иван
őstag

Érdekes, Németországot szarrá bombázták, ketté is szaggatták.

Japán még atomot is kapott.

Akkor most hogy is van ez?

Megint megy a mutogatás. Bennünk nincs hiba, a magyarok a világ legokosabb, legszebb és legszerényebb népe, csak az a fránya világ mindig direkt elgáncsol minket.

Nevetséges.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#100) DeFranco válasza fordfairlane (#97) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Én már megmondtam két éve, hogy meg kellene támadni Svájcot.

Elküldjük a hadüzenetet, leköpjük a nagykövetség lépcsőjét, majd 15 perc múlva (mielőtt ideérnének a gépek) megadjuk magunkat feltétel nélkül.

Svájci gyarmat leszünk, bevezetjük a svájci frankot, és már töltik is a kolbászt a kerítésnek. Lesz itt rend.

Felterjesztem magam békenobeldíjra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.