Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) harry


harry
veterán

A láma, régen biztos mindig megverték amőbában ;]

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

De szép színe van az ingének.
Egyébként nem teljesen hülyeség amit mond, csak "kicsit" túloz.

(#3) Morden24


Morden24
nagyúr

sok játék arra tanít, hogy hogyan kell ölni és promótálják a cigarettát, alkoholt és a drogokat

Valahol van igazság persze a dekadens nyugati kultúrás marhálkodásban, de ezek a szövegek nagyjából arra emlékeztetnek, mint amikor valami bamba magyar azon parázik, hogy eltűnik a gulyásleves a sajtburger miatt.

Kedves páromnak elég sok dél-amerikai tapasztalata van, és hát legyen mondva, hogy bőven szívesen elcserélnék a saját poklukat a kapitalistáért :U

Amúgy magától értetődően van probléma egy csomó játékkal, de egyébként pont a cigit meg az alkoholfogyasztást nem teljesen értem. Milyen játékban lehet manapság bagózni? A kurva amerikai filmekben már lassan ott tartanak, hogy Sherlock Holmes csak akkor gyújthat pipára, ha előtte kifejti, hogy nincs is benne semmi, csak szereti rágni a szárát.

Alkohol detto.

Drogfogyasztásra példákat sem nagyon tudok mondani. Gondolom, itt a GTA meg hasonló gaggyulatokra gondol, nem arra, hogy a WoW-ban beveszi a +2 attack-ot adó harci drogot az ork (nemtom van-e ilyen, de gondolom :D).

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#4) -kdM-


-kdM-
senior tag

biztos nem probalta meg a tropicot :D

(#5) LackoMester


LackoMester
addikt

ez egy barom :W

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#6) ollie válasza -kdM- (#4) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez jó volt. :D

Amúgy ja. Van benne igazság, de erősen túloz.

***

(#7) Karr válasza Morden24 (#3) üzenetére


Karr
tag

Ha kimész a főoldalra a Hugo Chavezes hír alatt pont ez fogad:

Heavy Rain - M besorolás a szex és erőszak miatt.

Gondolom hasonló játékokra gondolt Chavez is.

(#8) eeXaa


eeXaa
addikt

...csak azt nem tudom ki veszi komolyan ezt az embert, mert nem fontosabb ember a földön, mint mondjuk a magyar miniszterelnök...

(#9) Morden24 válasza Karr (#7) üzenetére


Morden24
nagyúr

Oké, de hol a cigi, a pia meg a drog?

A szex hozzátartozik a mindennapokhoz, az erőszak meg olyan, amilyen. Az értelmetlen baromságokat, mint a Manhunt vagy a Postal én sem kedvelem, ellenben azt tényleg nem hiszem, hogy valaki attól fog bekattanni, hogy virtuális katonákra lövöldözik.

Vagyis mondjuk úgy: aki ettől bekattan, az amúgy is génhulladék, és nyilván más is kiválthatná ugyanazt a hatást.

Amióta világ a világ, a kisfiúk fakarddal játszanak, a kislányok meg babával.

Amúgy meg a Heavy Rain esetében pont ott a lényeg: M besorolás. Én sem örülnék, ha a nem létező 6 éves fiam a San Andreassal játszana rendőrgyilkos gettónigát, de nem is engedném, hogy játsszon vele.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#10) capulet75


capulet75
addikt

Hugo Chavez mondjon le! :DD

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#11) Karr válasza Morden24 (#9) üzenetére


Karr
tag

Mindig az öncélú erőszakkal van baj. Pl a Modern Warfare 2, amellyel nem játszottam, de állítólag van benne egy olyan rész ahol civileket kell ölni benne. És több milliót eladtak belőle. A Postal meg a Manhunt szintén ilyen. Gondolom Chaveznek is ebből van elege. Bár én nem nézném ki belőle, hogy nagy gamer, szerintem jó ha egy videójátékkal játszott, azért nyilatkozik a cigiről és a drogról ilyeneket.

(#12) D1Rect válasza -kdM- (#4) üzenetére


D1Rect
félisten

Lol. :DD

(megy is az aranyköpésekbe)

[ Szerkesztve ]

(#13) mephi666 válasza Morden24 (#9) üzenetére


mephi666
nagyúr

mondjuk a fallout3-ban megvan mind :K meg persze korábbi részekben is volt rá lehetőség... meg persze ott a system shock2 és a régi kedvencem: redneck rampage :) az mekkora volt... de csomó játékot fel lehetne még sorolni... egyébként nagy baromságnak tartom, hogy pattog... nevetséges... inkább azt mondanám, hogy a dohányosoknak rossz, ha pl 1 filmben cigiznek, mert tudom magamról, hogy könnyebben érzek olyankor ingerenciát, hogy én is rágyújtsak, ha valaki bagózik 1 filmben... :B aki nem bagózik, annak totál mindegy, hogy a főszereplő dohányzás ellenes vagy egy láncdohányos... nem vált ki belőle elvileg semmi hatást...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#14) dabadab válasza Karr (#11) üzenetére


dabadab
titán

Chavez azert nyilatkozott ilyeneket, mert o a "populista diktator" nevu allast tolti be, es igy egyreszt gondoskodnia kell a megfelelo ellensegkeprol (a gonosz imperialistak, fuj), masreszt ki kell talalnia valami modot arra, hogy az aldott nep ne nagyon acsingozzon a nyugati dolgok utan, mert ha atveszik azt, akkor esetleg mar nem is fognak annyira rajongani azert, hogy o legyen a nep bolcs vezere, hanem inkabb vilagi javakat akarnak, mondjuk Playstationt. Igy meg ket legyet egy csapasra.

(Az meg nem tul szerencses, ha olyan dolgokrol mondod meg a tutit, amit nem is lattal, mert nagyon melle lehet nyulni.)

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#15) Morden24 válasza Karr (#11) üzenetére


Morden24
nagyúr

Bár én nem nézném ki belőle, hogy nagy gamer, szerintem jó ha egy videójátékkal játszott, azért nyilatkozik a cigiről és a drogról ilyeneket.

Nem vagyok jól informált a venezuelai aktuálpolitikában, de az tény és való, hogy a szülőkre, mint a "választó"polgárokra való ráhatás eléggé kifizetődő tud lenni, és ezt nem túl nehéz úgy elérni, hogy az aktuálisan kikiáltott mumus ellen (látszat/szélmalom)harcot folytatunk.
Szóval kell a public enemy/enemy of the public dolog.

Megcsinálták már ezt a rockzenével, az amcsi mozfilmekkel, a "nyalogatós bélyeget" osztogató dílerekkel, öltözködéssel - úgy látszik, a videójáték egy kevésbé könnyen kimeríthető téma.

Az MW2-őt szintén nem ismerem, szóval nem tudok nyilatkozni. Az ilyen öncélú marhaságokat én sem kedvelem - mondjuk nekem az a roppant puritán okom, hogy egyszerűen értelmetlennek és élvezhetetlennek tartom őket :K

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#16) Szroncs


Szroncs
tag

Chavez Chavez...Azért kampányol a kis bu..a Playstation ellen mert Xbox-on tolja.
Lehet, hogy a mocskos kapitalista MS. megkínálta egy kis pénznaggal, hogy ne legyen nálluk elérhető PS:)
Bírom ezeket a fass@pó diktátorszindrómás pöcsöket. Lásd: Kim Dzsongil a máskik kicsihuszár magántulajdon az be van tiltva meg regula az megy keményen de a buzeránsnak meg Ferrari-val van megtömve a garázsa. Előbb utóbbajd lógnak ezek-is mint Saddam.

(#17) M@trixfan válasza -kdM- (#4) üzenetére


M@trixfan
addikt

Ez ott volt rendesen :))

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#18) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

Részben egyetértek a bácsival, csak itt megint az általánosítás a baj. Tegnap este játszott fél órát a San Andreas Hot Coffee mod-al és kikészült, ma meg azt hiszi hogy minden játék ilyen és fröcsög.

Egyébként Ő a Pál Utcai Fiúkban volt statiszta?

Aurea mediocritas

(#19) k.


k.
őstag

Ehhez 2 dolgot tudok hozzáfűzni:
1.: Akkor nekem 3 darab mérgem van amivel nap mint nap mérgezem magam.
2.: Csinált egy atomjó reklámot a Sonynak. Semmibe sem kerül mégis mindenhova bekerülnek emellé mindenki mellettük áll ki. Kivéve ezt a nem is tudom kit...

(#20) szaszlaci


szaszlaci
addikt

Igaza van, agymosott 15 éveseknek tényleg méreg a videójáték..
Arról most nem beszélve, hogy értelmesebb dolgokkal is tölthetné az idejét az ember (én is).

[ Szerkesztve ]

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#21) atee


atee
őstag

Abban azért igaza van, hogy a mai gyerekek már szinte csak ezen nőnek fel.
Jó dolgukba már nem tudják mit csináljanak. Nem is játszanak végig egy egy játékot mert az túl nagy kihívás. Kell az új és ha van 20-30 akkor az is kevés és képesek unatkozni.
8-10 évesen már mást se csinálnak...

D-day 2002-01-04 01:54

(#22) k. válasza atee (#21) üzenetére


k.
őstag

Én is sokáig ezt csináltam. Mai fejjel van 3 psem(17 éves vagyok) és amit veszek igyekszem végig játszani. Volt ami nem tetszett és nem nyultam utánna hozzá hogy a feléig eljutottam szenvedve de igyekszem minnél többet végigjátszani. Ha már fizettem értük...

(#23) Morden24 válasza atee (#21) üzenetére


Morden24
nagyúr

Na ja, ez mondjuk tény.
Mondjuk aki szelektálja a játékokat, nem csak mennyiségi korlát nélkül lopja őket a netről, az talán "jobb" helyzetben van, mert nem tudja erre elcseszni az összes szabadidejét + még többet.

Sectumsempra - For Enemies

(#24) D1Rect válasza Morden24 (#23) üzenetére


D1Rect
félisten

Lol. Mekkora érv a warez ellen. :C

(#25) Morden24 válasza D1Rect (#24) üzenetére


Morden24
nagyúr

Valahol van benne igazság, nem? :DDD

Sectumsempra - For Enemies

(#26) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Ö maga a méreg a népe számára.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#27) D1Rect válasza Morden24 (#25) üzenetére


D1Rect
félisten

Végülis. :DDD

(#28) Fortissimus válasza Brutális eb (#26) üzenetére


Fortissimus
őstag

szerinte inkabb megvalto :)

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#29) Wolverine válasza eeXaa (#8) üzenetére


Wolverine
félisten

Venezuelában speciel komoly mennyiségű olaj van, és szomszédos Kolumbiával, ahol meg a kábítószerből gazdagodtak meg páran... Chavez rendelkezik némi befolyással, ez vitathatatlan.
Persze ettől a véleménye még mindig nem ér a témában semmit.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.