Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

A hátlap esetleg fém? :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2) spawn21 válasza fi:zi'k (#1) üzenetére


spawn21
veterán

"Alumíniumba burkolt"

Ez annyira szép :R

iPhone 13p

(#3) rep3at


rep3at
őstag

Nagyon tetszetős kis mobil, ha jó árban lenne akkor talán még el is gondolkoznék az Androidra váltáson.

Forward thinking. كرر

(#4) maki12


maki12
senior tag

áááá.....mit erőltetik ezt a 3d-t?allabol csak minden 3. ember bir
ki 2 percnál tovább használni egy ilyet :D én biztos nem veszek!!ocskaság....

[ Szerkesztve ]

HTC U11 & Nikon D5300

(#5) Ádám16


Ádám16
addikt

Egyre jobban hajazok egy ilyen """noname"""" márkájú telefonra. gyönyörű szvsz, és engem a tudása is kielégít :K

(#6) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Nem rossz, nem rossz, bár a telefon enyhén összelopott HTC-s elemekből építkezik. Az előlap számomra Sensation, a hátlap pedig Legend.
De lehet csak én látom így ;]

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#7) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Az aluminiumba csomagot azt jelenti, hogy fém az egész burkolat? Az jól hangzana. Viszont az Engadget oldalán nem szerepel ez.
De a Gingerbread és az SPB Shell mellé nem kevés egy kicsit 512 MB RAM? Utóbbi nagyon memóriaigényes.
A faszén színű hátlap az milyen? Sötétszürke? Mitől lesz faszén színe?

(#5) Ádám16: ez úgy noname, mint a HTC.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#8) tjb007 válasza maki12 (#4) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ennek a kijelzője nem 3D -s, a 3D csak egy szimpla, módosított SPB Shell 3D -t jelent (amit bárki bármelyik Symbianos és Androidos telefonra megvásárolhat).

(#7) lordfreyr

"Huawei Vision has an aluminum alloy uni-body in rose gold, silver or charcoal, and a curve touch design."

Nem árt néha elolvasni a press release -t.

(#10) robertel

Nem magának a rendszernek nem elég hanem az SPB Shell 3D -nek ami zabálja a memóriát.
-------------------------------------------------------------------------------------------
Már csak az a kérdés, hogy mit takar a "selected markets".

[ Szerkesztve ]

(#9) Rover623 válasza Rickazoid (#7) üzenetére


Rover623
félisten

A faszén színű hátlap az milyen? Sötétszürke? Mitől lesz faszén színe?
Eloxálástól...

[ Szerkesztve ]

primus inter pares

(#10) robertel válasza Rickazoid (#7) üzenetére


robertel
senior tag

Gingerbread mellé miért nem elég fél giga Ram? A maikészülékeket általában ennyivel szerelik, jó a 100e Ft felettieket többel, de reméljük jódarabig elég lesz az 512 MB Ram további android frissítésekhez.
Amúgy jó kis teló, de persze véleményt az árazás után lehet csak modnani, mondjuk engem nem érint, mert andoidot msotanában nem veszek, de jó látni, hogy zte és huawei egyre jobb és jobb készülékeket gyárt.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#11) Rickazoid válasza robertel (#10) üzenetére


Rickazoid
addikt

Nem a Gingerbread-nek nem elég, hanem a Gingerbread+SPB Shell kombó mellett lehet szűkös, főleg ha nincs optimalizálás, ahogy az ma divat. Ha a felsőbb szegmensbe szánják, 768 MB jobb lenne.

(#8) tjb007: honnan van ez? Forrásként ez van megjelölve, de sehol nem írják. Elolvastam, máskülönben honnan tudnék a faszén hátlapról?

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#12) kaller1 válasza Ádám16 (#5) üzenetére


kaller1
veterán

Ez a "noname" cég lehet a második HTC. :)

.::> <::.

(#13) tjb007 válasza Rickazoid (#11) üzenetére


tjb007
nagyúr

De ha átnavigálsz a Huawei oldalára ott is meg fogod találni.

[ Szerkesztve ]

(#14) gomsadi# válasza kaller1 (#12) üzenetére


gomsadi#
tag

Ezt én is így gondolom, mindenestre a forma nem egy must have :)

Have a Lot of Fun!!

(#15) sagesz93


sagesz93
addikt

tudnak ezek az olcsó mellett szép telót is gyártani :K

(#16) FET-MEN


FET-MEN
veterán

egy véleményen van mindenki..én is ezt gondolom :)

Iphone 7

(#17) Rotate


Rotate
veterán

és ne feledjük, hogy még ott az Ideos X6 is ami ki tudja mikor jelenik meg, de hasonló vassal rendelkezik, 4,1" képernyő, és személy szerint nekem nagyon bejön :)

szerintem is a Huawei lesz az új HTC csak ne szálljanak el, és zsír lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#18) dlaj


dlaj
őstag

Ez a Huawei csak bejelent és bejelent, a MA pedig csak tesztel és tesztel (Ideos X3, Ideos X5, U8650 Sonic). Ez megy hetek, hónapok óta, a telefonok meg sehol. Se a szolgáltatónál, se a zuggsm-nél, sehol. Nem sok értelme van így a dolognak, sokkal jobb eladásösztönző lenne a gyártók részéről, ha a megjelenés előtt pár nappal adnák ki tesztelésre.
Mondjuk az Alcatel se különb a már régen letesztelt OT990-nel.

(tjb007: Ez csak megjegyzés volt, már nem vagyok kíváncsi a megjelenések időpontjára!)

(#19) j-cool


j-cool
tag

Formára nekem bejövős. 1GHz pedig elég sokmindenre elég.

Hatékony, online, gyors autós szerviz program, ami ráadásul ügyfeleket hoz? ---> http://szerviz7.hu ugyanez elérhető általános célú (minden szerviznek megfelelő) átalakítható verzióban is, érdeklődni privátban.

(#20) deja vu


deja vu
addikt

Ugyanaz belül mint a SE-k, csak minőségi házban, remélhetőleg olcsóbban. Én inkább ezt vennék mint neo-t. Nem tűnik rossznak.

Iphone 7 Plus | Sony A7R+Zeiss FE 35mm F2.8+Zeiss FE 55mm F1.8 | Eizo CX271+Eizo CS270+Eizo SX2262W+Eizo S2233W | Z170 Ext4+I7-6700K+Noctua U14S | GTX1070 Gaming | 16gb 3600MHz | 850PRO 768GB | Seasonic Platinum | Define R5+3xNoctua | Razer Taipan

(#21) kopasz7


kopasz7
tag

Várom már a tesztet! :D
Itt egy videó, csak elég rövid. http://youtube.com/watch?v=OdTj96Yqiwo

(#22) AZTA válasza deja vu (#20) üzenetére


AZTA
tag

De tényleg akkor kéne egy telót tesztelni amikor már itthon is kapható, sokat érünk vele hogy lenne egy jó telefonjuk, és mire hozzánk elér már "elavul" :D

(#23) NoMagix


NoMagix
addikt

Tetszetős darab lett!
Azt azért nem értem, miért nem lehetett szabványosítani az alsó gombok sorrendjét!

(#24) Rav3n02


Rav3n02
senior tag

Egy jó ár kell neki és tarolhat...persze csak ha nem húzzák el a kiadást ;]

Huawei telefonban "felsőkategóriás" kamera? előre félek :DDD

Egyébként a telefon tetszetős, ha jó az anyaghasználat, akkor fogok venni egyet :U

(#25) Prien


Prien
addikt

Jó lesz ez, alakul a Huawei. SGSII tulajként valóban nem gondolkozok ilyenre váltáson, viszont ezek a cégek/termékek fogják kiegyensúlyozni a piacot, hogy ne legyenek indokolatlanul drága készülékek a jövőben.

A kevés is több a semminél.

(#26) robertel válasza Prien (#25) üzenetére


robertel
senior tag

Igy van, egyébként már most lehet látni erre való törekvéseket, pl se xperia mini nagyon jó főleg nyitóárban, a huaweieknek majd e körül vagy még ez alatt kell nyitniuk, mert különben nem sok babér terem nekik.
Jővőre meg szeritnem már 1GHz-es telók simán kaphatóak lesznek 50 alatt.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#27) amanoba


amanoba
őstag

Nagyon tetszik nekem is, csak valahogy az előlap nincs összhangban a hátlappal.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#28) Rav3n02 válasza amanoba (#27) üzenetére


Rav3n02
senior tag

pont mint az első Iphone ;]

(#29) Borote válasza Prien (#25) üzenetére


Borote
addikt

Minek kell amúgy ezt reklámozni, hogy ki milyen tulaj? Meg aláírásba meg mindenhová kiírni, hogy kinek milyen vasa van? Virtuális °I°-lengetés? :DDD Nem kifejezetten Neked írom, hanem úgy általában. PDAfanclub-on jó, hogy nekem is ki van írva milyen készülékem van, de ott a segítségnyújtás&stuff miatt fontos is...

Hmmm, ha ilyen telefonokat mondjuk 60e körül árulnának..... Na az nagyon kedves lenne tőlük :D

(#30) robertel válasza Borote (#29) üzenetére


robertel
senior tag

Én azért írom ki ha utalok a telefonomra akkro érthető legyen miylen van.

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#31) Borote válasza robertel (#30) üzenetére


Borote
addikt

Nem erre való a cuccok rész? :DDD

(#32) dlaj válasza Prien (#25) üzenetére


dlaj
őstag

Amúgy meg SGS II tulajdonosaként milyen váltáson is gondolkodhatnál? Vagy mégse olyan jó? Nem hinném. Ha nekem SGS II lenne két évig nem néznék erre az oldalra!

(#33) rep3at válasza Borote (#29) üzenetére


rep3at
őstag

Viszonyítási alapnak jó (mihez képest ír ilyen véleményt).

Forward thinking. كرر

(#34) Depression válasza dlaj (#32) üzenetére


Depression
veterán

Akármilyen telefonod van, pár hónap, és rájössz, hogy van olcsóbb, jobb, stb.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#35) tjb007 válasza dlaj (#18) üzenetére


tjb007
nagyúr

Kíváncsi vagy rá vagy sem attól én még leírom :P

Az Alcatel OT-990 várhatóan szeptember elejétől lesz kapható elsőként a Telenor -nál, utána megy a többi szolgáltatóhoz (ezt amúgy már leírtam párszor).

Huawei telefonokat passzolom, vagy tárgyalnak még vagy nem sikerült még megállapodniuk senkivel sem, vagy csak titkolóznak (mintha az iPhone 6 -ról lenne szó) mert az olyan jó dolog.
Az X5 talán a Telenor -nál az X3 meg a Vodafone -nál lesz kapható. Függetlenül nem hiszem, hogy akármelyik is kapható lesz, nem hiszem, hogy a nagyobb műszaki áruhazák/áruházláncok be mernék vállalni, a sufnigéesemek már más tészta.

(#36) FET-MEN válasza tjb007 (#35) üzenetére


FET-MEN
veterán

+1

Iphone 7

(#37) Rotate válasza dlaj (#32) üzenetére


Rotate
veterán

valaki nem azért nézi, hogy milyet vegyen... csak nézi hogy alakul a piac, milyen gyártó mit hogyan mennyiért csinál... így esetleg tud segíteni másnak a választásban, vagy csak simán érdekli a téma...

nincs ezzel gond szerintem...

(#38) FET-MEN válasza Rotate (#37) üzenetére


FET-MEN
veterán

+1 ez vagyok én. :R :C

[ Szerkesztve ]

Iphone 7

(#39) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

újabb "beszt báj" szagot érzek :D :D

All→M8

(#40) Rotate


Rotate
veterán

amúgy a SuperEtrader előzetes ára szerint 320€... hozzávetőlegesen 85000 Ft :) 75-80 jó is lenne kezdőárnak :D

(#41) Depression válasza callmeakos (#39) üzenetére


Depression
veterán

Én meg úgy vagyok vele, hogy főleg mobiloknál az ördög a részletekben van elrejtve, amiket sem tesztekből, sem a hardver felsorolásaiból nem tudsz meg.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#42) BLC


BLC
tag

Sziasztok!

Egyre jobban meg vagyok döbbenve. A Huawei és a ZTE (+Alcatel) kezdi kinőni magát azaz minőséget raknak az asztalra.
Csak az a kérdés, hogy kis Hazánkban azt a piaci rést, ki, mikor szándékozik betömni, amit e gyártók lefednének termékeikkel. Mert kereslet lenne rá. Lásd a fórumokat. Szóval???

(#43) RaveForce


RaveForce
veterán

Kína hatalmas támadásban van, itt már az a kérdés h Koreát mikor v lenyomják-e... a Kelet jön..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#44) callmeakos válasza RaveForce (#43) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

De nagyon. Lassan ugyanarra a szintre érnek fel mint a koreaiak csak fele annyiért......

All→M8

(#45) Ricardo


Ricardo
félisten

Én abban bízom, hogy a hangminőség is rendben lesz. Anélül hiába jók a paraméterei.

(#46) FET-MEN válasza RaveForce (#43) üzenetére


FET-MEN
veterán

+1 így van nagyon jönnek. sajna , ha minden igaz úgyhallottam hogy a 3.ik vhborút valami befordult ferdeszemű fogja kirobbantani..érdekes.. :U

Iphone 7

(#47) RaveForce válasza FET-MEN (#46) üzenetére


RaveForce
veterán

úgyhallottam hogy a 3.ik vhborút valami befordult ferdeszemű fogja kirobbantani..érdekes..

nocsak, beszltél az orákulummal, vagy Marty visszajött? :DD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#48) FET-MEN válasza RaveForce (#47) üzenetére


FET-MEN
veterán

Lol. naja :DD :DD :DD ,,marty visszajött" ez nagy

Iphone 7

(#49) tommjee válasza Rav3n02 (#28) üzenetére


tommjee
senior tag

:C

(#50) knyitogato válasza Ricardo (#45) üzenetére


knyitogato
őstag

Hja, Blade is ezen bukott nálam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.