Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D4ni


D4ni
őstag

Nálam 10/8, mert nem esik ki a fülből, és szemüvegesek is simán hordhatják. Hívások közben is jól hallottak komoly háttérzaj mellett. Összehasonlítás képpen egy Xiaomi Bt sport earbudsal vetettem össze és a hangzáson kívül mindenben jobb volt a huawei. Azóta napi használatban van.

"Fujigama? Nem ismerem ezt a márkát. - Csak kívül Fujigama, belül Sony "

(#2) Picco


Picco
addikt

valaki tudna ajanlani egy jo minosegu Aptx HD codeket tudo BT fulhallgatot?

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3) szami777 válasza Picco (#2) üzenetére


szami777
addikt

Attól függ, mennyit szánsz rá.
Meizu ep51 szerintem a belépőszit, ami már elfogadható. Nekem is az van.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#4) Micsurin


Micsurin
nagyúr

A bukós rész megfogott, van vele tapasztalat? Zárt sisakkal? (HJC IS-17, Scorpion EXO-k)

GPS-nek kéne, kabátban a zsebbek macerásak a kábellel, tanktáska meg nem az igazi a tank forma miatt, HBS750 lg-vel küzdök de rendszeresen kipereg.

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#5) Bukoba


Bukoba
tag

Kínából 35 USD körül már rendelhető.

(#6) Balage180


Balage180
tag

December eleje óta használom. napi kb 1 óra zene hallgatással. talán 6X töltöttem mióta megvan.
Zenei szempontból legalább olyan jónak vélem mint az előtte használt S8 gyári fülest.
Telefonálásra csak zajmentes helyen használható mert a mikrofonja elég gyenge és nem hallanak engem...

Volt már sok fülesem Plantronic BackBeat Go 2, Samsung Level U gyári fülesek: SGS2-SGS8 az összes hua P9-10, Mate10Pro ezek mellett ez a legjobb.

Negatív dolgot nem tudok mondani talán csak az usb ajtaja ami gyenge nem mindig marad a helyén és jó lett volna ha van ki-be kapcsoló gombja külön (billenős vagy húzós)

(#7) balaaazs válasza Balage180 (#6) üzenetére


balaaazs
senior tag

Ej, mondjuk ez, hogy telefonálni csak nagyon zajmentes helyen lehet, nálam sokat levesz az értékéből.

Illetve miért nem lehet a vevő egységet hátra pakolni? Nem húzza így a fület?

¯\_(ツ)_/¯

(#8) Zsolto


Zsolto
őstag

Az EP51 sokkal olcsóbb, és nem hiszem, hogy rosszabbul szólna, ráadásul nagyon korrekt a körítése is.
13e Ft-ért már ott van a legkisebb JBL t110BT, annyi pénzért valahogy jobban bíznék benne, mert a vezetékes (és a sokkal komolyabb BT-s) modelljeikkel elégedett vagyok.

Ez vagyok én: https://sites.google.com/view/zsoltkaldos/home

(#9) Balage180 válasza balaaazs (#7) üzenetére


Balage180
tag

Sulyra egyformak erzesre. Es nem huzzak a fulet. Telen ha salat vettem vagy futashoz ossze huzom annyira hogy feszuljon kicsit es akkor nem is lobognak. A folosleges drotot ilyenkor a polo ala dobom. +1 Olyan fulesemen ahol a vevo egyseg hatul volt a telefon meg elol a zsebembe volt hogy szakadozott a kapcsolat itt nincs ilyen gond.

(#10) balaaazs válasza Balage180 (#9) üzenetére


balaaazs
senior tag

Oké, elfogadom, nekem nem volt még ilyenem. Mondjuk attól nem kéne szakadozni a kapcsolatnak, hogy a nyakad mögött van, hacsak nem ólomnyakad van ;] Szóval lehet ott más volt a bibb

¯\_(ツ)_/¯

(#11) beyruth82


beyruth82
veterán

Jó pár hónapja hasznalom és alapjaban véve megeri az árát.13 ezerért vettem és az aksi nagyon sokáig bírja nálam igaz én kb 2 naponta 2 órát használom .Telefonhívásnál nagyon tisztán hallom a masik felet és ők is engem ebben is hibátlan.Viszont vájt fülűeknek zenehallgatásra nem ajánlom.Basszus az nagyon gyengusz rajta sok nap volt mire megszoktam hogy csak jelképesen szólaltatja meg a mély hangokat.Nálam soha nem szakadozik bármennyi réteg ruha valasztja el a telótól vagy bármilyen sok jel is zavarja.Soha egyetlen másodpercre sem szakadt meg a jel

[ Szerkesztve ]

(#12) Ste


Ste
addikt

Pár hónapja vettem, szinte csak edzések alatt használom, azonban szinte soha nem akar lemerülni. A hangzása a tipikus V karaktert követi, azonban a fülben jól rögzül, az akkuk hoz képest könnyű, nem zavaró a viselése.
Szerintem nagyon jó vétel 10k körül

(#13) Juliuska válasza beyruth82 (#11) üzenetére


Juliuska
senior tag

Köszi az objektív és pártatlan infót a Részedről :R
Pár hónappal ezelőtt én is ilyet szerettem volna venni, de inkább a Philips BT-je mellett döntöttem. Szépen szóló mély basszus, szélesebb átviteli tartomány és majdnem ilyen hosszú akku élettartam jellemzi. Amiben talán jobb lehetne, az pont a fülklipsz szésze, mert a Philips-nek konkrétan nincs ilyenje. Ki is lazul futása közben.

[ Szerkesztve ]

Élj úgy minden nap, mintha az lenne az utolsó, mert egyszer TÉNYLEG az lesz...

(#14) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Azért itt kb 8300-ba fáj és ha nagyon erőlködöm, biztos lejjebb lehet vinni némi kuponozással. Szóval boltonként eltérő, de akár féláron is megy. :Y

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#15) sgeza


sgeza
veterán

Meg tudná nekem valaki mondani, hogy hívásnál csak az egyik füles vagy mindkettő szól-e? Köszi.

(#16) beyruth82 válasza sgeza (#15) üzenetére


beyruth82
veterán

Persze hogy mindkettő.Mindkét oldala.

(#17) sgeza válasza beyruth82 (#16) üzenetére


sgeza
veterán

Köszi!

(#18) szkaroly válasza Fryskitt (#14) üzenetére


szkaroly
senior tag

Köszi a tippet, rendeltem egy ilyet, ez az első Kinából közvetlenül.

Poco X3 Pro

(#19) fzoli86


fzoli86
tag

Nos, én is rendeltem korábban egy ilyet. Leírom a tapasztalatom, egy Meizu EP51-et váltana....
AM61 sokkal rosszabbul szól és basszus is fényévekre van az EP51-től. Viszont az AM61-ben álom futni, egyenletes a súlyelosztás és nem húzza le a kábelt az egyik irányba. Üzemidő jobb, de kényelmetlenebb a fülbe néhány óra után (egyéni adottság is lehet). AM61 sokkal diszkrétebben áll a fülben mint az EP51. AM61-nek erősebb a mágnese.

AM61 kb.: $32
EP51 kb.: $20

Erősségek:
AM61: sport, üzemidő, design
EP51: hangzás, kényelem

[ Szerkesztve ]

(#20) Dello79


Dello79
aktív tag

Nemrég volt akcióban a HUAWEI -nél ( Shopmarkt) 5e Ft -ért .. első ilyen jellegű fülesem és az utolsó is :) de ennyit ér.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.