Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) maximilien88


maximilien88
tag

az hogy nálunk a 2/16 kiszerelés jár, az no-comment.

ellenben ha lennének gombok a kijelző alatt már rég vettem volna egy 8-9-10 lite Huwaeit magamnak. de még majdnem a Honor 8 is szóba jöhetne, de azon sincs gombsor. az meg nekem hiányzik :|

(#2) hemaka


hemaka
nagyúr

Ennek sok értelme nincs igazán.

(#3) RaveForce


RaveForce
veterán

Egy ujabb tucat ipari hulladek. Azert ez: "A rendszer lassú, esetenként instabil, gyakran előfordul fáziskésés, de a főképernyők közötti váltás is képes látványosan szakadozni." A senkinek sem ajanlott plecsni kategoria..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#4) bedibazsa válasza RaveForce (#3) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Ezeket már a P9L-nál is tapasztaltam, el is adtam, borzalmasan rossz volt az a telefon szoftveresen. Asszonynak H8 van, van alatta vas, de az is csinál fura dolgokat sajnos. P10 nagyon tetszene, de ezek miatt nem merem megvenni.

(#5) Csapoati


Csapoati
nagyúr

50-ért max, annyiért is kicsit húzva a számat.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#6) Graphics válasza Csapoati (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Annyiért se meg már ott van a Redmi 4X B20 kiadása, ha jól láttam 45 ezer már most.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) Kampó válasza Csapoati (#5) üzenetére


Kampó
senior tag

az a kamera.... na p9 lite om is ezért adtam el... pedig pofás kis cucc volt... De a samsung a5 2016 om kamerája lealázta minden téren..

AMD volt AMD van AMD lesz

(#8) Departed válasza maximilien88 (#1) üzenetére


Departed
őstag

Pontosan! Mindig meglátom hogy új huawei telefon, és gombok helyett a tökéletesen felesleges márkanév van rajta, egyből kap egy óriási NEM-et. :N
Ez a próbálkozásuk meg még egyéb sebekből is vérzik. Mondjuk előbbi miatt nem is igazán számít az utóbbi. Hajrá Xiaomi! :P

(#9) szami777


szami777
addikt

Ha csak gyártón belül nézzük, akkor is rengeteg a jobb vétel, a teljes piacot nézve meg nehéz lenne felsorolni.
A kamera tényleg gyászos lett.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#10) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Szánalmas

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#11) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

65ezer. :W Pont ennyiért vettem egy hete a régi 2/16-os helyett egy új 3/32-es Lg G3-at. Azért a két telefon (Huawei - G3) köszönőviszonyban sincs egymással, semmiben. Új 2/16-os G3at 56é-rt meg lehet venni. Csak a miheztartás végett. És ez csak egy a sok telefon közül, ami 1000x jobban megéri, mint ez a Huawei.
Mondjuk 35 és aszondom, oké. De így??

(#12) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Ehhez képest ugyan ennyiért ott van a Moto G5 ami kamerában is többet mutat picit és optimalizáltságban is. Persze ennyi pénzért lehet nem venné meg az ember függetlenül, de majd a szolgáltatók jól beárazzák..

Finn the human

(#13) kriver


kriver
tag

Két érvet (pozitívumot) lehet felhozni mellette:
1. Szerviz
2. Szolgáltatónál valószínűleg felbukkan, így gombokért haza lehet vinni.

(#14) szami777 válasza kriver (#13) üzenetére


szami777
addikt

A Telemax, mint pozitív érv? Are you sure? ;]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#15) South Velen


South Velen
addikt

A Huawei is felvette a htc árazást, csak tudnám mirefel.

A htc-nek is nagyon "bejött", nekik is be fog...

(#16) South Velen válasza bedibazsa (#4) üzenetére


South Velen
addikt

A P9L is egy hulladék, lassú, akadozós, pocsék kamerával, (nekem is volt). Ellenben a Mate 8 nálam fluidul működött. Örülnék ha az S7E-m csak annyit akadna mint az. :O

A P10-nek meg nem értem hogy lehet létjogosultsága, lehet, hogy jó telefon, de az MM-ben meg lehet nézni egymás mellett a többi konkurensével, azaz a többi csúcsmodellel, és mellettük játéktelefonnak tűnik, vagy egy jó közepes 2 évvel ezelőtti Meizunak.

(#17) foxymaci válasza szami777 (#14) üzenetére


foxymaci
senior tag

Hát amióta bevállalták az 5 munkanapos szervizet, azóta azért véleményem szerint kiemelkedő lett a Huawei szervizháttere.

Attól ez a telefon még egy ipari szemét, a kamera meg hagyjuk...

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#18) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Teljesen felesleges kiadás. Ez is csak arra jó, hogy növelje a kiadott típusok számát.

(#19) Soybex


Soybex
őstag

Komolyan ennek még mindig Xiaomi hátlapja van..

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#20) szami777 válasza South Velen (#16) üzenetére


szami777
addikt

"A P9L is egy hulladék, lassú, akadozós, pocsék kamerával, (nekem is volt)."

Tök érdekes, nekem egy éve van meg, és soha semmilyen lassulást, akadozást nem tapasztaltam egy két apró megreccenésen kívül. Nagyon fluid a rendszer és jó használni, pedig vagy 30 app van rajta, amiből 5 sosincs kilőve... ötletem sincs, te hogyan és milyen rendszerrel használhattad... Kamera más kérdés.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#21) kriver válasza szami777 (#14) üzenetére


kriver
tag

Ők javítják? Ezt nem tudtam. :U
Akkor semmi keresnivalója a piacon.

(#19) Soybex Drága és silány másolat. :D

(#22) South Velen válasza szami777 (#20) üzenetére


South Velen
addikt

Tavaly használtam 2-3 hónapot miután kijött, és megdöbbenéssel tapasztaltam, hogy egy Snapdragon 400-as telefonjaim is köröket vertek rá sebességben, főleg, amikor egy random app megnyitásakor 5-6 mp-t tétovázott máskor meg ugyanazt az appot rögtön megnyitotta (függetlenül attól h RAM-ból nyitotta -e meg vagy nem).
Továbbá, 2 appot állítottam be, hogy sose lőjön ki, de néha azokat is újranyitotta.

De mint látható, nem voltam ezzel egyedül.

(#23) aelod válasza South Velen (#16) üzenetére


aelod
veterán

A P9L is egy hulladék, lassú, akadozós, pocsék kamerával, (nekem is volt). Ellenben a Mate 8 nálam fluidul működött.

Te most komolyan összehasonlítod a középkategóriát a felsővel? Jó hogy fluidabba a mate9 b#szki.
Amúgy nem tudom mi bajod P9L-al. Csajomnak az van és teljesen jó meg van elégedve vele. Eddig egyszer nem volt gond, fc, vagy fagyás stb. A kamera meg semmivel nem rosszabb mint ebben az árkategóriában lévő telefonoké.

(#11) SkyLine3000
65ezer. :W Pont ennyiért vettem egy hete a régi 2/16-os helyett egy új 3/32-es Lg G3-at.

Hol vették te újonnan G3-at? Nem a legszerencsésebb választás, bár nem tudom mikori gyártású de voltak azzal is alaplapi megsülős gondok...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#24) South Velen válasza aelod (#23) üzenetére


South Velen
addikt

Nézd meg már b@szki a hsz-t amire válaszoltam.

A Honor 8-ra is írta a kollega, hogy azzal is gondok vannak. Én meg írtam, hogy a Mate 8-am (ami majdnem azonos a H8-cal hardverben, még enyhén gyengébb is), milyen szépen működött.

Az a bajom a P9L-tal, amit leírtam, can u even read?

[ Szerkesztve ]

(#25) aelod válasza South Velen (#24) üzenetére


aelod
veterán

ami majdnem azonos a H8-cal hardverben, még enyhén gyengébb is

Kirin 950 van mindkettőben úgy tudom.

Olvastam, arra írtam, hogy ezek a gondok nálunk nem fordultak elő.

Ez a telefon meg olcsóbban talán még meg is érné.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#26) South Velen válasza aelod (#25) üzenetére


South Velen
addikt

Az SoC ugyanaz, a Mate8-ban kevesebb a RAM.

Olvastam, arra írtam, hogy ezek a gondok nálunk nem fordultak elő.

Vagy relatív az érzékelésetek, vagy jóval gyengébb telefonról tértetek át. De az is lehet, hogy azóta már javítása kerültek a problémák, mióta eladtam. Mikor megvolt, a topikjában is rengetegen panaszkodtak.

Ez a telefon pedig kb. a jelenlegi ár feléért érné meg. A Redmi 4A olyan árban van, igaz műanyag házzal, de ennél jobb kamerával, és hasonló hardverrel de gyorsabb működéssel.

(#27) SkyLine3000 válasza aelod (#23) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Két helyen is árulnak. Egy pesti és egy győri cég is. Nem emlékszem, h a G3 topicban olvastam volna ilyen hibáról. Aztán meg melyik telefonnal ne fordulhatna elő ilyen hiba? Nyilván nem véletlen van sok hirdetés itt a ph-n is, h Samsung és egyéb márkájú telefonok alaplapját cserélik olcsón... Az előző G3-am másfél éves volt és a mikrofonnál lévő keretrepedésen kívül soha, semmi baja nem volt. Ennek sem lesz. Egyébként 2016-os gyártású. Az első volt, h megnézzem, amikor megkaptam.

Akkor is 1000x többet ér, mint ez a vacak Huawei... ugyanazért az árért...

[ Szerkesztve ]

(#28) Matada2.3 válasza SkyLine3000 (#27) üzenetére


Matada2.3
veterán

Ezt még gyárották 2016-ban :Y

Finn the human

(#29) aelod válasza South Velen (#26) üzenetére


aelod
veterán

Nekem G2-m van és ahhoz képest sem lassú. Reszponzív. Lehet szoftveres update volt ami orvosolta az általad tapasztalt problémákat.

(#27) SkyLine3000

Pedig ez a G3-nál széria hiba volt. Mint az én G2-esemnél a sárguló kijelző. Vagy a G4-nél a bootloop.
De igen akármelyik lehet hibás.

Igen. A redmi tökéletes példa arra, hogy lehet olcsón is jót csinálni...

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#30) SkyLine3000 válasza Matada2.3 (#28) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Most megfogtál. Majdnem vettem egy G4-et. Az volt 2016os gyártású. Csak végül nem mertem beleugrani a szinte kötelező bootloop miatt, így cseréltem a G3at G3ra. :D Aminek az akksija 2015 októberi. Ezt most néztem meg. Gondolom, a teló is ilyen körüli. Az előzőt 2016 januárban vettem a Telenornál és nem sokkal előtte gyártották.

(#29) aelod : Azért az barokkos túlzás, h széria hiba volt. Az a keretrepedés. Az szinte mindet utoléri idővel. De ahogy visszagondolok volt aki írt valamit ezzel kapcsolatban (alaplap). Talán a reball is ehhez kapcsolódik. De egy ilyen szakmai fórumba is csak egy szűk csoport ír, így ezmiatt nem lehet általánosítani, h azért mert ott volt pár embernek ilyen hibája, akkor az már szériahiba.

[ Szerkesztve ]

(#31) SkyLine3000 válasza Matada2.3 (#28) üzenetére


SkyLine3000
addikt

2015. okt. 20.

(#32) Massmurderer


Massmurderer
őstag

2GB manapság kevés.ha nagyon akarnák egy 2GB ramos telot,arra ott a samu note 2,mvagy valami kinai vacak.De 65ért már van 3GB ramos is,és nagyobb tudással

[ Szerkesztve ]

(#33) batai15


batai15
félisten

A p10/ honor ékes példa rá mit tud a huawei, miért az eggyik legjobbak.
De mikor kijönnek ilyen cuccal, elgondolkozom hogy következő telefonnak kihagyom mégiscsak őket.

(#34) dave987


dave987
aktív tag

Hátulja tiszta redmi 3

(#35) janeszgol


janeszgol
félisten

Gyenge lett. Az SoC oké, de a kamera nem éri el a közepes szintet, ha ezen képek alapján kell dönteni. A kijelző fényereje kevés. A cat6 az alsókategóriában végre megjelent.
Kijelzőben (fényerő) és kamerában jobb a fele ennyibe kerülő Y6 II Compact, de a Px Lite-ok is. Tehát már márkán belül is van konkurencia.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#36) m1lan válasza South Velen (#24) üzenetére


m1lan
őstag

Nem tudom, hogy milyen Honor 8-ról van szó, az enyém hibátlanul teszi a dolgát. :)

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#37) fattyu


fattyu
veterán

azok a fotók :D :)) :)) :))

mi a fasz? :D:D:D: Nokia EDOF időket idéz fel bennem

ezt 2017ben komolyan?

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#38) Matada2.3 válasza SkyLine3000 (#31) üzenetére


Matada2.3
veterán

:C Na, úgy már reálisabb. Egy másodpercre azt hittem, hogy a G3 régebbi.

Finn the human

(#39) TTTotya


TTTotya
senior tag

Ezzel a telefonnal legalább a huawei megmutatta, hogy el tudnak rontani olyan dolgokat egy készüléken, amiben rendszerint erősek. Ezt kár volt....

[ Szerkesztve ]

(#40) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Nevetséges árazás, ennyiért ugyan használtan, de p8at kapni. Jobb kamera, kijelző, több ram.
LGG2t ha ugyes az ember 3ad ennyiért lehet venni.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#41) nrg_52


nrg_52
addikt

Ez most nem jott at. Nem ertem a telefongyartokat miert nem lehet kevesebb fajta, de eletkepes es hasznalhato keszulekeket gyartani? Az arazassal is kezdenek rossz iranyba menni.

Ma próbáltam jobb ember lenni, de a világ nem hagyja.

(#42) aelod válasza nrg_52 (#41) üzenetére


aelod
veterán

Mit nem értesz? Kellenek az eladási mutatók. Nem mindenki jártas a technikai specifikációkban. Kitalál egy árat, hogy ennyiért akar telefont, bemegy a legelső szolgáltatóhoz és megveszi mert neki tetszik. Javítva a gyártó statisztikáit.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#43) Graphics válasza nrg_52 (#41) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szolgáltatók is léteznek :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) mackoapo11


mackoapo11
aktív tag

Már kezd nagyon elsamsungosodni a Huawei az árakkal. Reménykedjünk,hogy nem állnak rá olyan bűn rossz telefonokat is csinálni,mert akkor végkép nem marad középkategóriára egy értelmes gyártó se az A brand közül.

(#45) Kampó válasza mackoapo11 (#44) üzenetére


Kampó
senior tag

A samukba legalább a kamera ott van azért. J5 2016 is vállalható képeket lő. Pedig az se egy atom gép. Az a szriában meg kifejezetten értékelhet a kamerás képesség. Utoljára a huawei p8 lite omra mindtam higy egész jo képeket lő. P9 lite egy fos... A teszt alanya is kacat kamerában biztos.. De sokan a p9 töl se estek hanyatt.. Maximum az árától.

AMD volt AMD van AMD lesz

(#46) Mercel


Mercel
senior tag

Ez is egy "megint minek" mobil lett..

Marcel

(#47) Yasuo


Yasuo
aktív tag

Szolgáltatóknál azért vinni fogják.. :))

S9+

(#48) DonaldJames


DonaldJames
tag

Egész jó kis telefon végre nem 6 colos meg fölötte mint a Samsung.

▂▃▃▅▅▇▇Megbízhatóságom 551 pozitív és 0 negatív..... ▇▇▅▅▃▃▂

(#49) janeszgol válasza Kampó (#45) üzenetére


janeszgol
félisten

Azóta javította szoftveresen a Huawei a P9 Lite kamera képességét.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#50) szetcsuszott


szetcsuszott
aktív tag

Az asszony redmi 4A-ja 425-ös snapival is teljesen fluid a mindennapokban, meg se reccen, pedig csak 2 GB ram van benne, de 32GB tárhely. és Nem 65 ropi.
De, annak aki nem érti, hogy mire fel gyártanak ilyen f.stalicskákat és árulják jó drágán, annak elárulom, hogy a magyar államigazgatás egyik nagy szervezete most vásárolt be (nyilván közbeszerzésben, képzelhetitek mennyiért) Galaxy j3 2016-ból kb. egy ZIL -lel.

A gyártó, a kereskedő, meg a haver aki közvetít jól jár, a végfelhasználó meg legyen hálás, hogy az amúgy is zilált idegeit szétbasszák egy ilyen használhatatlan szarral, örüljön, kapott céges telefont. :((

[ Szerkesztve ]

Kezitcsókolom, jó helyen járok? Ez itten az internett? Redmi note4 4/64, Mi11 lite 5G

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.